Opinie o Auto Handel Kosmetyka Krystian Wojnarski w Gostynin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Auto Handel Kosmetyka Krystian Wojnarski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto Handel Kosmetyka Krystian Wojnarski o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Kosmetyka Krystian Wojnarski w Gostynin

Ford Nowy wpis

Uwaga (usunięte przez administratora), zakupiłem w jego komisie auto,przed przyjazdem dzwoniłem pytałem czy są wszystkie dokumenty i czy auto może wracać na kolach-sprzedawca zapewnił że tak wszystko jest można wracać na kołach.po przyjeździe okazało że auto z Belgii bez tablic więc jazda 100 km to było ryzyko-dokumentow też wszystkich nie miał, tłumaczenia brak i potwierdzenia opłaty za akcyzę też nie było choć zapewniał że zapłacił i do tej pory jej nie otrzymałem.nie polecam,omijajcie człowieka z dala,(usunięte przez administratora)

klient

Nie polecam tego komisu, Pan wprowadził mnie w błąd twierdząc że wszystkie dokumenty załatwi do przerejestrowania samochodu, okazało się podczas rejestracji, że nie ma kompletu ( nie było tłumaczenia a zapewniał mnie , że wszystko jest) ( na rejestracje czekałam 3 tygodnie) Przez niefrasobliwość Pana czekałam na kolejną wizytę.Pan miał oddać pieniądze za tłumaczenie, niestety nie oddał. Ponadto samochód który sprzedał sprzedał bez osłon na silnik( ale tu wina mojego gapiostwa). Jedyny plus, że przywiózł samochód jak obiecał.Trzeba uważać i nie ufać> NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Kosmetyka Krystian Wojnarski - Gostynin

Auto Handel Kosmetyka Krystian Wojnarski
  • Gen. Józefa Bema 13 lok. 27