Opinie o Katarzyna Kozioł Tabularii Tax w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Katarzyna Kozioł Tabularii Tax. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Katarzyna Kozioł Tabularii Tax na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi archiwizacji i niszczenia dokumentów dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katarzyna Kozioł Tabularii Tax w Wrocław

Hej, widziałam w tej ofercie dla samodzielnej księgowej, że wymagają już doświadczenia. A czy w biurze jest też miejsce dla osób zaraz po studiach, na przyuczenie? Szukam takiej (usunięte przez administratora) ale ciężko mi wejść w rynek trochę. W ofercie wówczas pisali o tym, że dają dużą samodzielność w działaniu, a czy dbają równocześnie o szkolenia i jednak wspierają w początkowym okresie?

OlaB Nowy wpis

Ostrzegam wszystkich, kto zastanawia się nad współpracą z tą firmą ! Pani Kasia umie tylko pogawędzić przez telefon, odpowiedzialność poniżej krytyki. Jeśli chcecie dostać jak najwięcej kar od US lub w inny sposób stracić kasę, to tabulariitax dla Was!

Co miało największy wpływ na ostateczną wysokość wynagrodzenia na stanowisku Samodzielnej Księgowej? Rok temu w ofercie prezentowano zakres 4 000 - 6 000 zł brutto. Jeśli to aktualne kwoty, to chciałabym po prostu wiedzieć, co jest brane pod uwagę, gdy dochodzi o rozmów na temat pensji? I jak z atmosferą, z możliwością uzyskania pomocy oraz wdrożeniem?

Xyz Nowy wpis

Zaczyna się okres próbny od 4000 brutto potem może być 4500 brutto Ale to grosze są niestety ale wymagania duże Normalnie Wynagrodzenie to powyżej 7000brutto moim zdaniem Ale może znajdą się osoby chętne do pracy tam

Zenek Nowy wpis
@Xyz

A te 6 koła brutto z ogłoszenia, to kto może zarabiać i pod jakim warunkiem? Czy padające w ofercie zapewnienia są realizowane w praktyce? I czy możesz napisać, dlaczego opisujesz wymagania, jako duże?

MJZ

Współpracują z Panią Kasią kilka lat, jestem bardzo zadowolona Pani Kasia jest pomocna, zawsze pomaga, szuka dobrych rozwiązań. Nie jest złym pracodawcą, wręcz przeciwnie, nie raz pracownicy dostawali prezenty i premię. Byli pracownicy przeważnie źle piszą o pracodawcy, należy się zastanowić jak będą pisać o nowym pracodawcy

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Katarzyna Kozioł Tabularii Tax? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Nie polecam pracy u tego pracodawcy, stres , niska pensja i bardzo zła atmosfera w pracy ...

Agnieszka
@..

Z czego wynika ta zła atmosfera i stres? Taka specyfika pracy czy jednak ludzie na to wpływają? Chciałabym tez się dowiedzieć jaka to ta niska pensja tak mniej więcej jesli to nie problem

Była pracownica

Jak są dobre zarobki i podwyżki to wiadomo że każdy by dobrE pracował. Niestety tam premie dużych nie było, a jak były to i tak wypłata poniżej 4000 netto wychodziła a przy dzisiejszych cenach to raczej głodową pensja

Kazimierz
@Była pracownica

Głodowa to by była jakby płacili najniższą krajową. A tak 4 tys to jeszcze nie tak najgorzej. W razie co można było dorobić w nadgodzinach?

Firma do dnia dzisiejszego nie zapłaciła składek za miesiące które pracowałam tj. styczeń i luty 2022, nie zostałam wyrejestrowana z ZUS i nie otrzymałam świadectwa pracy.

@Ewa

Pani Ewo , świadectwo powinna pano do 7 dni dostać poczta od pracodawcy . Teraz to powinna pani iść z tym do inspekcji pracy , bo świadectwo pracy to ważny dokument

Były

Nie spodziewaj się tu super wypłaty.

Ona

Nie ma składek opłaconych za pracownika , brak benefitow a wlascicielka ciągle jest na pracowników zdenerwowana Jak to mówią gdyby były dobre zarobki i dobre warunki to i praca byłaby inna

Ona

Zarobki małe, pracy sporo brak benefitow typu opieka medyczna czy multisport

Zostaw merytoryczną opinię o Katarzyna Kozioł Tabularii Tax - Wrocław

• Jak się pracuje w Katarzyna Kozioł Tabularii Tax?

Zobacz opinie na temat firmy Katarzyna Kozioł Tabularii Tax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Katarzyna Kozioł Tabularii Tax?

Katarzyna Kozioł Tabularii Tax
  • Narciarska 20