Firma Remontowo Budowlana Dominex Mariusz Chudziak

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Firma Remontowo Budowlana Dominex Mariusz Chudziak

Marcin Nowy wpis

W pełni odpowiedzialnie rekomendujemy Pana Mariusza oraz jego Firmę, jeżeli ktoś chce przebrnąć przez budowę maksymalnie bezstresowo, mogąc liczyć na kreatywność i dobre rady Szefa Firmy, i co dla Nas było ważne porządek w trakcie oraz po zakończeniu robót. Mierząc się z wyzwaniem budowy domu, nawet się nie spodziewaliśmy się, że można trafić na tak solidnego wykonawcę, którego cechuje niebywała cierpliwość względem klienta - zadającego czasami pytania, które dla każdego budowlańca są oczywiste (a przynajmniej powinny być). Reasumując: solidność, kreatywność, empatia do inwestora, terminowość i niebywały porządek - P O L E C A M Y !!! I Panie Januszu - raz jeszcze bardzo dziękujemy!

stały klient Nowy wpis
@Marcin

Witam w pełni zgadzam się , jestem stałym klientem firmy i nigdy nie było żadnych problemów z terminami , rozliczeniami itp. Razem przeszliśmy kilka mniejszych i większych inwestycii. Pozdrawiam

Administrator Nowy wpis

Poszukiwano osoby na stanowisko Sprzedawca. Czy ktoś był w firmie Firma Remontowo Budowlana Dominex Mariusz Chudziak na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 7600 PLN?

Zuzanna Nowy wpis

Sporo tu negatywnych opinii klientów, ale zastanawiam się, jak pracę w Dominexie oceniają pracownicy. Znalazłam kilka ofert pracy, między innymi dla pracownika na budowie: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/praca-na-budowie,lento.pl3ff410a52c082151d4bd81c02debc908,zakopane Ogłoszenie jest bardzo lakoniczne, ale może ktoś aplikował i mógłby powiedzieć, jakie warunki pracy oferuje firma. Czy trzeba mieć już doświadczenie w branży?

Nieładnie

Kuszą konkurencyjnymi cenami i szybkością a to jest zwykłe nieporozumienie bo ani jedno ani drugie w "realu" nie jest takie jak podczas umawiania się.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Firma Remontowo Budowlana Dominex Mariusz Chudziak na stanowisko Murarz, pracownik ogólnobudowlany? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Tomasz

Czy firma wykonując usługę dała gwarancję na określony czas w którym można reklamować pracę jeśli okazało się, ze wyszły jakieś niedociągnięcia? Napisz jak skończyły się negocjacje z Dominex i czy reklamacja została uznana.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Remontowo Budowlana Dominex Mariusz Chudziak - Radom

Firma Remontowo Budowlana Dominex Mariusz Chudziak