Opinie o Majster Handel Produkcja Usługi Eksport Import Krzysztof Bachora w Żnin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Majster Handel Produkcja Usługi Eksport Import Krzysztof Bachora. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Majster Handel Produkcja Usługi Eksport Import Krzysztof Bachora o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Majster Handel Produkcja Usługi Eksport Import Krzysztof Bachora w Żnin

Czy Majster Handel Produkcja Usługi Eksport Import Krzysztof Bachora ma ściśle ustalone godziny pracy?

Joanna Nowy wpis

Widzę na forum jakieś ostrzeżenie przed samym właścicielem. Czy do dziś mogłoby być faktycznie uzasadnione? W sieci pisali o sobie jako o firmie specjalizującej się w budowlance i po prostu się zaciekawiłam, bo pracy dla chłopaka właśnie szukam, siedzi także w temacie pomp. Myślicie, że mógłby się tu dostać? Jak mogą płacić i czy są zlecenia?

Qman Nowy wpis
@Joanna

Odradzam - Szef to apodyktyczny gość z ogólną wiedzą w zakresie swojej działalności - łapie kolejne fuchy ale gwarancji ich zakończenia brak. Bardzo trudny we współpracy co wszystko wie a jak coś pójdzie nie tak to "tego mi nie udowodnisz"...

poszkodowana Nowy wpis
@Qman

No proszę, a Pan ( sam szef) twierdzi, że tylko ja mam problem i wymyślam...wszędzie ,wszystkim odpowiada jego praca...a u mnie licznik kręci przy pompie ciepła jakby elektrownie jądrową obsługiwał....instalacja żle zamontowana i weź to udowodnij gościowi....

Krzysztof Bachora

Uwaga na tego pana reprezentującego tzw.firme.Usluga wykonana wadliwie,nie odbiera telefonówi nie odpowiada na protokoly reklamacyjne, pompa pożera prąd jest zimno w domu a on nie reaguje na zgłoszenia. Masakra.jedynym rozwiązaniem jest Sąd.

Zostaw merytoryczną opinię o Majster Handel Produkcja Usługi Eksport Import Krzysztof Bachora - Żnin

Majster Handel Produkcja Usługi Eksport Import Krzysztof Bachora
  • Szpitalna 20