Opinie o Bożena Niewczas-Usługi Krawieckie Kami w Mirzec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bożena Niewczas-Usługi Krawieckie Kami. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bożena Niewczas-Usługi Krawieckie Kami o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bożena Niewczas-Usługi Krawieckie Kami w Mirzec

Marek Nowy wpis

Nie polecam, średnia jakość.

Zzzzzz Nowy wpis
@Marek

Marku bądź tak miły i sprecyzuje swoją wypowiedź. Średnia jakość ale czego????

J Nowy wpis

Tragedia. Brak paragonu, kiepski materiał....

Dariusz Nowy wpis

Co wiadomo na temat pracy dla krawca w tej firmie? Czy stawiają tu na doświadczenie czy też nie jest to konieczne? Jeżeli ma ktoś wiedzę na tematy pracownicze proszę też dodać, ile płacą. Będę tu czekał na wiadomości, bo nie natrafiłem na żadne ogłoszenie, a strony internetowej też nie ma. Więc jedynie KRS i forum potwierdzają, że świadczą tu usługi krawieckie.

N

Kreacja wykonana po ustalonym czasie, dużo poprawek, efekt średni...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bożena Niewczas-Usługi Krawieckie Kami spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Ciekawa

Czy za każdym razem dostajecie paragon bądź fakturę?

Mirka
@Ciekawa

Ja nie dostałam....

Nina
@Mirka

Ja też nie dostałam potwierdzenia zapłaty.

As
@Nina

Można to zgłosić do Krajowej Administracji Skarbowej. Podstawą odpowiedzialności jest kodeks karny skarbowy (kks), który w art. 62 stanowi, że: „kto wbrew obowiązkowi nie wystawia faktury lub rachunku, wystawia je w sposób wadliwy albo odmawia ich wydania, podlega karze grzywny do 180 stawek dziennych”.

Bibi
@Nina

Nie dostałam żadnego potwierdzenia zapłaty

Przyszłe klientki

Pytanie mamy. Czy i kiedy otworzy się Filia zakładu w Górze Kalwarii?? Kolega obiecał nam rabacik. Prosimy o informację.

Ciekawa
@Przyszłe klientki

A co z tą filią w Górze Kalwarii? Będzie otwarta czy raczej nie???

Wiki
@Przyszłe klientki

Mi też obiecał. Więc czekam z niecierpliwością. Chętnie skorzystam z nowej kreacji na wieczór z nim,,;-)).

Mona

Byłam z polecenia znajomej ale ja już nie polecę nikomu. Nie miła obsługa. Krawcowa zajęta telefonem. Brak czasu na klienta....

Agnieszka

Usługi krawieckie w tym zakładzie świadczy tylko jedna osoba? dużo wpisów o niezadowoleniu z usługi przez was opisanych dlatego pytam czy kierujac sie do miejsca zawsze trafia sie na tą samą osobę ?

Dominika
@Agnieszka

Byłam tylko raz. Pani (blond włosy) była bardzo skupiona na rozmowie z moim partnerem. Bardziej niż na rozmowie ze mną. To był pierwszy i ostatni raz kiedy tam byłam. Nie polecam.

@Dominika

Przejdziemy się :) i zobaczymy jak firma prosperuje ;)

Ochrona

Iza

skoro pracujesz to może wprost nam opowiesz jak od środka działacie? Chodzi mi już o samą stricte pracę a nie jakieś przytaczane historyjki. Można normalnie zarobić?

Malinka

Osobiście nie byłam. Słyszałam od znajomej że materiały z najniższej półki.

Iza

Omijajcie ten zakład. Byłam z chłopakiem i miałam wrażenie że ta pani z nim flirtuje. Żenująca sytuacja bo my lat 20 kilka a pani ponad 40.

Doris

Bardzo drogo

Zozczarowana

Mega się zawiodłam na tej krawcowej. Nie polecam nikomu.

Maria

Korzystałam z usług wielu krawcowych, Kami oceniam najsłabiej.

@Maria

Pod jakim kątem tak ich oceniasz? Można wiedzieć czym się kierujesz tak ich oceniając?

Maria
@Iza

Cena, jakość, dostępność czasowa, sposób rozmowy z klientką.

Aga

Jestem była klientką. Na rynku jest wiele ciekawszych lepszej jakości i tańszych ofert. Wystarczy się rozejrzeć. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona.

Dała bym 5 na 10 punktów

A

Oczywiście krawieckich. Pani szyje z pełną precyzja, a jak miarę bierze....hahaha. I uwielbia szyć dla młodych panów :-), :-)hihi. Mój dwudziesto letni kolega był zachwycony.

Jakość usług bardzo się pogorszyła.

Zrezygnowałam z uszycia tam sukienki. Pani pokazuje materiały najgorszej klasy za kolosalne pieniądze.

Xxx

Nie jestem zadowolona z usług. Brak zainteresowania klientką, pani uwieszona na telefonie zamiast skupić się na rozmowie o moim stroju. Nie polecam

Była klientka

Ja również jestem rozczarowana usługami. Strój niedopasowany według pobranej miary!

Zostaw merytoryczną opinię o Bożena Niewczas-Usługi Krawieckie Kami - Mirzec

Bożena Niewczas-Usługi Krawieckie Kami