Opinie o Geodezja Surveyor Robert Świercz w Radoszyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Geodezja Surveyor Robert Świercz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Geodezja Surveyor Robert Świercz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geodezja Surveyor Robert Świercz w Radoszyce

Nick Nowy wpis

Również nie polecam... jest niewyplacalny

Małgorzata Nowy wpis

Ostrzegacie i nie polecacie ale nikt nie napisał o co chodzi. Może ktoś będzie na tyle miły i wyjaśni czemu firma ma takie opinie? Jakie są największe minusy pracy tutaj?

Bartłomiej Nowy wpis

Dokumenty firmy świadczą o tym, że firma działa ale patrząc na forum zupełnie coś innego, dlaczego tak jest?

Wiecie czy w Geodezja Surveyor Robert Świercz szukają chętnych na staż?

Kazimierz

Wiesz może, czy po odbyciu stażu i nabyciu odpowiednich umiejętności można otrzymać propozycję pracy na stałe od tego pracodawcy? Chciałbym zweryfikować, czy istnieje taka możliwość.

staż Nowy wpis
@Kazimierz

Myślę, że każdy na to liczy. Ale po co mu pracownik, skoro za chwilę przyjmie kolejnego na staż za darmo ?

Firma Geodezja Surveyor Robert Świercz poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

A na czym ma polegać to oszukiwanie? Jaka jest umowa i zarobki?

peter

Również nie polecam.

Helmut

Może trzeba uzasadnić takie oskarżenia? Chyba, że to konkurencja to nie doda nic!!!

Tatoo

No nie należy do uczciwych.

oszukany

ROBERT

UWAGA NA OSZUSTA!!!

zdecydowanie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Geodezja Surveyor Robert Świercz - Radoszyce

• Jak się pracuje w Geodezja Surveyor Robert Świercz?

Zobacz opinie na temat firmy Geodezja Surveyor Robert Świercz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Geodezja Surveyor Robert Świercz
  • Rynek 34
    26-230 Radoszyce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042