Opinie o Agnieszka Oskaldowicz-Leduchowska Kancelaria Adwokacka w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agnieszka Oskaldowicz-Leduchowska Kancelaria Adwokacka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agnieszka Oskaldowicz-Leduchowska Kancelaria Adwokacka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnieszka Oskaldowicz-Leduchowska Kancelaria Adwokacka w Łódź

Ja Nowy wpis

Zwyczajnie, po ludzku, z doświadczenia, nie polecam.

Mirosław Boro Nowy wpis

Polecam Panią Adwokat i jej skuteczne działania,wielokrotnie korzystałem z usług tej kancelarii i polecam ze względu na uczciwe podejście do każdego problemu i DUŻĄ fachowość i kompetencje.!. Polecam .

Agnieszka Oskaldowicz-Leduchow

Szanowni Państwo, zwłaszcza moi byli klienci, którzy tak chętnie anonimowo umieszczają negatywne opinie na mój temat, ci którzy są tak odważni w swoich osądach, że nie podają swojego imienia i nazwiska – informuję Państwa, że w związku z umieszczaniem nieprawdziwych opinii na mój temat, które godzą w moje dobre imię i stanowią naruszenie moich dóbr osobistych, które to podlegają ochronie prawnej nie tylko na drodze powództwa cywilnego, a także stanowią przestępstwo, wszelkie te naruszenia zostały zgłoszone w złożonym przeze mnie zawiadomieniu do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa.

Ojciec Niepełnosprawnej Córki Nowy wpis
@Agnieszka Oskaldowicz-Leduchow

Ojej czyli tak teraz Pani działa. Zamiast poprawić jakość usług to straszy Pani swoich byłych klientów. Mimo, że nie byłem Pani klientem, to mam ogromną do Pani wdzięczność. I stawiam Pani Duży pozytyw, bo dzięki temu, że mnie Pani nie reprezentowała a tylko moją byłą żonę, mój rozwód nie skończył się z mojej wyłącznej winy. Bardzo za to dziękuję. Również za te wszystkie poboczne sprawy, którymi wspólnie we mnie Pani z moją byłą żoną celowałyscie wiedząc, że moje dziecko z drugiego związku walczy w tym samym czasie o życie na OIOMie. Na szczęście dziecko cudem przeżyło i mimo, że jest uszkodzona, Pani poczynania nie wpłynęły na nią. Na prawdę Duży Plus z mojej strony za takie skuteczne dla mnie (jako osoby pozwanej) działanie. Pozdrawiam serdecznie i polecam tę panią wszystkim, którzy chcą się ze mną sądzić.

Przegrany Nowy wpis

załuje ze wczesniej nie sprawdzilem informacji w internecie mysle ze wtedy bym nie skorzystał a tak polak madry po szkodzie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agnieszka Oskaldowicz-Leduchowska Kancelaria Adwokacka? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
K

Pozytywnie dobry kontakt, marketingowo w pięknych słowach, brak efektów, brak wyników, brak odpowiedzialności za słowa, a finalnie pożegnanie poniżej dobrego smaku. Może drobne sprawy są w zasięgu ręki Pani adwokat, jednakże przy poważniejszych tematach polecam zainwestować w poważnego prawnika. Odradzam.

@K

K, co masz na myśli przez "poważniejsze tematy"? W czym dokładniej przejawiał się brak odpowiedzialności?

Mariola

Polecam panią mecenas Agnieszkę Oskaldowicz – Leduchowską z usług pani mecenas korzystałam wiele razy wszystkie sprawy zakończone sukcesem min. rozwód z orzeczeniem o winie byłego męża. Bardzo cenię sobie współpracę z panią mecenas za profesjonalne podejście do spraw oraz duże zaangażowanie, przedstawianie różnych możliwości i szukanie jak najkorzystniejszych rozwiązań. Dzięki wsparciu podczas rozpraw czułam się spokojnie i bezpiecznie. Zawsze też mogę liczyć na pomoc pani mecenas a moje pytania nigdy nie pozostają bez odpowiedzi.

Odradzam.

Witam, jako klient, który do tej pory nie miał kontaktu z prawnikami, po wzajemnej relacji z Panią Odkaldowicz-Leduchowską dochodzę do wniosku, iż lepiej zainwestować w profesjonalnego prawnika, niż oszczędzać na marnej chałturze. Zmarnowany czas oraz duże pieniądze. Dużo słów, a mało wyników. Za okazany brak kultury, odpowiedzialności za swoją pracę oraz lekceważące podejście nikomu nie polecam usług u tej osoby.

Olga

Rewelacyjna pani Adwokat, prowadziła 4 moje sprawy, wszystkie wygrane. Gorąco polecam

Klient

Witam, poszedłem z polecenia. Z początku wszystko w słowach pięknie wyglądało. Długo trwało. W międzyczasie brak kontaktu, odbierania ode mnie telefonu oraz maili. Nie pojawianie się na umówione w kancelarii wizyty. Brak przedstawienia z aktywności w mojej sprawie dokumentów, pomimo słów o trwających w sądach posiedzeniach. W mojej ocenie niekompetencja, co w następstwie skończyło się moim niepowodzeniem oraz stratą finansową. Ale rozumiem, że tak jak może być słaby glazurnik, czy malarz, to i w tym przypadku miałem do czynienia z podobnym prawnikiem. Niemiłe doświadczenie. Jeśli będę miał podobną sytuację to z pewnością tutaj nie wrócę.

Agnieszka Oskaldowicz
@Klient

Szanowny Panie, doskonale wiemy, że opisane przez Pana sytuacje nie miały miejsca, gdyż podchodzę zawsze do moich Klientów rzetelnie i z pełnym oddaniem, dlatego też proszę o umieszczenia prawdziwych opinii. Adwokat Agnieszka Oskaldowicz-Leduchowska

@Klient
@Agnieszka Oskaldowicz

Szanowna Pani, z przykrością sytuacje miały miejsce, byłem Pani realnym klientem. Życzę większego zaangażowania jeśli pragnie Pani budować grupę swoich stałych klientów, a nie jednorazowych i tym samym rozczarowanych jak ja.

student

@Agnieszka Oskaldowicz witam a ja proszę o informację czy w Pani kancelarii jest możliwość odbycia stażu?

Rozczarowany

Mam bardzo złe doświadczenie. Zero rezultatów. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Agnieszka Oskaldowicz-Leduchowska Kancelaria Adwokacka - Łódź

• Jak się pracuje w Agnieszka Oskaldowicz-Leduchowska Kancelaria Adwokacka?

Zobacz opinie na temat firmy Agnieszka Oskaldowicz-Leduchowska Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agnieszka Oskaldowicz-Leduchowska Kancelaria Adwokacka?

Agnieszka Oskaldowicz-Leduchowska Kancelaria Adwokacka
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Piotrkowska 194
    90-368 Łódź