Opinie o Kancelaria Księgowa Aneta Serafin-Truszkowska w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Księgowa Aneta Serafin-Truszkowska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Księgowa Aneta Serafin-Truszkowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Księgowa Aneta Serafin-Truszkowska w Piaseczno

Kancelaria Księgowa A.Serafin- Nowy wpis

Wątpię, że firma w ogóle jeszcze działa... właścicielka ma teraz duuuże problemy z prokuraturą i policją. Kilka lat wcześniej pracowałam tam i masakra. Głównie przez traktowanie ludzi i Klientów, niszczenie ich oraz prowadzenie baaaardzo "kreatywnej" księgowości. To musiało się tak skończyć...

Jaka atmosfera jest między działami w Kancelaria Księgowa Aneta Serafin-Truszkowska?

Czy urlop w Kancelaria Księgowa Aneta Serafin-Truszkowska jest płatny 100%?

Gość Nowy wpis

Ta kobieta zatrudnia na w dużej mierze na czarno więc jaki urlop płatny?

Halina

Willa Syrena na czele z P. Anetą Serafin to (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji do Kancelaria Księgowa Aneta Serafin-Truszkowska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ankq

Pracowałam u tej Pani...."za darmo" prowadzi dom opieki harowałam u niej 7 dni... Zarobiłam"Niby 720zl których nigdy nie zobaczyłam.... (usunięte przez administratora) i naciągaczka!!!!!

@Ankq

Szuka frajerów.... Kobieta bez zasad i jakiego kolwiek szacunku do innych... Niby kogoś ztrudnia oczywiście bez umowy a później nie wypłaca kasy....(usunięte przez administratora)...

@Ankq

Witam Proszę o konkrety ??? kiedy nie wypłaciłam kasy za pracę ? proszę się przestawić ?!

@Ankq

Nigdy takiej sytuacji nie było !!! to są pomówienia !!! proszę zgłosić się do mnie służbowo !!! jeśli pani pracowała to kontakt pani zna !!!

Aneta Serafin 2
@Aneta Serafin

Алкашка подзаборная

@Aneta Serafin 2

No i co to znaczy niby?

Każda wypowiedź się liczy! Napiszcie co wiecie o zatrudnieniu w firmie Kancelaria Księgowa Aneta Serafin-Truszkowska w miejscowości Piaseczno, czekamy na info.

Paula

Mam informację, że Aneta Serafin-Truszkowska nie odbiera wezwań z sądu i ukrywa się

@Paula

A skąd masz taką właśnie informację?

Nata20
@Paula

Szanowna Pani dlaczego mnie nie dziwi co robi ta kobieta. To (usunięte przez administratora) wyłudzaczka, kobieta bez zasad i uczciwości.

@Katarzyna

bo nie odbiera korespondencji z sądu

@Paula

Ok, pięknie wyjaśnione. ;p No a co jeśli tak naprawdę dosłownie nic do niej nie przychodzi i stąd brak odbioru?

@Katarzyna

Są adnotacje sądowe, że nie podejmuje korespondencji pod żadnym z 4 adresów, pod którymi prowadzi działalność, spółkę oraz zamieszkuje.

@Paula

No to w takim razie nie mieści mi się to w głowie. Jak długo można sobie tak pogrywać? Bo w końcu cierpliwość samego sądu też się skończy

@Katarzyna

Zastosowane będzie przymusowe doprowadzenie przez policję.

Dorota
@Paula

Skoro jesteś zorientowana to pewnie wiesz, czy jak pani właścicielka ma te problemy, to znaczy że biuro nie pracuje i pracy dla księgowej tutaj nie znajdę? Jak ta sytuacja cała wpływa na działanie firmy?

@Paula

Poważnie? A na kiedy to wszystko przewidujecie?

Nata20

Wszystkim, którzy szukają Pani Anety Serafin-Truszkowskiej proponuję poszukać w Syrenie Konstancin-Jeziorna.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Kancelaria Księgowa Aneta Serafin-Truszkowska?

Zastanów się czy chcesz aplikować. Jak widać opinie ma straszną. Ja bym nie ryzykował szczególnie, że z tego co można wyczytać - nie wypłaca pieniędzy pracownikom. Unika wierzycieli i pracowników.

Oszukana

Zatrudniłam się u pani Anety truszkowskiej ponieważ byłaś w trudnej sytuacji winansowej nie miałam na leki dla chorego na raka członka rodziny i dodatkowo musiałam utrzymać 5 dzieci pani Aneta chętnie się zgodziła na pracę bez umowy przepracowałam cały miesiąc puzinej nagle przestała odbierać telefony ani odpisywać na SMS mimo wielu pruzb do tej pory nie odtrzymał wynagrodzenia za pracę a jak wyjechałam na ulicę wesołom tam gdzie pracowałam Nie dostałam tam wogule wpuszczona wyszła księgowa twiercac że Szewcowa pani Aneta skontaktuje się ze mną i mi wypłaci do dnia dzisiejszego nadal nie odbiera telefonów i nie odpisuje na SMS. I chyba nie ma zamiaru wcale zapłacić przez nią mój syn znalazl się w szpitalu przez kobietę bez luckich uczuć

@Oszukana

Witam Nigdy nie zatrudniałam osoby która miała pięcioro dzieci i jakiekolwiek chorowało na raka. Jedyną osobą to była kucharka która miała dwoje dzieci i jedno było niepełnosprawne, które zresztą wyrzuciła z domu pomimo choroby! Podejrzewam że własnie ta osoba wypisuje takie bzdury, ta osoba dostawała wynagrodzenie do przodu. Która wynosiła jedzenie i towar z magazynku... Dale nie będę się rozpisywała ze względu na RODO.

Bez kasy

Niestety. Brak wypłacalności pensji u tej Pani jest normą.

Wiki

Miałam zamiar aplikować i teraz zastanawiam się dlaczego i czy faktycznie miały miejsce takie sytuacje.

Justice

Willa Orchidea prowadzona jest bez zezwolenia a warunki i opieka karygodna ! Zostanie to zgłoszone do prokuratury ! Sprawiedliwość w końcu Panią dopadnie.

Olaf

Witam zero odpowiedzialności(usunięte przez administratora) A dom opieki jaki prowadzi willa orchidea porażka traktują pensjonariuszy strasznie nie polecam !!!!!!!!

Przestrzegam wszystkich ludzi przed tą kobietą. Zachłanna i nieodpowiedzialna szefowa. Stosująca wredne praktyki dla swoich pracowników. Cos o tym wiem. Nie polecam absolutnie !!

Cieply66
@Gość

Kobieta nie powazna i zachłanna, oszukuje ludzi na kwotach!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Księgowa Aneta Serafin-Truszkowska - Piaseczno

• Jak się pracuje w Kancelaria Księgowa Aneta Serafin-Truszkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Księgowa Aneta Serafin-Truszkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Księgowa Aneta Serafin-Truszkowska?

Kancelaria Księgowa Aneta Serafin-Truszkowska
1.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Geodetów 176B
    05-500 Piaseczno