Opinie o Firma Wielobranżowa Drewdom Marcin Świercz w Gatniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Wielobranżowa Drewdom Marcin Świercz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Wielobranżowa Drewdom Marcin Świercz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Wielobranżowa Drewdom Marcin Świercz w Gatniki

Lili Nowy wpis

Na produkcję wiem, że kiedyś przez stronę urzędu szukali do siebie. chłopak zna się na stolarce i po koneckim będzie zatrudnienia szukał. Macie może aktualną opinie? nie ukrywam, że zarobki by mnie interesowały, nim w ogóle link mu prześlę

Wiecie może, czy w Firma Wielobranżowa Drewdom Marcin Świercz szukają chętnych na staż?

Nil Nowy wpis

Nope. Ale możesz im podsunąć taki pomysł, chętnie przyjmą, wykorzystają i jeszcze praktycznie nic nie zapłacą XD

xcz Nowy wpis

Witam jak obecnie wyglada sytuacja w firmie? jakie zarobki , atmosfera ?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Firma Wielobranżowa Drewdom Marcin Świercz odbywa się również w języku angielskim?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Wielobranżowa Drewdom Marcin Świercz, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
xx

na jakie zarobki mozna liczyc oraz jaka jest atmosfera ?

@xx

Jeśli chodzi o zarobki to pracujesz na najniższej krajowej, premie są zależne od humoru pracodawcy, ale często są potrącane niezależnie jak bardzo się starasz, brak możliwości awansu, jeśli ci nie odpowiada stanowisko to cię buntują żebyś złożył wypowiedzenie, brak szacunku dla pracowników, traktują cię jak (usunięte przez administratora) zero empatii, duża rotacja pracowników na dziale lakierni i pakowania. Organizacja pracy strasznie kuleje tej firmie. Totalna beznadzieja. Praca tylko dla desperatów, firma szrot bez przyszłości dla ludzi! Omijać tą firmę szerokim łukiem

@Rysek091

Premie uznaniowe jakie widełki? I czy przyjmują kobiety?

@Izabela

Przyjmują kobiety. Premie są, lecz jak wspomniałem zależne od humoru prezesa ;)

@Rysek091

I nawet w przybliżeniu nie da się ich określić? Bo jednak jakieś wpadały? ;)

@Izabela

Premie wpadały lecz nie każdy był z nich zadowolony, bo nie były regularnie jednakowo wypłacane

@Rysek091

Regularne w kontekście czasu, lecz jeśli chodzi o wysokość każdy otrzymał "co jego"? Firma ma aż tak duże problemy z płynnością i stąd ta nieregularność?

Rysiek091
@Izabela

dokładnie szefostwo nie potrafi zarządzać całym zespołem ludzi, ciągle mają pretensje do każdego pracownika, zero szacunku i uczciwości

Jakie są warunki zatrudnienia w Firma Wielobranżowa Drewdom Marcin Świercz?

Nil

Do dobrych to im daleko. Najniższa krajowa, brak premii i perspektyw. Czytaj komentarze niżej, tam masz wszystko ;)

Nil

Praca tam jak wspomnieli poprzednicy, tylko dla desperatów. Brak szacunku jest tam na porządku dziennym. Wykorzystywanie do granic możliwości. Sposób polemiki godny Hitlera, zarządzanie kompletna porazka. Rozmawiac tam nie ma z kim. Nie wspomnę o niewychowanych dzieciorach które kręcą się po hali produkcji. Nawet sprawy w sądzie się dorobili za bezpodstawne zwolnienie pracownika wiec chyba porzadne to miejsce pracy nie jest.

@Nil

widzę, że jakieś "brudy" zaczynają wychodzić. O co chodzi z tym sądem? :/ I te dzieciaki na hali to jakaś metafora czegoś?

@Izabela

Żadna metafora, sama prawda ;) Brudow tam sporo jest co wychodzić. Kto tam spędził chociaż miesiac wie o co chodzi. Z sadem dokładnie nie będę pisać ale zaczyna się robić głośno o tym chłopaku który walczy o sprawiedliwość. Trochę tik toka niekomu nie zaszkodzi.

@Nil

Dokładnie ten zakład to (usunięte przez administratora), pracownik jest wykorzystywany jak tylko się da, bez możliwości awansu, podniesienia swoich umiejętności, by móc potem kimś być mieć ten fach ręku

@Rysek091

Prędzej piekło by zamarzło niż daliby komuś podnieść kwalifikacje. Ten co robi na CNC wyjdzie z papierkiem ze był pracownikiem gospodarczym. Kpina jakas.

Rysiek091
@Nil

Tam nic nie dostaniesz oprócz skromniutkiej wypłaty i codziennie opiernicz od kierownictwa bo na tyle ich stać, a sami firmę prowadzą od ponad 20 lat i nic się nie nauczyli :)

@Rysiek091

Dokładnie. Oni wbrew pozorom nie są zbyt bystrzy, nie uczą się na błędach. Bo przecież tam zostali tylko zdesperowani, którym niewiele brakuje do emerytur. Liczę że w końcu się zamkną

@Nil

Już zwalniają ludzi z produkcji, wyganiają na bezpłatne urlopy bo roboty nie ma na zakładzie. Już niebawem firma pewnie ogłosi upadłość :)

@Rysek091

Ooo naprawdę? Jak mi z tego powodu wesoło. Wiadomo że ludzie pewnie przerażeni ale myślę że w dzisiejszych czasach znajdą pracę. I pewnie lepsza bo gorzej trafić się nie da. A ich bachorkom życzę takich pracodawców jak ich rodzice :)

Xxx
@Nil

Co za bzdury Najpierw trzeba spojrzeć na siebie i wyciągnąć wnioski co do swojej osoby Takie zachowanie nie świadczy o niczym dobrym To jak podsycanie ognia Ktoś ewidentnie czerpie radość i ogromną satysfakcję z tego co pisze ŻENADA

ABC
@Nil

Co Ty masz do tych dzieci.Grzeczne i fajne uśmiechnięte zawsze jak wchodzą na hale to pierwsze jest "Dzień Dobry",a to ,że przychodzą przywitać sie ze Swoimi rodzicami to normalne,bo ich rodzice spędzają tam wiecej czasu niż w domu.Nie mieszaj do Swoich nienawiści tych dziewczyn.Sam sobie załóż firme i zatrudnij ludzi i zobacz jak jest kolorowo.

@Xxx

Hahaha zenada jest to co ty piszesz. Stracili najlepszych pracowników, odezwać się normalnie jak do człowieka nie potrafia, traktuja wszystkich jak (usunięte przez administratora) Za dużo tam widziałem i za dużo slyszalem i przepracowałem. Dobry pracodawca nie ma sprawy w sądzie. Panu "prezesowi" wydaje się że jest Bogiem nie będąc nawet prawdziwym szefem.

@ABC

Grzeczne i fajne- świetny zart! Zarozumiałe i nie dające się lubić. Kolejne "boginie" drewdomu :D Każdy się do nich uśmiecha bo jak inaczej a za pleacmi wiadomo :) Nikt z byłych pracowników nie ma o nich dobrego zdania wiec wyczuwam tutaj ingerencję właścicieli. Smutne to trochę ze tak próbujecie ratować swoją opinię

ABC
@Nil

Jestem pracownikiem tej firmy!Skąd tyle nienawiści w Tobie człowieku?Oni nie są idealni,ale dzieci zostaw w spokoju! Znajdź sobie jakieś zajęcie, bo ewidentnie Ci sie nudzi!

@ABC

W glowke się puknij i to porządnie. Jaka nienawiść? Nikt z tej firmy nawet na obojetnosc nie zasługuje.

LittleMy

Pracowałam tam naprawde długo. Komentarze choć mocne są niestety adekwatne do panującej tam atmosfery. Jeśli cię nie polubią masz przerąbane! Czepianie się jest na porządku dziennym. I faktycznie nie jest ważne jak bardzo się starasz, jak wiele wysiłku wkładasz w pracę, jak dużo umiesz; jesteś tym złym i koniec. Premie według widzi mi się. Zbyt długie zasiedzenie się tam szkodzi. Przechodząc w inne miejsce widzi się różnicę. Teraz pracuję w korpo i po paru miesiącach pracy mam pisany plan rozwojowy, tam po tylu latach niestety mogłam liczyć tylko na stawkę mniejszą bądź równą tym lubianym lub nowym. I nikt mi nie powie, że to ze mna i z moją pracą było coś nie tak. Chciałabym coś dobrego napisać o tej firmie, ale nic nie przychodzi mi do głowy. Przez tyle lat żadnych wniosków nie wyciągnęli... największą glupotą jest zrażenie do siebie ludzi, pracowników ????

Risk

Praca w tym miejscu tylko dla osób zdesperowanych. Brak kultury i szacunku a stawka zależna tylko od sympatii do danego pracownika. Możesz wiedzieć, potrafić i robić wiele a 1-wszego i tak g***o dostaniesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Wielobranżowa Drewdom Marcin Świercz - Gatniki

• Jak się pracuje w Firma Wielobranżowa Drewdom Marcin Świercz?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Wielobranżowa Drewdom Marcin Świercz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Firma Wielobranżowa Drewdom Marcin Świercz
  • 16A