Opinie o Robert Koprek Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Proinvesco w Mała Wieś

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Robert Koprek Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Proinvesco. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Robert Koprek Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Proinvesco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Koprek Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Proinvesco w Mała Wieś

Natka Nowy wpis

Szukam pracy w okolicy i natknęłam się na tę firmę. Orientujecie się, czy znajdzie się tutaj dla mnie jakiś wolny wakat? Poza tym, można liczyć na to, że wypłata będzie wypłacona w całości? Bo jakiś czas temu pisaliście coś o obcinaniu pensji...

Czy urlop w Robert Koprek Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Proinvesco jest płatny 100%?

Marek Nowy wpis

Zainteresowała mnie jedna część Twojego wpisu, co masz na myśli pisząc o (usunięte przez administratora) ludziach, chodzi tutaj może o pracowników? W jaki sposób mogli zostać (usunięte przez administratora) mógłbyś napisać konkretnie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Robert Koprek Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Proinvesco? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Firma nadal organizuje wyjazdy do pracy o Austrii? Głównie szukają pracowników fizycznych? Trzeba mieć jakieś doświadczenie w budowlance albo elektryce? Warunki na miejscu ok? Czytałem sprzeczne opinie i wolałbym się upewnić.

Ten człowiek jest niepoważny. Oferował wyjazd do pracy do Austrii i na siłę nalegał żebyśmy się zaszczepili i wmawiając nam że właściciele kwater żądają szczepień i że na wyjeździe z Austrii policja kontroluje kazdy jeden samochód .nie polecam współpracy z tym człowiekiem

@Anonim

Rozumiem ze skoro w Austrii potrzebne były w tym okresie paszporty COVID to ja jako jedyny pracodawca na świecie nie miałem prawa ich wymagać To był jeden z warunków współpracy i wyjazdu Nie chcieliście panowie robić szczepień to nie było współpracy Ze mną już wyjeżdżali ludzie bez szczepień i nie mam zamiaru więcej tracić czai na szukanie hoteli i mieszkań bo ktoś ma uprzedzenia do szczepień To był wymóg pracodawcy paszport COVID i szczepienie Rzeczywiście nie stworzone rzeczy wymagam od pracowników Ale głupoty trzeba napisać

Dawid

Nie polecam . Cały czas problemy o to czego sam nie zapewnił . Pieniądze ucinane pod pretekstem zbyt wolnej pracy . Ten człowiek szuka tylko sytuacji kiedy będzie mógł Ci uciąć coś z wypłaty . Jego opowieści ze jego ekipy robią coś dwa albo trzy razy szybciej to bujda . Nie dajcie się omamić jego zapewnienią o dobrej stawce i dobrym kwaterunku oraz warunkach . Wieczne niezadowolenie i krzyki z jego strony . Psychicznie wykańcza człowieka. Dziwie się ze ten człowiek jeszcze wgl utrzymuje się na rynku . Nie jedz nie warto.

@Dawid

Bo dobra ekipa moja 100 KWP robi w dwa trzy dni hehe tylko ten człowiek niema żadnych takich ekip to zwykły kłamca. Na początku omamia ludzi stawka gadka ale później wychodzi wszystko .

Ktoś
@Dawid

A gdzie znajdę jego ofertę pracy

@Dawid

To robi się na akord że taki pilnują szybkości? Ile szef potrafi uciąć? Chodzi o premie czy zabiera z podstawy wynagrodzenia?

@Dawid

Wiesz Dawid wyleciałem z pracy za nadużywanie alkoholu i (usunięte przez administratora) Ukradłes nowa zakrętarke metabo Dostales wszystkie pieniądze co do złotówki plus premie Adrian i reszta może to poświadczyć bo byli przy tym Jak liczyłeś pieniądze i nic wtedy nie narzekałes Mówisz ze trzeba za mnie robić Byłeś koordynatorem dostałeś samochód i 1000 euro zaliczki i pensje miesięczna 5000 euro to uważasz ze ja jako szef będę pracowała a ty będziesz leżał pił palił trawę jeździł sobie samochodem i jeszcze ci jedzenie kupowałem a ty piszesz takie bzdury Ale i trener przyjmie wszystko l

Robert Koprek

Nie proszę Pana to jest nie prawda Sytuacja wyglądała następująco Robiliśmy dach płaski i padał śnieg Pracownicy odśnieżali ten dach 3 razy dziennie Natomiast kierownik budowy w Niemczech wszedł na dach jak dach był nie odśnieżony zrobił mi zdjęcia i wysłał mi Powiedział ze jeżeli pracownicy nie będą odśnieżać dachu to nie będą mogli na nim pracować zasady bezpieczeństwa I jeśli jeszcze raz wejdzie to zdejmie ludzi z dachu i dostanę karę finansowa w wysokości 5000 euro Poinformowałem wszystkich pracowników o tym i powiedziałem ze jak nie chcą odśnieżać tylko robić to jak nie będzie padać to wracamy do polski i skończymy w innym terminie Pracownicy powiedzieli ze będą odśnieżać bo chcą na święta zarobić i nie chcą wracać Dwa dni później znowu dostałem zdjęcia jak pracownicy pracowali a dach był nie odśnieżony Wtedy każdemu z nich uciąłem 6 godzin dniówki Gdyż sam zostałem narażony na nieprzyjemności i ledwo udało mi się wyprosić żeby noe ściągali mas z budowy 6 godzin x 15 euro to jest 90 euro Przy rozliczeniu końcowym jak dach był skończony dostali wszystcy po 200 euro więcej do wypłaty i powiedziałem ze to premia za nieodśnieżanie Moji pracownicy którzy byli tam wtedy mogą to potwierdzić Niestety internet przyjmie każda opinie nie musi buc prawdziwa

Mały

UWAŻAJ! W Pam Robert to kłamca i psychol

Krzysiek

To jest (usunięte przez administratora) Piszę jako osoba współpracująca. Zrealizowałem dla niego 4 instalacje i nie zapłacił. Wygrałem w sądzie i ma komornika. Niestety facet nie ma nic. Nie ma z czego ściągnąć kasy.

@Krzysiek

Takich osób jest wiecej ..Jak się z tobą skontaktować kolego mam parę pytań

Krzysiek
@Anonim

Jak podaję tu adres mailowy to administrator wycina. Podaj jak mogę się z Tobę skontaktować?

Emilia

jak tak czytam te opinie klientów to się zastanawiam na ile są uzasadnione, no bo skoro byłoby coś nie tak to po co firma miałaby szukać nowych ludzi? do tego w ogłoszeniu jest napisane, że firma szuka do Niemiec, to oni świadczą w ogóle usługi w Polsce? wiadomo?

@Emilia

To są opinie byłych pracowników a nie klientów

Emilia
@Anonim

A to czemu dali sobie etykietkę klient? A jesteś na bieżąco jeśli o sytuację w firmie chodzi? Po prostu chcę się dowiedzieć jak aktualnie jest. Warto podjąć współpracę?

@Emilia

Hmmm . Niewiem dlaczego dali sobie etykietę klient. Hmm czy warto podjąć współpracę? to jest pani decyzja. Proszę zweryfikować lepiej tego pana Jestem pewien że będzie pani miała obiecane złote góry tak jak zawsze z tym panem bywa .

Tomasz

Ten człowiek jest gołosłowny. Jest (usunięte przez administratora) i ściemniaczem. Nie słuchajcie jego opowieści z mchu i paproci

Mariusz
@Tomasz

Pracowałeś u niego ?

Mariusz

I jak oceniasz współpracę z tym człowiekiem ? Miałeś ciągłość pracy i wypłacone pieniądze ?

Tom
@Mariusz

O ciągłości zapomnij. Nic nie zarobiłem

Ten człowiek jest oszustem.

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Koprek Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Proinvesco - Mała Wieś

• Jak się pracuje w Robert Koprek Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Proinvesco?

Zobacz opinie na temat firmy Robert Koprek Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Proinvesco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Robert Koprek Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Proinvesco?

Robert Koprek Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Proinvesco