Opinie o Bud-Max Katarzyna Saks w Żyrardów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bud-Max Katarzyna Saks. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bud-Max Katarzyna Saks o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bud-Max Katarzyna Saks w Żyrardów

halina-olas Nowy wpis

halinaolas@interia.eu

Kris1337

Dzień dobry z informacją dla wszystkich firma została zamknięta z końcem roku 2020 i na początku stycznia wypisana z REGON możecie to sprawdzić po NIP , Pani Saks wzięła zaliczkę w wysokości 450 zł w Listopadzie i kontakt się urwał niebawem skończy się to zawiadomieniem o popełnienie przestępstwa ;-) czy ktoś ma taki obecnie problem ?

halina-olas
@Kris1337

Mnie spotkała podobna sytuacja w ub roku w marcu. Przedstawiciel którego spisałam z dowodu pobrał zaliczkę na montaż drzwi i do tej pory nie mam kontaktu,drzwi ani pieniędzy.Telefonów nie odbierają, wysyłanych monitów też nie. Zgłosiłam sprawę na policję odpowiedziano mi że jest to sprawa cywilna. Zgłosiłam także do Biura Ochrony Konsumentów.

Lolo Nowy wpis
@halina-olas

To cos dziwnego. Ja zglosilam na policje i zgloszenie zostalo przyjete. Sprawa jest w prokuraturze.

Lolo Nowy wpis
@Kris1337

Prosze zlozyc i nie czekac. Mnie tez (usunięte przez administratora). Sprawa jest w prokuraturze.

Kris1337 Nowy wpis
@Lolo

Czy mógłbym poprosić o kontakt do Pani ? :)

Karol

Wiecie jaki był powód zamknięcia firmy ?

Tomek Warszawa

Przedstawiciel tej firmy byl u moich rodziców którzy zgodzili się na wymianę drzwi i wpłacili 500 zł zaliczki oczywiście ja będąc pesymista obstawiałem oszustwo.bez problemu dodzwoniłem się do firmy zostało mi wszystko ponownie wytłumaczone co pokryło się z tym co mówiono rodzica.monterzy przyjechali na umówiony termin zrobili co mieli zrobić i tyle.rodzice są bardzo zadowoleni a ja osobiście nie mam zastrzeżeń do firmy i obsługi polecamy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bud-Max Katarzyna Saks? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Żyrardów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii- Żyrardów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pakowacz Logistyk
Żyrardów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

pani z tej firmy zlapala ofiare, wzuela zaliczke nastepnego dnia pan oddzwonil , ze koronawirus, ze pracownicy itp przelozono termin wykonania uslugi i cisza, Ale na zleceniu jest telefon nawet podkreslony.Wiec dzwonie a tu ::niespodzianka dla naiwnych- telefon nie dziala, przypuszczanm ze takiego nie ma wogole,I tak wyglada opinia o firmie Katarzyny Saks z Zyrardowam Wystrzegajcie sie jej jak ognia

Nina
@Ewa

Jestem w podobnej sytuacji. Czy zgłosiła Pani sprawę na policje?

Hubert łódż

Dzis montaż u moich rodziców który obserwowałem.jestem budowlańcem i szczerze dla mnie wszystko OK monter wie co robi,robota idzie sprawnie i szybko bez jakiś kłopotów.na koniec panowie posprzątali drzwi wyrzucili.zaluczka była wplacona montaż byl umówiony na dana godzinę a byli 15 minut wcześniej.bez zastrzeżeń polecam

Rafał Skierniewice

Zamówiłem w tej firmie drzwi i wpłaciłem zaliczkę w marcu 2019r niestety przez sytuacje w kraju i obostrzenia termin został przesunięty do końca lockdownu bo z informacji od pracowników firma nie mogła prosperować.po tym okresie telefonicznie przedstawiciel firmy skontaktował się ze mną ustaliliśmy termin montażu i tyle.wszytko zrobione jak trzeba bez zastrzeżeń.I powiem szczerze komentarze ze firma nie przyjechała bo kwarantanna itd dla mnie są lekko chore.trzeba też być człowiekiem i zrozumieć ze są różne sytuacje a ta w tym roku jest bardzo wyjatkowa.tak na przyszłość ludzie trochę empatii i zrozumienia a pretensje moze miejcie do ludzi rządzących ze wprowadzają obostrzenia a nie do firm które wtedy nie mogą funkcjonować bo to są zwykli ludzie mają ryzykować zdrowie czy kary pieniężne?ludzie trochę zdrowego rozsądku,osobiście potrafiłem to zrozumieć nie kłócić się poczekać i było warto a firma dzieki temu tez miała do mnie inne podejście.

Bart

Firma krzak jak to mówią, a oni dużo mówią ale mało robią a na dodatek kiepskie wykonanie za duże pieniądze,niekompetentne osoby, kłamliwe, bark cenzuralnych słów na określenie tej firmy, nie polecam nawet do zmywania.

11.2020r
@Bart

Nie polecam absolutnie partacze,(usunięte przez administratora)

Ile trwa tutaj okres próbny?

halina-olas

(usunięte przez administratora)W lutym tego roku pojawił się pan którego dane osobowe spisałam z dowodu, pobrał zaliczkę na montaż drzwi , i razem z firmą zniknął bez śladu. Nie można się skontaktować, telefony milczą. Na montaż drzwi przestałam liczyć, a zwrot zaliczki też może być utrudniony!

Jak to wyglada grafikowo w tej firmie?

Barbara ze Skierniewic

14 października 2019 r. pracownicy firmy założyli u mnie drzwi. Pomijam ich jakość, zamek i sposób prowadzenia rozmów. Zastrzegłam (jest wpis na umowie), że chcę otrzymać fakturę. Minęły ponad dwa tygodnie a faktury nie otrzymałam. Nie ma żadnego kontaktu telefonicznego, pracownicy nie odbierają telefonu i nie oddzwaniają. Zapłaciłam gotówką, ponieważ mimo moich nalegań, panowie nie zgodzili się na płatność przelewem bankowym. Nie podali nr konta i nie udostępnili nr telefonu do Pani Sas. Numerem telefonu podanym na pieczątce i w internecie dysponuje jeden z pracowników, z którym rozmawiałam podczas montażu i który stwierdził, że nie może zawracać głowy szefowej i nie udostępni innego kontaktu, ani sam nie będzie kontaktował się z Panią Sas, aby przedstawić jej moją propozycję zapłaty przelewem bankowym. Dziwi mnie, że firma która jest płatnikiem VAT nie umożliwia zapłaty przelewem na swój rachunek bankowy.

Ela
@Barbara ze Skierniewic

Ta firma ma u mnie zalozyc tez drzwi zewnetrzne i przyznaje ze bardzo sie boje ze do tego nie dojdzie.Jak mozna podawac na umowie zlecenia podawac telefon na ktory nie mozna sie dodzwonic.bo nikt nie odbiera.To juz nie budzi zaufania wrecz lek.Trzeba wiec patrzec na rece tej firmy bo mysle, ze sa brudne.Zobaczymy jak bedzie dalej z realizacja bo zaliczke to fajnie sie wzielo a telefon nie odpowiada. Wiec....?

Wszystko super

Maria ze Skierniewic

Moja opinia o firmie -mili i rzetelni pracownicy -bardzo szybki termin montarzu dostosowany do mnie -czysto szybko bez zastrzen -goraco polecam wszystkim

Tadeusz z łodzi

Witam.Zamowilem drzwi z firmy bud-max i chcialbym wystawic opinię.Z drzwi jestem zadowolony.Mimo moich problemow ze zdrowiem i przekladaniu przez to kilkukrotnie terminu montarzu kierownik firmy byl bardzo wyrozumialy i nie robil z tego problemu.Drzwi pozadne i naprawde wyciszaja a ich waga po zwazeniu z pracownikiem okazala sie wyzsza o 5kg niz podawano.wizjer i zamek robiny na miejscu wiec widac czy są pelne.Kompleksowa usluga i nawet posprzatali oraz zniesli drzwi do piwnicy.Faktura po montarzu przyszla poczta po okolo 14 dniach od roboty.Jak tylko slysze wsrod znajomych ze ktos chce drzwi wymienic odrazu polecam ta firme i jak narazie nikt zlego slowa nie powiedzial.Polecam

Anna, Warszawa

Witam, chciałam serdecznie polecić firmę Bud-max Katarzyna Saks- Żyrardów. firma wywiązała się w stu procentach ze zlecenia, a nawet wcześniej niż było uzgodnione, zamawiałam drzwi pokojowe i zewnętrzne, jestem bardzo zadowolona, szybko rzetelnie, przede wszystkim posprzątali po sobie, i zostawili porządek na klatce schodowej, w przyszłym roku będziemy również zamawiać drzwi do domu w Milanówku, z czystym sumieniem polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Bud-Max Katarzyna Saks - Żyrardów

Bud-Max Katarzyna Saks
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wrocławska 9
    96-300 Żyrardów