Hofman Gratz
counter
3 6 24 5 1
Ja Nowy wpis

A firma jest spoko jako takiego rozpoczęcie pracy w ogóle?

Waldi Nowy wpis

Czy może ktoś podzielić się swoimi doświadczeniami z pracy z agencją? Słyszałem sporo dobrego o agencji i chciałbym to zweryfikować

Hanna Nowy wpis

@Resort jesteś zatrudniony w Hofman Gratz? Co więcej możesz napisać o pracy w tym miejscu? Jakie pozytywy znalazłeś w pracy? Z czego jesteś najbardziej zadowolony, co przede wszystkim sobie cenisz?

Resort Nowy wpis

Wiesz co, bardzo dobra i naprawdę firma, jest sobie co chwalić to akurat prawda, więc generalnie nie jest to jakiś wielki problem jesli tylko masz wykształcenie w podobnym temacie, wiadomo, że warto..

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

NOgerman

Ja nawet nie wiem jak wy znaleźliście pracę w firmie Hofman Gratz. Jak próbowałem ich znaleźć w wyszukiwarce to jedyne co udało mi się znaleźć to strony w języku niemieckim. Czy praca w Hofman Gratz można otrzymać przez agencje pracy czy bezpośrednio u nich ? No i czy bariera językowa będzie dużym problemem ?

czaruś

Hofman Gratz zdaje się kapitał, zagraniczny, siedziba za granicą a informacji o polskiej placówce nie można znaleźć. sytuacja nie zmienna od dłuższego czasu. Chcąc podjąć u nich pracę trzeba się chyba nastawić podróż do Niemiec, ale czy ktoś mógłby szacunkowo podać zaplecze finansowe jakie należy do tego celu posiadać i czy pracując u nich można szybko odrobić zainwestowane pieniążki

franc

Czy aby poprawna nazwa firmy to I.K. Hofmann GmbH Graz, a nie Hofman Gratz - jak w temacie? Moze dlatego sa takie problemy z odnalezieniem opinii. Niemiej jednak równiez chciałbym zapytać jak obecnie się przez nich pracuje. Mozecie napisac ile czlowiek zarobi u nich przez miesiąc po odliczeniu kosztów związanych z mieszkaniem, dojazdami i jedzeniem?

maciek

jeżeli ktoś wysłał kaske i nie dostał odpowiedzi to mam złą wiadomość. mail owego pana już nie istnieje. PS. Jeżeli chcecie siedzieć i czekać to bardzo proszę, a jeżeli nie to uzbierajmy się do kupy i złóżmy zbiorowe zawiadomienie na komendę. bo ja to zrobię na bank! mój kontakt grosel.m@gmail.com

Ogloszenie jest falszywe, wszytskie osoby ktore maja jakiklowiek kontakt z tym panem lub firma prosze o kontakt z biurem staz.pl; osoba ta bezprawnie korzysta z naszych dokumnetow.

Ogloszenie jest falszywe, wszytskie osoby ktore maja jakiklowiek kontakt z tym panem lub firma prosze o kontakt z biurem .(usunięte przez administratora)osoba ta bezprawnie korzysta z naszych dokumnetow.

nowa

A czy ktoś wpłacił mu 22zł?Ja wpłaciłam i czekam na odpowiedz,zobaczymy co odpowie.

Sabina, my tu raczej tylko chcemy wiedzie� czy to nie jest jaka� �ciema, ja tam jego koloru oczu zna� nie chce

Sabina

moi drodzy parafianie^^ ja mam kontakt z tym gościem jak cos chcecie sie dowiedziec piszcie na GG 4326475

sesese

obstawiam że to ściema, gościu podał tylko nr konta bankowego bez żadnych swoich danych i dlaczego nie ma możliwości wpłaty osobistej temu jak już się jedzie, przecież nikt go nie wychooja na 22zł jak praca jest pewna

m.

przelał mu ktoś kasę? jaki rzekomy numerek dostaliście? :> mi napisał, że robotę dostają ci, którzy mają numerek.. wiemy coś więcej?

marszal

mam ten sam problem wyslalem CV i otrzymalem ten kwestionariusz itd dziwna sprawa sam nie wiem co zrobic, wydaje mi sie ze koles w hooya leci i to wydaje sie proste :]

Sabina

Powiem szczerze że na maila odpowiedział jak źle załacznik mi się wysłał dziwne ze numeru telefonu brak i w ogole..

1987

nie wiem czy to ma cos do rzeczy ale ogłoszenie znikneło ze strony a wczoraj jeszcze było.nic nie slychać o typie w necie i chce siano na dzień dobry...wałek

Sabina

sprawa warta pomyslenia z drugiej strony bez ryzyka nie ma zabawy:)

mareczek

masz jakieś gadu albo coś to byśmy to obgadali ;p jak coś to napisz mi 9508092

Zostaw merytoryczną opinię o Hofman Gratz - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hofman Gratz