Profpartner Łukaszewicz Sławomir

Opinie o Profpartner Łukaszewicz Sławomir

SincerelyYRNightmare

Firma Profpartner to zlepek nie kompetentnych „fachowców”. Chciałbym przestrzec inwestorów, którzy oczekują solidnego, rzetelnego a co najważniejsze TERMINOWEGO wykonastwa swojej inwestycji. Niestety miałem do czynienia z tą firmą i chciałbym przestrzec przed ofertą pana Sławomira i ekipą jego „młodych wilków”. Totalne nieporozumienie. Brak dbałości o szczegół o estetykę wykonywanej pracy. Czystość na budowie to abstrakcja dla członków tej firmy. Przestrzegam przed skorzystaniem z usług tej firmy. Jest to zlepek przypadkowych ludzi nie mających kompletnie pojęcia na temat wykonastwa.

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne info na temat przedsiębiorstwa Profpartner Łukaszewicz Sławomir w mieście Grudziądz. Czekamy na nowinki od pracujących.

Zostaw opinię o Profpartner Łukaszewicz Sławomir - Grudziądz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profpartner Łukaszewicz Sławomir