Opinie o Aqualed Bartosz Chmielewski w Zakole Wiktorowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Aqualed Bartosz Chmielewski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Aqualed Bartosz Chmielewski o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aqualed Bartosz Chmielewski w Zakole Wiktorowo

Devil20x Nowy wpis

Zakupiłem w tej śmiesznej firmie oświetlenie do akwarium i po 9ciu miesiącach jedna z dwuch świetlówek zaczęła szfankować, gasnac, mrugać aż w końcu przestała działać. Kontakt z pracownikami tragiczny!!!! Z uwagi na fakt iż zepsuła się przed rokiem użytkowania wybrałem rękojmię. Sprzedawca nieodpisuje na wiadomości albo cynicznie. Koszty wysyłki dla klienta indywidualnego sięgają 50% wartości odesłanego towaru a widząc po podejściu nie mam gwarancji zwrotu kosztów. Po wielkich trudach podobno kuriera po odbiór wysłali który nawet się nie kontaktuję że przyjechał a oni twierdzą że 3x miał być!!!! Te pozytywne opinie na allegro to sobie chyba sami wysyłali!!!

Julia Nowy wpis

Nie wiem jeszcze czy dostanę tam prace, ale rozmowa kwalifikacyjna na świetnym poziomie :)

Bożena Nowy wpis
@Julia

A opowiesz coś więcej o niej? Jak wyglądała i w sumie to kiedy była? Mówili po jakim czasie się odezwą?

Julia Nowy wpis
@Bożena

Pan obiecał że da znać do końca maja czy zaproszą mnie na dzień próbny, żebym zobaczyła jak wygląda praca i żebym oceniła czy się w tym widzę (na pewno też w celu sprawdzenia czy ja się nadaje do tej pracy). Wszystkich nie zapraszają z tego co wiem bo jest dużo chętnych. Ja byłam na rozmowie o 9 rano.

Eliza

Zakupiłam przez ich sklep internetowy oświetlenie do akwarium. Po zakupie mieli wątpliwości odnośnie mojego wyboru więc zadzwonili do mnie, aby podpytać do czego będzie służyło oświetlenie, po czym Pan uznał, że wybrany przeze mnie zestaw będzie nie odpowiedni i uwaga... zaproponował mi tańszy model. SZOK! (pozytywny) :)

Patrząc na stertę CV na biurku w gabinecie którym była rozmowa, można stwierdzić że chętnych do pracy tam chyba nie brakuje. Mnie nie chcieli, ale rozmowa była na poziomie.

Pakowacz

Nie znalazłam tam zatrudnienia - trochę żałuje. Osoba rekrutująca (właściciel) wydaje się być uczciwy. Do tego nie było napiętej atmosfery podczas rozmowy, miejsce bardzo przyjazne i chyba dla osób które szukają pracy niestresującej :)

O poprzednie prace, co lubię robić, czego nie lubię, która z dotychczas wykonywanych prac najbardziej mi odpowiadała

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
M

Pełna wypłacalność i przejrzystość, w dzisiejszych czasach to coś wręcz niespotykanego. Do tego darmowy obiad.

kowalski147

nie polecam tej firmy bardzo długi czas oczekiwania na towar i zero informacji czemu tak się dzieje pieniądze wzięli (usunięte przez administratora)

akwarysta

Zawiodłem się , zero jakiejkolwiek informacji o złożeniu zamówienia ,bardzo długi czas oczekiwania na zamówienie , po moim mejlu z prośbą o podanie nr listu przewozowego kuriera - informacja "zamówienie w produkcji Czas oczekiwania na produkcji ok 6 dni roboczych" .Brak informacji jak długo czeka się na zamówienie na stronie internetowej sklepu , a kupił bym gdzie indziej. Najlepiej od razu wziąć kasę i niech klient czeka .

Kama

Duży wybór produktów, jeśli chodzi o oświetlenie do akwarium. Byłam naprawdę zaskoczona możliwościami, gdy zobaczyłam asortyment.

Justyska

Obsługa szybko pomogła mi zebrać całe potrzebne oświetlenie, którego szukałam. Zaoferowali również ciekawe i trochę tańsze alternatywy, więc można śmiało powiedzieć, że znają się na rzeczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Aqualed Bartosz Chmielewski - Zakole Wiktorowo

• Jak się pracuje w Aqualed Bartosz Chmielewski?

Zobacz opinie na temat firmy Aqualed Bartosz Chmielewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aqualed Bartosz Chmielewski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aqualed Bartosz Chmielewski?

Kandydaci do pracy w Aqualed Bartosz Chmielewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aqualed Bartosz Chmielewski
  • 43