Opinie o JM Autoserwis Marek Antczak w Sikorowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie JM Autoserwis Marek Antczak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie JM Autoserwis Marek Antczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JM Autoserwis Marek Antczak w Sikorowo

Anna Nowy wpis

Gorąco polecam współpracę z Panem Markiem! Rewelacyjne podejście do każdego zagadnienia. Polecam.

Zenek Nowy wpis

Piękny rozwój tego miejsca, podkreślam jak mój przedmówca wlascicielbzawsse jest na miejscu, super kadra ludzi. Kibicuje sukcesów! Tak trzymaj Panie Marku! Powodzenia.

Tadeusz

Miła i rodzina atmosfera, chciał;bym tam pracować, wszystko poukładane że aż miło się patrzy. Właściciel zawsze na miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o JM Autoserwis Marek Antczak - Sikorowo

Firma JM Autoserwis Marek Antczak prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• ROBOTNIK GOSPODARCZY-DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY (NR 2406), Sikorowo - Grudzień 2023
  • ROBOTNIK GOSPODARCZY-DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY (NR 2231), Sikorowo - Listopad 2023

Czy pracujesz w firmie JM Autoserwis Marek Antczak lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w JM Autoserwis Marek Antczak?

Zobacz opinie na temat firmy JM Autoserwis Marek Antczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JM Autoserwis Marek Antczak?

JM Autoserwis Marek Antczak
  • 41