Opinie o Krzysztof Romsicki Dachrom w Mysiadło

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Krzysztof Romsicki Dachrom. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Krzysztof Romsicki Dachrom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Romsicki Dachrom w Mysiadło

Niezadowolony Klient Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Usługa wykonana tragicznie, wady usuwane 3 razy, po 3 razie przestał odbierać telefon Przypadek jak wyżej opisany przez Balu

Czy firma Krzysztof Romsicki Dachrom udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Zadowolony Nowy wpis

Bardzo konkretnie, solidnie i w umówionym terminie. Bardzo szybka realizacja. Brawo

Klient

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Krzysztofa i bardzo zaskoczony złymi opiniami. U mnie usługa wykonana solidnie i estetycznie. Bardzo polecam.

Iza
@Klient

Czyli moje podejrzenia się sprawdzają? Bo właśnie się dziwiłam, żeby dosłownie każdy był niezadowolony. A można wiedzieć o jaką usługę chodzi i ile kosztowała?

Klient Nowy wpis
@Iza

Pan Krzysztof zdejmował u nas stare poszycie i zakładał nowe, doradził jaki materiał będzie najlepszy i pomógł w wielu sprawach. Praca bardzo solidna. Cena to już myślę że z Panem Właścicielem bo praca pracy nie równa

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Krzysztof Romsicki Dachrom? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Iza

Czy ostatnią z opinii można uznać za pogróżki? Serio robota wykonana przez firmę jest tak okropna jak wszyscy tu piszą? Bo aż trudno mi w to uwierzyć, skoro wciąż działa. To chyba niemożliwe, żeby było aż tak źle? Ktoś może to wszystko potwierdzić?

Niezadowolony

(usunięte przez administratora) firma, destrukcyjna i niechlujna, robota nie wykonana do końca! Romnicki nie odbiera telefonów! Uwaga podbierają materiał zakupiony przez zleceniodawcę! Ludzie nie dajcie się wkręcić w firmę tego gościa! Walka z tym Panem dopiero się rozpoczyna! Biedaczek nie wie na kogo trafił!! Powielajcie i Rozsyłajcie tę opinię!

Rozczarowany

Niestety, niepochlebne opinie o firmie są absolutnie uzasadnione. Praca wykonana niesolidnie. Po zgłoszeniu reklamacji kontakt się urywa i wykonawca nie odbiera telefonów. Należy takie osoby eliminować z rynku żeby nie naciągał kolejnych osób.

Omijać szerokim łukiem

ODRADZAM ZDECYDOWANIE, usługa wykonana bez efektu, kontakt dobry tylko do zapłacenia za rzekomy remont. Potem brak kontaktu.

Niezadowolony Klient

Zdecydowanie odradzam usługi tego Pana. Dach pomalowany dwoma innymi farbami, pomimo umówionych kilkukrotnych terminów na poprawę, nigdy się nie pojawił. Kontakt bardzo utrudniony, obiecuje, że przyjedzie po czy się nie zjawia i nie odbiera telefonów, a jak się zadzwoni z innego numeru to bajeczki o rzekomych chorobach w rodzinie itp. Życzę temu Panu, aby w końcu karma wróciła!!!

W maju 2019 połyżony dach miesiąć póżniej zaczął ciec. Pomimo wielu prób, dekarz unika kontaktu w celach gwarancyjnym. Żenada. Stanowczo odradzam.

Balu

Firma niesolidna i nieprofesjonalna. Papa na dachu nie została położona prawidłowo. Nieprawidłowo zgrzane brzegi (przedostaje się woda). Użyto na wierzch papy bitumicznej,która jest jest papą podkładową i powinna zostać użyta jako warstwa pośrednia a nie nawierzchniowa. Nie reagują na telefony ani pisma w spr. reklamacji. Oznacza to, że zapewniana gwarancja jest fikcją. Moje sugestie dla Krzysztof Romsicki Dachrom: Poprawić wykonaną nieprawidłowo usługę.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Romsicki Dachrom - Mysiadło

• Jak się pracuje w Krzysztof Romsicki Dachrom?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Romsicki Dachrom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Romsicki Dachrom?

Krzysztof Romsicki Dachrom
  • Topolowa 2 lok. 188