Opinie o Stępień Marcin Firma Handlowo Usługowa Opum w Chełmża

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stępień Marcin Firma Handlowo Usługowa Opum. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Stępień Marcin Firma Handlowo Usługowa Opum na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stępień Marcin Firma Handlowo Usługowa Opum w Chełmża

Anna Nowy wpis

Coś mieszane uczucia niektórzy mają do pracy tutaj. Atmosfera może i jest ważna ale zarobki teraz są dla mnie istotniejsze. Możecie dać znać czy teraz pracy są z nich szczerze zadowoleni czy po prostu „są jakie są”?

Koti Lwondowska Nowy wpis

Przepraszam za poprzednią opinie. Wynikała z frustracji. Christiano Ronaldo to fajny gość, fajny kierownik. Czerowny też jest miły. Angelas to fajna ciepła kobieta. Zgrany zespół, fajnych ludzi. Polcema prace w tej firmie.

Michal Nowy wpis

Wspaniali ludzie, super sympatyczny i kompetentny kierownik Krystian. Polecam prace tam

Wojtek Kowalowdki Nowy wpis

Fajna firma, super ludzie, pięknie było pracować.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Stępień Marcin Firma Handlowo Usługowa Opum odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO
Koti Lwondowska

Cześć, Dlaczego nie warto tam pracować? Fitst od all managment. Christano Ronaldo taki wiejski kierowniczek. Ten Czerowny no coż szkoda słów taki prowncjonalny vice kieras. (usunięte przez administratora) któremu sie wydaje że jest mocny. No słaby gościu. Angelas taka stara lakska - dużo krzyczy ale jest słaba. Reszta jest różna. Handlowcy ok., ale magazyniro to goście bardzo agresywni. Szef - właściel _ marciono to słanby facio któremu się wydaje że możer pomiatać ludzmi.

Pracowąłem w tej dziwnej firmie. Ludzie jak ludzie. Niestety pracownicy magazynow i naziwjmy ich produkcyjni agresywni i nie chętni do współpracy ale to raczej jak wszędzie. Kierownicy Głowny i zastępca cóż. Tacy (usunięte przez administratora), prownicjonalni kierownicy którym się wydaje że mogą ale tak na prawdę ta firma jest słaba. Dlaczego? To small company, Zadządzana autorytarnie przez jednego właściela, gdzie wszyscy stają na baczność jak idzie i chowają się po kątach. Nie tak pownno być. Nie polecam. Szczerze. Daleko od takich firm.

Czy pracownicy Stępień Marcin Firma Handlowo Usługowa Opum mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Leo

Cudowna forma, cudowni ludzie, wpaniała atmosfera. Praca w tej fimie była dla mnie wileką życiową przygodą. Uważam się za szczęściaża.

Artur

@iwo zastanawiam się jakie ta firma oferuje stawki, może coś wiesz ?

Bartek

Kasa tragiczna 2400 i musisz jezdzic wozkiem i autem. Dobrze kolega powiedzial najlepiej jakbys byl cala dobe pod telefonem. Czasami i o 4 rano musisz byc na magazynie kurzawa, pyl od plyt pilsniowek. Szkoda zdrowia na ta firme i robic za te grosze.

Ile zarabiają kierowcy w tej firmie?

Robciu
@Monika

Monika, Lepiej składać klamki w Gamecie ! Więcej jak 2400 na reke nie ma

Mariusz

Witam. Jeżeli chodzi o opinię o tej firmie to nie mam zbytnio dobrych wspomnień, prócz fajnej ekipy kierowców i magazynierow, pozdrawiam. Praca w normalnych godzinach, tylko płaca jakaś nienormalna. Myślę że lepiej iść na taśmę i dostanie się tyle samo. Co do pensji jak ja pracowałem to było 15 zł na godzinę a nadgodzina 18 zł ale w kopercie, sporo czasu minęło ale pewnie się nic nie zmieniło. Później ktoś pójdzie na chorobowe koperty nie zobaczy bo wiadomo nie jest opodatkowane to i wtedy pensja idzie od najniższej krajowej. Mi obiecali na rozmowie cuda podwyżki a co do czego jak poszedłem o podwyżkę to nie ma z czego i słowo pomyślimy....I myślenie trwało tyle że pracuje gdzie indziej, to dobry i pewny wybór z biegiem czasu to wiem. Dlatego za nim zdecydujesz się na pracę w firmie OPUM to dokładnie sobie przemysł albo po rozmowie to co obiecali odejmij z 40 % faktów bo to bzdura. Chyba, że dostaniesz to na papierze bo co do pamięci to szwankuje u nich. Mariusz

Obserwator

Witam. Niestety ale muszę potwierdzić informację w opinii, którą własnie przeczytałem wyżej. Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu i faktycznie potwierdza się to, co piszę osoba o niku 'ktoś coś' Praca do najtrudniejszych nie należy bo wszystko wykonuję się przy pomocy wózka widłowego. Niestety, stan magazynu jak i sprzętu na którym wykonuje się zleconą prace jest tragiczny! Busy oraz ciężarówki nie powinny być dopuszczone do ruchu drogowego gdyż stwarzają zagrożenie!!! Kierownik (jeśli tak można nazwać osobę, której kompetencję kończą się na parzeniu kawy), nie ma najmniejszego pojęcia jak poprawnie wykonywać swoją pracę. Jest to osoba niestabilna emocjonalnie, która za każdą swoją frustrację oraz niepowodzenie obwinia pracowników. Płatność również pozostawia wiele do życzenia, panuje zasada: ile wywalczysz - tyle masz, bez względu na to jakie dana osoba posiada doświadczenie oraz staż pracy. Niepokojące jest również to, że wszystkie zarobione pieniądze poprzez nadgodziny, są wypłacane do ręki. Osobiście uważam, że właściciel powinien zastanowić się czy sam chciałby pracować w takich warunkach, za takie pieniądze. Pozdrawiam

Ktoś coś

Praca jak praca. Godziny normalne pracy. Lecz po za tym nic dobrego nie ma w tej firmie. Zaczynając od magazyny w jakim stanie jest aż do biura. Magazyn bez światła, kurzy się na dużą wysokoś, mocniejsza zima i na magazynie jest temperatura minusowa. Kierownik jest po przy uczeniu do zawodu a myśli że jest najmadrzwjszy. Myślą że ludzie nie mają co robić w domu tylko czekać na kierowców bo jedzie. Finanse zależy jakie sobie wywalczysz, a nadgodziny jak zrobisz płatne na lewo. Samochody firmowe to warki samochodów. Lubisz jeździć przeladowany busem śmiało się nadasz. Nie polecam firmy ????

Zostaw merytoryczną opinię o Stępień Marcin Firma Handlowo Usługowa Opum - Chełmża

• Jak się pracuje w Stępień Marcin Firma Handlowo Usługowa Opum?

Zobacz opinie na temat firmy Stępień Marcin Firma Handlowo Usługowa Opum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stępień Marcin Firma Handlowo Usługowa Opum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stępień Marcin Firma Handlowo Usługowa Opum
  • Trakt 31