Opinie o Anmar Anna Felakowska w Czerwonka-Parcel

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Anmar Anna Felakowska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Anmar Anna Felakowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pielęgniarki i położne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anmar Anna Felakowska w Czerwonka-Parcel

Am-Bud Nowy wpis

Dzień dobry. Po mimo kilku lat pozwoliłem sobie napisać opinie. Przestrzegam przed tą firmą(Anmar). Mam sądowy nakaz zapłaty ale niestety brak ściągalności. Pan Marek śmieje się w twarz a i tak nic nie spłaca.

KLIENT Nowy wpis
@Am-Bud

POTWIERDZAM PRZY CZYM INFORMUJE IZ ANMAR MA ZAKAZ PROWADZENAI DZIALANOSCI GOSPOAARCZEJ STAD JESLI PROWADZI PROSZE O ZGLASZANIE NA POLICJE

Magda Nowy wpis

Czy komuś udało się odzyskać należności od Pana Marka a raczej jego żony? My czekamy już od roku a podobno firma nadal działa tylko pod różnymi kontami bankowymi osób z rodziny.

Omijać firmę z daleka, nie wypłaca, (usunięte przez administratora) Czekam wielu miesięcy na ponad 100.000 zł. Praca zrobiona, pieniędzy nie ma. (usunięte przez administratora) !!!!

Marek Felakowski Nowy wpis
@Piotr

Kłamstwa, łatwo jest kogoś szkalowac

Mam wrażenie, że bardzo chce zaszkodzić firmie. Gdyby prawda były te informacje to firma przestałaby działac.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Anmar Anna Felakowska.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Ola

Potwierdzam omijać jak najdalej ta firma jest jednym wielkim naciągaczem Jeżeli ktoś chce się pozbyć towaru a nie chce za niego pieniędzy niech dzwoni do Pana Marka i ma pewne że pieniędzy nigdy nie zobaczy Przestrzegam wszytkich

Janusz

@Marek Felakowski Czy są poszukiwani obecnie pracownicy?

Eugeniusz

Omijajcie tą firmę Anmar z daleka Firma w ogóle (usunięte przez administratora)na początku wszystko pięknie obiecuje po dokonanym fakcie nie odbiera telefonu należnosci nie wypłaca.

Magda

Omijać z daleka. Anmar Anna Felakowska to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Biorą materiały w kredyt, nie spłacają zaległości i śmieją się prosto w oczy, że komornicy stoją do nich w kolejce.

Marek Felakowski
@Magda

Owszem kondycja firmy nie jest najlepsza ale nigdy nikomu nie śmiałem się w oczy zadłużenie jest na bieżąco spłacane i będzie nadal. Można kogoś lubić lub nie ale nie pisać kłamstw. Pozdrawiam Marek Felakowski

Zostaw merytoryczną opinię o Anmar Anna Felakowska - Czerwonka-Parcel

• Jak się pracuje w Anmar Anna Felakowska?

Zobacz opinie na temat firmy Anmar Anna Felakowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anmar Anna Felakowska?

Anmar Anna Felakowska
  • Truskawkowa 17