Opinie o Hurtownia "Prodrob" w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hurtownia "Prodrob". Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hurtownia "Prodrob" o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia "Prodrob" w Wrocław

O.K

zniesmaczony

Żenada wszystkie złe opinie to szczera prawda a pozytywne piszą sobie sami brak słów !!!

smalec

Kupa straszliwa nie polecam wręcz odradzam i przestrzegam przed układami w tej firmie nie bez powodu Ukraińców zatrudniają.

suchy

renia daje sobie czyścić kanał zawsze na cyku ma 2 wypłaty

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hurtownia "Prodrob"? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
renia

nie odpisuję na jad ,który z ciebie wycieka.Ja też już tam nie pracuję , ale mam swoje dobre zdanie na temat firmy , której próbujesz zrobić bardzo złą opinię i powtarzam raz jeszcze ,tylko nieroby i (usunięte przez administratora) piszą brednie i obrażają tych co tam nadal pracują

gość

W firmie rzeczywiscie obiecuja wiele pensja od...do nawet....ale tej gornej granicy nikt nie widzi...pracuje sie 6 dni w tygodniu (kazda sobota) nieliczni którzy tam zostali trzymaja sie tylko dla tego ze maja z tegojakies boki.pensja dzielona na 2 czesci to co na papierze i reszta pod stołem. Ta druga czesz tak obliczana ze i tak pracownik jest stratny.duzo osob przeszlo do konkurencji i jest bardzo zadowolona m.in. do Wedlinki.szczerze odradzam prace w tej firmie ze wzgledu na bardzo duzy wyzysk ktorego nie rekąpensuja zarobki.

chrupek

jedno wielkie kłamstwo i syf to owa firma sobą reprezentuje

renia

Ty ramol-prawdziwy z ciebie ramol,żebyś umiał pracować tak jak oczerniać, to nie miałbyś czasu na pieprzenie głupot.Nieżle musiałeś nabroić skoro tyle jadu wycieka z ciebie.pożałuje ten ,kto zatrudni kogoś takiego.takiemu wszędzie źle i każdemu tyłek obrobi.Szkoda sobie strzępić języka

@renia

renia tam dobrze dziobie więc ma, dlatego tak popiera ogólnie nie polecam jak się chce" psa uderzyć kij się zawsze znajdzie" podziały na lepszych i gorszych rożnie bywa z tzw. resztą pod stołem

chrupek
@były

co renia już nie pisze że tak dobrze jej tam popieram ramola prawda w oczy kole wszystko co złe jest prawdziwe nic dobrego was tam nie spotka dno zawsze was skroją z wypłaty już ukraińcy tam zasuwają

DO RENI
@renia

Renia wróży z kuli pełen błysk i to nie jednej dlatego zachwala ogólnie dno wszystkie negatywy to szczera prawda!!!!!!!!!!!!!!!

Roman

Oj ludziska -co z Wami? pracowałem w tej firmie i wcale nie jest tak jak piszecie.wypłata była na czas i tyle ile obiecali. a praca taka jak inne,wszędzie trza pracować , nikt nie da nic za darmo.

ramol
@Roman

Następny/a z rodziny lub nierób mądrzy sami ocenią.

lucjan

za wszystkich nie da się pracować !!! oszuści chcieli by nową osobę zajechać jak psa na 3 etaty swołocz!!!

renia

Przykro czytać takie bzdury, złośliwe i krzywdzące. Dla tych co nie wiedzą -sporo ludzi pracuje w tej firmie po kilka lat ,jak myślicie ? z sentymentu?chyba nie. Wynagrodzenie nigdy nie było dzielone na części, zawsze wypłacone w terminie i w całości.Pracownik ma możliwość wzięcia zaliczki, zrobienia zakupów, za które zapłaci dopiero przy wypłacie.Dzieci pracowników dostają paczki ze słodyczami na Mikołaja i dzień dziecka,są talony na Swięta i wiele innych. Ci,którzy wypisują takie nonsnsy to nieudaczniki i nieroby.Nie chce im się pracować uczciwie i robią co mogą ,żeby oszkalować zakład , w którym nie udało się przebumelować.Może pochwalicie się w ilu firmach pracowaliście przez cały ten czas?.Nigdzie nie znajdzie pracy ten, co pracować uczciwie nie chce i nie potrafi.Trzeba przepracować chociaż kilka miesięcy, żeby wydać jakąś opinię.Czesto zdarza się też , że (usunięte przez administratora) kradnie, a potem udaje ofiarę-jeśli zostanie wyrzucony za kardzież.

ramol
@renia

wy okradacie i to pracowników na najniższym szczeblu kto dostaje profity to dostaje a komu się zabiera na rzecz innych (rodziny i nierobów) to inna sprawa !!!!!!!!!!!!!!!!!

@renia

kim jesteś znajomym rodziną czy jednym z nierobów!!!!

rysiek

kasa najniższa krajowa obiecują oczywiście gruszki na wierzbie dzielą na 2 części ta drugą część to jakieś400zł albo dają albo nie jest tam też kilku nierobów na których trzeba robić za nocne godziny nie płacą oszuści w moim mniemaniu syf kiła i mogiła

były

kupa gówna kłamią dzielą wypłatę na t/z resztę pod stołem syf układy i trzeba (usunięte przez administratora) na nierobów pierdzących w stołek

nie

nigdy tam nie isc wszyscy szybciej cie podpier... niz to warte, a po drugie jest tam konfitura. Prezes to gamon. I tylko jeden kierownik normmalny, andrzej. Nara gamonie, jarek,antek,mirka ,

Antek

Naprawdę nie ma tutaj nikogo, kto byłby w stanie odpowiedzieć? Bo chyba kazdy pracownik zna odpowiedź, w końcu jakos się do firmy dostaliście. Z góry dzięki.

Antek

Witam, nie wiecie, czy Hurtownia "Prodrob" nie poszukuje aktualnie pracowników? Gdzie oni zamieszczają ogłoszenia o pracę, bo nic nie mogę znaleźć.

gość

Lipa i tyle nie ma co nawet sobie zawracać głowę tą firmą oczekiwania i wymagania kosmiczne a zarobki to śmiech na sali w porównaniu do pracy

Dobrze trafiles. To jest siostra Dyra Ona go tak broni, wiadomo wkoncu rodzina:)) Siostra na magazynie zarabia najwiecej. Robi co chce, przychodzi kiedy chce a nikt nic jej nie powie. Taka prawda

kim jestes?- znajomym,donosicielem,czy rodzina?

LaFeat

To widać jaki jesteś kumaty.. Mam już dość czytania głupot na temat Dyra!!! Na każde 10 osób jakie znam z ludzi,które znają Dyra,każdy powie same o nim same pozytywy!!!! Ludzie zacznijcie być obiektywni,a nie subietywnie na swoją korzyść!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia "Prodrob" - Wrocław

• Jak się pracuje w Hurtownia "Prodrob"?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia "Prodrob" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia "Prodrob"?

Hurtownia "Prodrob"
1.6/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Międzyleska 2 lok. 6
    50-514 Wrocław