Hurtownia "Prodrob"

Wrocław

Hurtownia "Prodrob"

Opinie o Hurtownia "Prodrob"

Paulina

@Leon Wspomniałeś o nowej kadrze i dobrych zarobkach. Na konkurencyjnym rynku pracownika, pracodawcy zachęcają coraz częściej kandydatów innymi dodatkami. Na jakie dodatki poza płacowe może liczyć pracownik firmy Hurtownia "Prodrob"? Czy jesteś zadowolony z pracy w firmie Hurtownia "Prodrob" i planujesz zostać w niej na dłużej?

Kuba

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Laki
@Kuba 25.02.2018 17:32

Oczywiście , że prowadzi Telefon : 71 360-46-50 do 53

Leon

Pracuje tam od jakiegoś czasu i patrząc na wcześniejsze komentarze muszę stwierdzić iż jest to nie prawda ! Nowa młodsza kadra , miła atmosfera a co najważniejsze można dobrze zarobić.. a dla tych co tylko narzekają wszędzie będzie im niedobrze. Pozdrawiam

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Hurtownia "Prodrob"? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Robert

Czy może ktoś podpowiedzieć gdzie szukać aktualnych ofert pracy? Nic nie mogę namierzyć?

Paulina

@inny, przypominam o zamieszczaniu merytorycznych komentarzy na temat Hurtownia "Prodrob". Forum nie jest miejscem do obrażania innych.

elaz

Sowa' piszesz ,że wyzysk a powiedz na jakiej umowie tam sie jest zatrudnionym dostajesz umowę o rpacę czy pracujesz na smieciowkach? Jaka masz podstawe wiecej nizsrednia krajowa?Pracujecie zna zamiany i czy macie jakies zatrudnienia teraz wolne etaty na produkcji.ezla

Sowa

Wszystko napisali poprzednicy ja dodam iż ta firma to syfilis staży pracownicy kradną na konto nowo przyjętych wyzysk i tyle!

sowa

niedługo będą zatrudnić uchodżców z syri i UWAGA!!! ci co najdłużej pracują kradną na konto nowych także LEPIEJ ROZWAŻYĆ ZATRUDNIENIE U NICH 100 RAZY...

inny

prezes wieśniak to cham prostak nieokrzesany i do tego burak jak się patrzy

skory

można dorobić się garba i pracować w towarzystwie osób spokrewnionych i fałszywych!!!!

krypin

kiedyś to nastąpi teraz was obserwuje komuś nóżka się powinie prędzej czy póżniej i czas będzie wtedy zabrać kogoś ze sobą pozdrawiam

kryspin

Hurtownia ma się dobrze i mieć się będzie jeszcze lepiej jak wyzysk pracowniczy tam króluje a pracownik jest nikim gorzej ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do podłogi....żenada wszystkie pozytywy napisane przez kierownictwo i ludzi na stołku którzy próbują się tu wybielić i usprawiedliwić hołota...!

monika

ktoś się za mnie podaje praca w tej firmie nieporozumienie i sanepid też by się tam przydał porażka!!!

poldek

firma prosperuje dobrze ale ogólnie praca w niej poza pociotkami to jakieś nieporozumienie wyzysk a rozmowy kfalifikacyjne to jakieś nie porozumienie kupa i tyle

serot

syf i padło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O.K

zniesmaczony

Żenada wszystkie złe opinie to szczera prawda a pozytywne piszą sobie sami brak słów !!!

smalec

Kupa straszliwa nie polecam wręcz odradzam i przestrzegam przed układami w tej firmie nie bez powodu Ukraińców zatrudniają.

suchy

renia daje sobie czyścić kanał zawsze na cyku ma 2 wypłaty

renia

nie odpisuję na jad ,który z ciebie wycieka.Ja też już tam nie pracuję , ale mam swoje dobre zdanie na temat firmy , której próbujesz zrobić bardzo złą opinię i powtarzam raz jeszcze ,tylko nieroby i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] piszą brednie i obrażają tych co tam nadal pracują

gość

W firmie rzeczywiscie obiecuja wiele pensja od...do nawet....ale tej gornej granicy nikt nie widzi...pracuje sie 6 dni w tygodniu (kazda sobota) nieliczni którzy tam zostali trzymaja sie tylko dla tego ze maja z tegojakies boki.pensja dzielona na 2 czesci to co na papierze i reszta pod stołem. Ta druga czesz tak obliczana ze i tak pracownik jest stratny.duzo osob przeszlo do konkurencji i jest bardzo zadowolona m.in. do Wedlinki.szczerze odradzam prace w tej firmie ze wzgledu na bardzo duzy wyzysk ktorego nie rekąpensuja zarobki.

chrupek

jedno wielkie kłamstwo i syf to owa firma sobą reprezentuje

renia

Ty ramol-prawdziwy z ciebie ramol,żebyś umiał pracować tak jak oczerniać, to nie miałbyś czasu na pieprzenie głupot.Nieżle musiałeś nabroić skoro tyle jadu wycieka z ciebie.pożałuje ten ,kto zatrudni kogoś takiego.takiemu wszędzie źle i każdemu tyłek obrobi.Szkoda sobie strzępić języka

@renia 24.02.2015 08:42

renia tam dobrze dziobie więc ma, dlatego tak popiera ogólnie nie polecam jak się chce" psa uderzyć kij się zawsze znajdzie" podziały na lepszych i gorszych rożnie bywa z tzw. resztą pod stołem

chrupek
@były 04.03.2015 09:06

co renia już nie pisze że tak dobrze jej tam popieram ramola prawda w oczy kole wszystko co złe jest prawdziwe nic dobrego was tam nie spotka dno zawsze was skroją z wypłaty już ukraińcy tam zasuwają

DO RENI
@renia 24.02.2015 08:42

Renia wróży z kuli pełen błysk i to nie jednej dlatego zachwala ogólnie dno wszystkie negatywy to szczera prawda!!!!!!!!!!!!!!!

Roman

Oj ludziska -co z Wami? pracowałem w tej firmie i wcale nie jest tak jak piszecie.wypłata była na czas i tyle ile obiecali. a praca taka jak inne,wszędzie trza pracować , nikt nie da nic za darmo.

ramol
@Roman 23.02.2015 12:35

Następny/a z rodziny lub nierób mądrzy sami ocenią.

lucjan

za wszystkich nie da się pracować !!! oszuści chcieli by nową osobę zajechać jak psa na 3 etaty swołocz!!!

renia

Przykro czytać takie bzdury, złośliwe i krzywdzące. Dla tych co nie wiedzą -sporo ludzi pracuje w tej firmie po kilka lat ,jak myślicie ? z sentymentu?chyba nie. Wynagrodzenie nigdy nie było dzielone na części, zawsze wypłacone w terminie i w całości.Pracownik ma możliwość wzięcia zaliczki, zrobienia zakupów, za które zapłaci dopiero przy wypłacie.Dzieci pracowników dostają paczki ze słodyczami na Mikołaja i dzień dziecka,są talony na Swięta i wiele innych. Ci,którzy wypisują takie nonsnsy to nieudaczniki i nieroby.Nie chce im się pracować uczciwie i robią co mogą ,żeby oszkalować zakład , w którym nie udało się przebumelować.Może pochwalicie się w ilu firmach pracowaliście przez cały ten czas?.Nigdzie nie znajdzie pracy ten, co pracować uczciwie nie chce i nie potrafi.Trzeba przepracować chociaż kilka miesięcy, żeby wydać jakąś opinię.Czesto zdarza się też , że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kradnie, a potem udaje ofiarę-jeśli zostanie wyrzucony za kardzież.

ramol
@renia 19.02.2015 11:25

wy okradacie i to pracowników na najniższym szczeblu kto dostaje profity to dostaje a komu się zabiera na rzecz innych (rodziny i nierobów) to inna sprawa !!!!!!!!!!!!!!!!!

@renia 19.02.2015 11:25

kim jesteś znajomym rodziną czy jednym z nierobów!!!!

rysiek

kasa najniższa krajowa obiecują oczywiście gruszki na wierzbie dzielą na 2 części ta drugą część to jakieś400zł albo dają albo nie jest tam też kilku nierobów na których trzeba robić za nocne godziny nie płacą oszuści w moim mniemaniu syf kiła i mogiła

były

kupa gówna kłamią dzielą wypłatę na t/z resztę pod stołem syf układy i trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na nierobów pierdzących w stołek

nie

nigdy tam nie isc wszyscy szybciej cie podpier... niz to warte, a po drugie jest tam konfitura. Prezes to gamon. I tylko jeden kierownik normmalny, andrzej. Nara gamonie, jarek,antek,mirka ,

Zostaw opinię o Hurtownia "Prodrob" - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia "Prodrob"