Hurtownia "Prodrob"

Wrocław

Opinie o Hurtownia "Prodrob"

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@inny, przypominam o zamieszczaniu merytorycznych komentarzy na temat Hurtownia "Prodrob". Forum nie jest miejscem do obrażania innych.

elaz
użytkownik zarejestrowany

Sowa' piszesz ,że wyzysk a powiedz na jakiej umowie tam sie jest zatrudnionym dostajesz umowę o rpacę czy pracujesz na smieciowkach? Jaka masz podstawe wiecej nizsrednia krajowa?Pracujecie zna zamiany i czy macie jakies zatrudnienia teraz wolne etaty na produkcji.ezla

Sowa

Wszystko napisali poprzednicy ja dodam iż ta firma to syfilis staży pracownicy kradną na konto nowo przyjętych wyzysk i tyle!

sowa

niedługo będą zatrudnić uchodżców z syri i UWAGA!!! ci co najdłużej pracują kradną na konto nowych także LEPIEJ ROZWAŻYĆ ZATRUDNIENIE U NICH 100 RAZY...

inny

prezes wieśniak to cham prostak nieokrzesany i do tego burak jak się patrzy

kryspin

Hurtownia ma się dobrze i mieć się będzie jeszcze lepiej jak wyzysk pracowniczy tam króluje a pracownik jest nikim gorzej ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do podłogi....żenada wszystkie pozytywy napisane przez kierownictwo i ludzi na stołku którzy próbują się tu wybielić i usprawiedliwić hołota...!

monika

ktoś się za mnie podaje praca w tej firmie nieporozumienie i sanepid też by się tam przydał porażka!!!

poldek

firma prosperuje dobrze ale ogólnie praca w niej poza pociotkami to jakieś nieporozumienie wyzysk a rozmowy kfalifikacyjne to jakieś nie porozumienie kupa i tyle

serot

syf i padło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O.K

zniesmaczony

Żenada wszystkie złe opinie to szczera prawda a pozytywne piszą sobie sami brak słów !!!

smalec

Kupa straszliwa nie polecam wręcz odradzam i przestrzegam przed układami w tej firmie nie bez powodu Ukraińców zatrudniają.

suchy

renia daje sobie czyścić kanał zawsze na cyku ma 2 wypłaty

renia

nie odpisuję na jad ,który z ciebie wycieka.Ja też już tam nie pracuję , ale mam swoje dobre zdanie na temat firmy , której próbujesz zrobić bardzo złą opinię i powtarzam raz jeszcze ,tylko nieroby i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] piszą brednie i obrażają tych co tam nadal pracują

gość

W firmie rzeczywiscie obiecuja wiele pensja od...do nawet....ale tej gornej granicy nikt nie widzi...pracuje sie 6 dni w tygodniu (kazda sobota) nieliczni którzy tam zostali trzymaja sie tylko dla tego ze maja z tegojakies boki.pensja dzielona na 2 czesci to co na papierze i reszta pod stołem. Ta druga czesz tak obliczana ze i tak pracownik jest stratny.duzo osob przeszlo do konkurencji i jest bardzo zadowolona m.in. do Wedlinki.szczerze odradzam prace w tej firmie ze wzgledu na bardzo duzy wyzysk ktorego nie rekąpensuja zarobki.

chrupek

jedno wielkie kłamstwo i syf to owa firma sobą reprezentuje

renia

Ty ramol-prawdziwy z ciebie ramol,żebyś umiał pracować tak jak oczerniać, to nie miałbyś czasu na pieprzenie głupot.Nieżle musiałeś nabroić skoro tyle jadu wycieka z ciebie.pożałuje ten ,kto zatrudni kogoś takiego.takiemu wszędzie źle i każdemu tyłek obrobi.Szkoda sobie strzępić języka

chrupek
@były 04.03.2015 09:06
renia tam dobrze dziobie więc ma, dlatego tak popiera ogólnie nie polecam jak się chce" psa uderzyć kij się zawsze znajdzi...

co renia już nie pisze że tak dobrze jej tam popieram ramola prawda w oczy kole wszystko co złe jest prawdziwe nic dobrego was tam nie spotka dno zawsze was skroją z wypłaty już ukraińcy tam zasuwają

DO RENI
@renia 24.02.2015 08:42

Renia wróży z kuli pełen błysk i to nie jednej dlatego zachwala ogólnie dno wszystkie negatywy to szczera prawda!!!!!!!!!!!!!!!

Roman

Oj ludziska -co z Wami? pracowałem w tej firmie i wcale nie jest tak jak piszecie.wypłata była na czas i tyle ile obiecali. a praca taka jak inne,wszędzie trza pracować , nikt nie da nic za darmo.

ramol
@Roman 23.02.2015 12:35

Następny/a z rodziny lub nierób mądrzy sami ocenią.

lucjan

za wszystkich nie da się pracować !!! oszuści chcieli by nową osobę zajechać jak psa na 3 etaty swołocz!!!

renia

Przykro czytać takie bzdury, złośliwe i krzywdzące. Dla tych co nie wiedzą -sporo ludzi pracuje w tej firmie po kilka lat ,jak myślicie ? z sentymentu?chyba nie. Wynagrodzenie nigdy nie było dzielone na części, zawsze wypłacone w terminie i w całości.Pracownik ma możliwość wzięcia zaliczki, zrobienia zakupów, za które zapłaci dopiero przy wypłacie.Dzieci pracowników dostają paczki ze słodyczami na Mikołaja i dzień dziecka,są talony na Swięta i wiele innych. Ci,którzy wypisują takie nonsnsy to nieudaczniki i nieroby.Nie chce im się pracować uczciwie i robią co mogą ,żeby oszkalować zakład , w którym nie udało się przebumelować.Może pochwalicie się w ilu firmach pracowaliście przez cały ten czas?.Nigdzie nie znajdzie pracy ten, co pracować uczciwie nie chce i nie potrafi.Trzeba przepracować chociaż kilka miesięcy, żeby wydać jakąś opinię.Czesto zdarza się też , że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kradnie, a potem udaje ofiarę-jeśli zostanie wyrzucony za kardzież.

ramol
@renia 19.02.2015 11:25

wy okradacie i to pracowników na najniższym szczeblu kto dostaje profity to dostaje a komu się zabiera na rzecz innych (rodziny i nierobów) to inna sprawa !!!!!!!!!!!!!!!!!

były
@renia 19.02.2015 11:25

kim jesteś znajomym rodziną czy jednym z nierobów!!!!

rysiek

kasa najniższa krajowa obiecują oczywiście gruszki na wierzbie dzielą na 2 części ta drugą część to jakieś400zł albo dają albo nie jest tam też kilku nierobów na których trzeba robić za nocne godziny nie płacą oszuści w moim mniemaniu syf kiła i mogiła

były

kupa gówna kłamią dzielą wypłatę na t/z resztę pod stołem syf układy i trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na nierobów pierdzących w stołek

nie

nigdy tam nie isc wszyscy szybciej cie podpier... niz to warte, a po drugie jest tam konfitura. Prezes to gamon. I tylko jeden kierownik normmalny, andrzej. Nara gamonie, jarek,antek,mirka ,

Antek
użytkownik zarejestrowany

Naprawdę nie ma tutaj nikogo, kto byłby w stanie odpowiedzieć? Bo chyba kazdy pracownik zna odpowiedź, w końcu jakos się do firmy dostaliście. Z góry dzięki.

Antek
użytkownik zarejestrowany

Witam, nie wiecie, czy Hurtownia "Prodrob" nie poszukuje aktualnie pracowników? Gdzie oni zamieszczają ogłoszenia o pracę, bo nic nie mogę znaleźć.

gość

Lipa i tyle nie ma co nawet sobie zawracać głowę tą firmą oczekiwania i wymagania kosmiczne a zarobki to śmiech na sali w porównaniu do pracy

Dobrze trafiles. To jest siostra Dyra Ona go tak broni, wiadomo wkoncu rodzina:)) Siostra na magazynie zarabia najwiecej. Robi co chce, przychodzi kiedy chce a nikt nic jej nie powie. Taka prawda

kim jestes?- znajomym,donosicielem,czy rodzina?

LaFeat

To widać jaki jesteś kumaty.. Mam już dość czytania głupot na temat Dyra!!! Na każde 10 osób jakie znam z ludzi,które znają Dyra,każdy powie same o nim same pozytywy!!!! Ludzie zacznijcie być obiektywni,a nie subietywnie na swoją korzyść!!!

Aven

-kadry ; ocena kadr na 6+ ;] < w skali do 6> -kierownik działu logistyki

Aven

No niestety moja ocena pracy w tej hurtowni jest "mierna" . Szanowni Panstwo powiem tak : - prezes : jest naprawde fajnym czlowiekiem , mozna z nim wiele zalatwic i pogadac , wystarczy odpowiednio podejsc do tematu -dyrektor : przyznam ze nie mialem za wiele kontaktu z tym czlowiekiem , aczkolwiek jak potrzebowalem dzien wolny to spokojnie dalo sie z nim temat zalatwic -kierownik działu logistyki

kingkong

Dembica co tam ?

dostawca

Właścicielu firmy "PRODROB" niech Pan zwolni kobietę która niby jest kierowniczką fakturzystek , bo jej humory tylko pogorszają wizerunkowi Pańskiej firmy

Bronsky Beat

Szef jest OK jeśli ma humor , można dostać nawet podwyżkę !!! Sex bomba z kadr fajna kobiecina!!! Ma swoje humory ale jak każda kobita potrafi nawet czasem przytulić .

PRODROB?! jak ktoś chce zarobić 1000 zł netto i być załadowany w [usunięte przez administratora] to proszę bardzo!

[usunięte przez moderatora] płace minimalne nieprzyjazna atmosfera ( usunięte przez administratora ) co miesiac ucinanie z wypłaty po 200 300 zł firme Prodrob nalezy omijac z daleka

Zostaw opinię o Hurtownia "Prodrob" - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia "Prodrob"