Opinie o Usługi Ogólnobudowlane Adam Tyczka w Zatory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Usługi Ogólnobudowlane Adam Tyczka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Usługi Ogólnobudowlane Adam Tyczka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Ogólnobudowlane Adam Tyczka w Zatory

Maria Nowy wpis

Dzień dobry, zauważyliśmy z chłopakiem, że działalność firmy została przywrócona teraz w kwietniu. Zastanawialiśmy się czemu była wstrzymana ale okazuje się, że normalnie chyba działa, tylko pod innym szyldem? A wiecie może czy ktokolwiek jeszcze był dobierany do wspomnianej wcześniej ekipy? Chłopak ma doświadczenie jako budowlaniec

Erni Nowy wpis

Co się podziało z rzeczoną tu ekipą, z zatrudnionymi w firmie pracownikami, wobec faktu zawieszenia działalności od początku tego roku? Firma szła jakoś ludziom na rękę, zwalniając z obowiązku świadczenia pracy w okresie wypowiedzenia umowy o pracę? Szukając firm z branży budowlanej by podpytać o robotę trafiłem na tę. Ale po kwerendzie w rejestrze sądowym okazało się, działalność zawieszona.

Zbyszek Nowy wpis
@Erni

Ekipa ma się świetnie,akurat buduje u mnie dom a pan wypisuje głupoty nie wiadomo czemu? Firma jest pod inną nazwą, deweloperski, budowlana.

Merloblin.pl Nowy wpis

Mile zaskoczenie po długim czekaniu na ekipę pracę przebiegły szybko i sprawnie , kierownik budowy jak i my jesteśmy zadowoleni. Polecamy

Może ktoś powiedzieć czy ten pan ma jakąś ekipę budowlaną? Wszystkie opinie są napisane w taki sposób, jakby sam budował i nie wiem. Rozważam skorzystanie z jego usług aczkolwiek zależy mi też na czasie

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Usługi Ogólnobudowlane Adam Tyczka. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Anetka Kurzycka

Pan Adam godny polecenia fachowiec budowal mi domek, jestem zadowolona. POLECAM

Apoloniusz Dobrzycki

Polecam Pana Adama swietny kontakt szybka realizacja bardzo precyzyjnie wybudowal mi dom polecam

Klient

Nie polecam. Pan po obejrzeniu projektu budowy oraz podpisaniu umowy zrezygnował bezpodstawnie z usługi. Nie odbierał telefonów, ignorował wiadomości, dopiero po kilkukrotnych próbach kontaktu udało się odzyskać zaliczkę.

Iza
@Klient

To nie za fajnie że zrezygnował i jeszcze trzeba było o kasę samemu walczyć, zabiegać... Koniec końców nie podał powodu dlaczego zrezygnował z wykonania usługi?

Borys

Polecam serdecznie Pan Adam budowal dla nas dom w kobylce kolo warszawy, ekipa poradzila sobie bardzo dobrze jestesmy zadowoleni

Klient

Witam.Gdzie mogę zobaczyć Pana budowę?

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Ogólnobudowlane Adam Tyczka - Zatory

• Jak się pracuje w Usługi Ogólnobudowlane Adam Tyczka?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Ogólnobudowlane Adam Tyczka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Ogólnobudowlane Adam Tyczka?

Usługi Ogólnobudowlane Adam Tyczka
  • Słoneczna 5