Opinie o Michał Kubicki Mich Cars Auto w Sępólno Krajeńskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Michał Kubicki Mich Cars Auto. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Michał Kubicki Mich Cars Auto o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Kubicki Mich Cars Auto w Sępólno Krajeńskie

Angela Nowy wpis

Hej, chłopak po Sępólnie pracy szuka. tu nie widzę by pisano o pracy lakiernika, a on właśnie w takiej ma doświadczenie. Nie wiecie czy nie są w takim razie przyjmowani do tych samochodów, które są sprzedawane?

Mario Nowy wpis

Auta używane ze sporym przebiegiem to wiadomo że mają ślady użytkowania, dodatkowo są to auta nawet 10 letnie i starsze więc cudów nie ma, kto chce nowy to musi się udac do salonu. My jesteśmy zadowoleni, auto śmiga aż miło jak się dba.

Sylwia Nowy wpis

po wpisach widzę, że klienci to różne sytuacje tu mieli. a co z aktualnymi pracownikami? ogłoszeń nie widziałam ale ciekawa jestem jak praca dla kobiet może tu wyglądać. jakaś pracuje i da znać?

Tomasz Nowy wpis

Kupiłem autko w październiku i poza tymi czynnościami które robi się po zakupie czyli wymiana oleju ,filtrów itp. i do tej pory autko się nie psuje jeździ skręca hamuje i jest to moje pierwsze autko wiadomo że nie jest nowe i ma swoje wady od poprzednich właścicieli i trzeba się z tym liczyć

Brałeś udział w rekrutacji do Michał Kubicki Mich Cars Auto. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Karolcia

Dzień dobry. Chciałabym ostrzec wszystkich przed auto komisem mich cars auto w Sępólnie Krajeńskim. Jeżeli chcecie kupić tam auto to na miejscu dokładnie je sprawdźcie. Przez telefon pan opowiada wszystko co chcecie usłyszeć po przyjeździe na miejsce wygląda to wszystko trochę inaczej. Na nasze pytanie odnośnie opłat i przeglądu padła odpowiedź że opłaty są jeszcze na długo, przegląd również jest. Czy w samochodzie jest coś do zrobienia pada odpowiedź że nic nie trzeba robić tylko wsiadać i jeździć. Na miejscu okazało się , że samochód niema przeglądu (wyszedł w grudniu). Jazda próbna nie wykazała żadnych problemów. Kupiliśmy samochód. Na drugi dzień okazało się , że w samochodzie coś strasznie huczy. Po wizycie u mechanika okazało się że zepsuta jest skrzynia biegów( koszta naprawy kosmiczne).Pan właściciel wyżej wymienionego komisu do niczego się nie poczuwa. Więc jeżeli nie chcecie stracić sporej kasy , czasu i nerwów omijajcie ten komis szerokim łukiem. Właściciel typowy cwaniaczek. Szczerze nie polecam tego komisu.

michael 245
@Karolcia

Witam. Na początku chciałbym powiedzieć, iż to nie jest strona odpowiednia do wystawiania opinii na temat handlu, tylko pracy i zatrudniania. Powracając do tematu chciałbym sprostować powyższą opinię Pani Karoliny. Niestety tak nie było jak pani opisała. Dopiero teraz przez przypadek zobaczyłem ów opinię na mój temat. Zacznę od samego początku. Przyjechali państwo na mój plac. Jeszcze mnie nie było, ponieważ auto stało u mnie na podwórku a nie na komisie. Po przyjeździe na plac odbyło się oglądanie auta. Wszelkich informacji udzieliłem na miejscu, wcześniej również w trakcie rozmowy telefonicznej poinformowałem o faktycznym stanie samochodu co potwierdziło się w trakcie oględzin. Po oględzinach zewnętrznych pojazdu odbyliście państwo jazdę próbną, w której również uczestniczyłem. Pani Karolina siedząca z tyłu pojazdu kazała ściszyć mężowi radio w celu wysłuchania pracy poruszającego się samochodu (buczenie, huczenie, głośna praca silnika). Po jeździe dalsza kontynuacja oględzin, po czym stwierdzono, że wszystko z autem jest w porządku podczas jazdy. Jedynie tylne opony nadają się do wymiany. W ramach zakupu auta zdecydowałem, że dołożę państwu opony do dalszej bezpiecznej jazdy. Przechodząc do dalszego kroku w zakresie dokumentacji okazało się faktycznie o braku przeglądu technicznego pojazdu, więc natychmiastowo udałem się na stację kontroli pojazdów dokonać tegoż przeglądu. I tak właśnie się odbyło, PT zrobiony i opony w bagażniku. Przekazując dokumenty nie miałem oryginału polisy ubezpieczeniowej, więc zadeklarowałem się do przesłania dokumentu pocztą na wskazany adres. (okres ubezpieczenia od 21.12.2018-20.12.2019). Po dwóch dniach od zakupu, czyli 24.03.2019r pani Karolina przesłała mi adres do wysyłki polisy OC. Pani teza opisująca, iż auto uległo zepsuciu na drugi dzień jest niemożliwa, ponieważ po dwóch dniach otrzymałem informację od pani z adresem do wysyłki polisy a nie komunikat o zepsuciu samochodu co potwierdzają wiadomości na komunikatorze messenger. Po tygodniu od zakupu pojazdu dzwoni mąż pani Karoliny z informacją o popsuciu się skrzyni biegów w aucie. Podczas rozmowy pan powiedział, iż naprawa skrzyni biegów to koszt 1500zł. Zasugerował pokrycie kosztów naprawy skrzyni przeze mnie, inaczej w przeciwnym razie zwróci auto. Rozmowa odbywała się w grzecznej i kulturalnej atmosferze, poprosiłem pana aby zadzwonił następnego dnia, ponieważ przebywałem wtedy poza granicami kraju. Po powrocie na spokojnie rozwiązalibyśmy tę sytuację. Niestety ale po moim powrocie nie było żadnego odzewu ani wiadomości z państwa strony o zaistniałej sytuacji i ewentualnym jej rozwiązaniu. Po tej sytuacji sprawdziłem dostępność oraz koszt skrzyni biegów Almery Tino 2002r, 1.8 benzyna co kształtowała się w granicach od 150 do 300zł brutto plus koszt montażu części. Podsumowując całe zajście stwierdzam, iż nie mam sobie nic do zarzucenia. Zawsze staram się rozwiązywać jakiekolwiek niespodziewane usterki i nie jestem w stanie przewidzieć co w danym aucie może ulec awarii. Nie zgadzam się z powyższym opisem Pani Karoliny. Oszczerstwa w moją stronę cytuję "cwaniaczek" to jedna wielka pomyłka, ponieważ zawsze miło i normalnie podchodzę do klientów . Od "cwaniaczka" Pani by nie zakupiła samochodu. Pozdrawiam.

Karolcia
@michael 245

Śmieszny pan jest. A polisa nie dotarła po dziś dzień.

Aktualność
Serdecznie zapraszamy do zakupów. Do końca listopada duże upusty :-)
Staly klient

Napisze krotko i na temat.Jesli szukacie uczciwego sprzedawcy i pewnych aut to auta od Pana Michala to gwarantuja.W tym tygodniu odebralem kolejne juz auto kupione w tym komisie(szoste liczac bliska rodzine) i niech to bedzie najlepsza rekomendacja.Pozdrawiam właściciela ,życzę kolejnych zadowolonych klientow i do zobaczenia przy okazji kolejnej zmiany auta.

Mich cars auto
@Staly klient

Dziekujemy Zawsze zapraszamy. Pozdrawiam Michał Mich cars auto

Władek

Jestem pierwszy raz klientem tego komisu. Mile i pozytywnie zostałem profesjonalnie obsłużony przez pana Michała. Po samochód jechałem z drugiego końca Polski. Wystawiony egzemplarz nie odbiegał na stan w rzeczywistości a nie jest to mój pierwszy samochód zakupiony w komisie lub w salonie. Polecam miłą i sympatyczną obsługę i jej zainteresowanie póżniejszym losem samochodu.

Mich cars auto
@Władek

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość. Zawsze zapraszamy. Pozdrawiam Michał Mich cars auto

Zibi

Firma dobra ale jednocześnie jest to dobry pracodawca więc polecam prace w firmie.

Jarek

@szymon. To forum pracownicze, takie komentarze tutaj są nie na miejscu

Michael 245

Witam proszę jaśniej sprecyzować jakie auto itd bo napisać to jest bardzo prosto jak już doszło do tego stopnia. Pozdrawiam

Obserwator

Jak nie masz mózgu to kogo wina ? Jeździłeś autem 3-4 dni i po tym czasie zaczęła się gotować woda w zbiorniku wyrównawczym ! Byłem obserwatorem zakupu tego auta . Opiniujący ma żal do sprzedającego bo zrobił wies tuning i auto zaczęło się psuć ! Debilizm

michael245
@Michael 245

witam.po takim dlugim czasie nie napisał odpowiedział Pan co i jakie auto więc ja napisze w skrocie.Auto to opel signum 2006 r 1,9 cdti tak po zakupie po paru dniach eksplatacji okazało sie faktycznie ze uszkodzona jest uszczelka pod glowica po dokładniejszym jej sprawdzeni iz trzeba ja wymienia na nowa.Po rozmowie z wlascicielem bezproblemowo oznajmilem iz naprawie tą usterke bezproblemowo i dogadalismy sie ze pozostawi mi auto podczas jego wyjazdu za granice i w tym czasie postawie auto do warsztatu i jak wroci auto bedzie naprawione i czekało na niego.i tak bylo.Wlasciciel wrocil odebral auto koszty naprawy sam zaproponował ze podzielimy na polowe koszt 1200 zł kazdy po 600zł i tak odjechał naprawionym autem.Po jakis paru miesiach jeszcze przyjechał odebrac drugi kluczyk mowil ze bardzo zadowolony z auta duzo jezdzi a w dodatku za granice i wszystko wporzadku .Po około roku przyjechal ponownie z zapytaniem czy bym mial inne auto rowniez z silnikem 1.9 cdti np alfa romeo ale niestety nie miałem takiego auto a z czystej ciekawoscii zapytałem dlaczego chce zmienic auto to powiedział ze pechowe poniewaz ciagle ma kolizje ,jak nie drogowe to ze zwierzyna leśną i na tym zakonczya sie nasza rozmowa.Po paru dniach od rozmowy napisał taki kometarz ktorego wogole nierozumię dlaczego i jaki powód. To auto było zakupione prze ze mnie od daelera Opla w niemczech całe bezwypadkowe widzial zdjecia i zakupu stan auta podczas zakupu pełna dokumentacja przebiegową a w dodatku na drugi dzien po przywozie auta mechanik ktory pozniej naprawial auto widzia ze zostalo przywiezione w calosci.Oszczerstwa apropo motodokrora to absurd jezeli by był wlany to auto by nie smigało na długich dystansach,trasach w pełnej eksplatacji a do dnia dzisiejszego widuje to auto na ulicach naszego miasta ,co prawda w posiadaniu innego własciciela.

Dominika

W dniu dzisiejszym komis sprzedający samochód zabrał uszkodzony samochód i zobowiązał się naprawić auto . Proszę uznać moj komentarz za niebyły ze względu na emocje mam nadzieje ze samochód wróci naprawiony i będę mogła pozytywnie dodać koleje opinie .

Dominik

Muszę sprostować swoją negatywna opinie w dniu dzisiejszym komis zabrał moje auto i zDeklarował się naprawic . Czekam na samochód z niecierpliwością .

mich cars auto

witam Działajac na rynku ponad 10 lat i sprzedajac w roku ponad 100 aut uzywanych mysle ze wynik i tak jest bardzo zadwalajacy. Jest to nie całe 3 % niezadowolonych klijentów, ktorym nie jestem w stanie dogodzic i przewidziec usterek podczas eksploatacji pojazdow. Zawsze słuze pomoca doradztwem w czasie eksploatacji pojazdow,rowniez w rozwiazywaniu niespodziewanych problemów z autem podczas uzytkowania ale niestety nie z Osobami ktorzy zaczynaja od hejtu internetowego komentarzu przed skontaktowaniem się i porozumieniem ze Sprzedawca. Pozdrawiam i zapraszam do wspólpracy i Zakupow. Mich Cars Auto

Wypłacają dodatkowe nagrody w Michał Kubicki Mich Cars Auto?

Jakie nagrody?

Obserwator

Dzień dobry Kupywalem samochód u p Michała jakiś czas temu. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Sprzedawca przedstawił mi stan samochodu wszystko się zgadzało. Przy dokumentach też pomógł. Miła obsługa, zakup krótko zwięźle i na temat.

Daniel

Witam.Kupiłem samochodu marki Renault Megan z 2013r .auto zadbane,opłacone tak jak było ustalone w rozmowie telefonicznej.Pan Michał miły,chętny do udzielenia informacji na temat auta.Samochód 100%sprawny jestem bardzo zadowolony transakcja przebiegła pomyślnie.Pozdrawiam i polecam.????

Ona

Witam. Ja jestem bardzo zadowolona z kupna samochodu u p. Michała. Właśnie mija rok odkąd posiadam mojego forda. Auto jeździ bez wcześniejszego wkładu finansowego tak jak zapewniał mnie sprzedawca. Chciałabym jeszcze dodać że każdy problem idzie rozwiązać wystarczy odpowiednie nastawienie do tematu.

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Kubicki Mich Cars Auto - Sępólno Krajeńskie

• Jak się pracuje w Michał Kubicki Mich Cars Auto?

Zobacz opinie na temat firmy Michał Kubicki Mich Cars Auto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michał Kubicki Mich Cars Auto?

Michał Kubicki Mich Cars Auto
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Michał Kubicki Mich Cars Auto