Opinie o Log Paweł Mątowski w Golub-Dobrzyń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Log Paweł Mątowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Log Paweł Mątowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Log Paweł Mątowski w Golub-Dobrzyń

Barbara

Ktoś pisał, że na umowę się tu miesiącami niby czeka. Ale jeśli tak to na jakiej zasadzie człowiek na starcie może się tu rozliczać za pracę? wiecie ile tu płacą?

Zły Ogrodnik Nowy wpis
@Barbara

Umowę zlecenie dostajesz od razu a jak się sprawdzisz to po 2 M-c dostajesz umowę o pracę ale też terminową na jakieś 6 M - c . Wypłatę masz każdego M - c 10. ZAWSZE NA CZAS , a zarobki jak się ugadasz ale od 3200 wzwyż

Urszula Nowy wpis
@Zły Ogrodnik

Ale to 3200 to netto czy brutto? I w ogóle to ile godzin dziennie się pracuje? Są jakieś zmiany czy raczej zawsze jest to ta sama pora?

Zły Pracownik Nowy wpis
@Urszula

Netto czyli na rękę ale tak na prawdę masz tyle na ile się dogadasz na samym początku , a pracujesz od Poniedziałku do Piątku po 8 godzin tak żeby wyrobić 160 godzin przez 1 M - c , tyle że jak zawalisz jakiś dzień lub kilka dni to zabierają tobie z urlopu bo muszą mieć w papierach 160 godzin przepracowanych każdego pracownika i tu jest minus .

Log Paweł Mątowski prowadzi rekrutacje w miejscowości Gdańsk. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Ogrodnik

Pracownicy są wykorzystywani , na umowę czeka się miesiącami , o ciuchach roboczych nie ma co wspominać . Szefostwo potrafi tylko wymagać a żeby coś od siebie dać to nie ma co gadać .. Jeden wielki syf .

Zły Ogrodnik Nowy wpis
@Ogrodnik

Ty chyba pomyłkowo grabie w ( D ) Sobie wsadziłeś , Akurat pracuje w tej firmie i od razu na samym początku krzyczeli że mam dać wymiary na ciuchy i dostałem po kilku dniach ,Umowę zlecenie dostałem też od razu , a po 2 M - c dostałem umowę o pracę . Przychodzisz do pracy i robisz to co ci kierownictwo powie więc nie widzę tu wykorzystywania , w tygodniu pracujesz po 8 godzin weekendy masz wolne więc nie rozumiem twojej spiny . ALE ZGODZĘ SIĘ Z TOBĄ ŻE FAKTYCZNIE NIC OD SIEBIE DLA MOTYWACJI SWOJEGO PRACOWNIKA , Żadnej premii żadnego prezentu na Święta ! ALE I TAK UWAŻAM ŻE TA FIRMA JEST BARDZO DOBRA W PORÓWNANIU DO INNYCH FIRM I DA SIĘ PRACOWAĆ W DOBREJ ATMOSFERZE .

Zostaw merytoryczną opinię o Log Paweł Mątowski - Golub-Dobrzyń

Log Paweł Mątowski