Opinie o Mariusz Moskal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Iwmar w Władysławowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mariusz Moskal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Iwmar. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mariusz Moskal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Iwmar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Moskal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Iwmar w Władysławowo

Ducato Aleksander Nowy wpis

Na miejscu bus w mega stanie, bez ściemy, wszystko się zgadzało dobry zakup

Roman Transit Nowy wpis

Kupiłem 8 miesiący temu Transita 2016 brygadówkę i póki co jestem bardzo zadowolony, poza 2 wymianami oleju i klocków z przodu nic się nie dzieje. Planuje zakup kolejnego samochodu z tej firmy Szczerze polecam :)

sprinter 2014

transakcja przebiegła w miłych warunkach, samochód w bdb stanie mechanicznym i wizualnym.

Gabriela Nowy wpis
@sprinter 2014

A miałeś możliwość jazdy próbnej?

sprinter Nowy wpis
@Gabriela

tak, miałem

Iveco

Kupiłem 3.0 Iveco Bez problemów

@Iveco

Świeżokupione? Robiłeś przegląd u swojego mechanika w razie czego?

@Elżbieta

Już 6 miesięcy użytkuję Robiłem 2 wymiany oleju, mechanik wszystko przejrzał i nie wskazał nieprawidłowości

@Iveco

A to super w takim razie. A jeszcze tylko się zastanawiam czy tu podpisuje się może jakąś gwarancję czy coś?

@Elżbieta

Gwarancje można dokupić za jakieś 1000-1500 zł Ale są jakieś progi z przebiegiem i rocznikiem

@Iveco

O okej, dzięki, bo już teraz wiem orientacyjnie, na miejscu pewnie już wyjaśnią szczegóły z tymi przebiegami? Ale widzę, że Ty chyba i tak nie brałeś, to w sumie jest sens?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mariusz Moskal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Iwmar, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Vivaro

Kupiony Opel w bardzo dobrym stanie póki co bezproblemowo ????????????

Maja
@Vivaro

mam pytanie robiłeś przegląd techniczny przed zakupem ? Co z licznikiem ? Dzięki pozdrawiam

Witold
@Vivaro

Jaki Opel dokładnie i który rocznik? A sprawdzałeś czy auto nie jest powypadkowe z miernikiem lakieru lub znawcą? :)

@Maja

Przegląd był przed zakupem Obecnie ponad 340 tys km Jak kupowalem miał 320 Po kilku miesiacach od zakupu moge polecić

@Witold

Vivaro 2005 brygadówka Auto w fajnym stanie, chyba jeden element był malowany. właściciel o tym mowił Bus jak bus- jakies ślady użytkowania były Ale moge serio polecic Teraz od nich wezme kolejnego busa, ale cos wiekszego potrzebuje

Ilona
@Vivaro

a cenowo konkurencyjnie czy jednak za auto z tak uczciwym opisem trzeba zapłacić więcej niż u czarującej konkurencji?

Vivaro opel
@Ilona

Ceny do najniższych nie należą, ale jakościowo na pewni na plus! Jak to mowia, okazji nie ma

@Vivaro opel

A bo to zależy na jaką perełkę się trafi. Ogólnie to już kolejny miesiąc minął, wszystko śmiga bez zarzutu?

Vivaro Ducato
@Elżbieta

Z Vivarem nie mam problemów, jedyne co to po pół roku wymieniłem amortyzator, klocki i akumulalot 2 tygodnie temu kupilem Ducato 2014 i spisuje sie bardzo dobrze

Urszula
@Vivaro Ducato

To już ma swoje lata, niby niedawno ale jednak już 2022, a ile dałeś ?

Polecam Ducato spisuje się bez zarzutów

Chyba pomyliłeś firmy!!!! Pracuję tu od 11 lat i nigdy nie spotkałem się z sytuacją jak twoja. (usunięte przez administratora) Sprawa zostanie zgłoszona odpowiednim organom, bo jest to niekorzystne działanie na dobre imię firmy. ŻENADA A poza tym, to wszystkim gorąco polecam naszą firmę. Jest tu super atmosfera!

Nie polecam! Gość sprzedaje busy w fatalnym stanie.

@Marek

Ty jesteś fatalny. Trolu. Ładne wizy mamy tutaj i nie pieprz

Gorąco polecam! Kupiłem Fiata Ducato i jestem bardzo zadowolony Wróce za 2 lata

Master Łódź

Wszystko tak jak w opisie! Mocno POLECAM

Jan

Fajne dostawczaki Na plus.. Moge polecić!

X

Samochody naprawde w bardzo dobrym stanie. Dla firm fajne warunki leasingowe Szybko i konkretnie Na pewno wróce!!!!!!!!!

Gniezno Waldemar

100% zgodności z ogłoszeniem bez ściemy Autka fajne, zadbane i SPRAWDZONE 4 dostawczak brygadówka ze złotnik

Jarek poznań

Wszystko ok.polecam

Janek S

Dobre autka.... ładne i sprawne Juz 3 bus od nich

Ino Krzychu

Mam kilka busów z tego komisu. Nie ma z nimi żadnych problemów. Dostawczaki tylko tam...

Joachim

Może macie jakieś aktualne newsy o pracy w firmie? Czy w ogóle warto starać się o pracę?

Szymon k

Dobre samochody, uzytkuje juz pol roku i wszystko okej Polecam!

Waldek

Busy w super stanie, bardzo zadbane. Miła obsługa, ceny bardzo dobry. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Moskal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Iwmar - Władysławowo

• Jak się pracuje w Mariusz Moskal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Iwmar?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Moskal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Iwmar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Moskal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Iwmar?

Mariusz Moskal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Iwmar
4.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • 17
    89-210 Władysławowo