Opinie o Odnova Karolina Smażyk w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Odnova Karolina Smażyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Odnova Karolina Smażyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odnova Karolina Smażyk w Łódź

Kaska Nowy wpis

Tak się cieszę,że wreszcie udało mi się zostać klientka pani Karolci :-) swoje odczekałam,ale było warto.To moja 12 wizyta i jakość usług na tym samym,albo nawet wyżej poziomie.Pierszy raz spotkałam się z prezentami dla klientek od swojej kosmetyczki z okazji Świąt.Jest to cudowny gest :-) Uwielbiam OdNova Karolina Smażyk

Basia

Czekałam na pierwszą wizytę u Pani Karoliny prawie dwa miesiące, powiem, że warto było czekać. Narzędzia sterylizowane, pilniczki jednorazowe, rysunki na paznokciach ręcznie malowane, a nie jakieś tam naklejki. Polecam gorąco.

Łucja
@Basia

Faktycznie wszystko jest tak zapchane, że trzeba aż tyle czekać na wizytę? Widzę niżej, że ktoś musiał czekać nawet aż 3 miechy. :o Pani Karolina pracuje tu sama? Nie wiesz czy nie zastanawiała się nad zatrudnieniem kogoś do pomocy, żeby skrócić okres oczekiwania?

Patrycja
@Łucja

Pani Karolina pracuje sama-o każda klientek dba,szanuje i podchodzi indywidualnie.Jestem jej klientka od prawie 5 lat.Przez Ten czas nigdy się nie zawiodłam,a korzystałam ze wszystkich usług proponowanych w tym gabinecie. Dla każdej klientki ma czas,No i każda klientka to napewno czuje.

@Łucja

Co do terminów tak.Pani Karolina ma kalendarz pełen.Ma od lat swoje stałe klientki. Ja na pierwsza wizytę czekałam tez bardzo długo,ale jak już udało mi się dostać,tak zostałam jej wierna.Czasami warto poczekać.

@Basia

Bo jest prawdziwa

Odwiedziłam mnóstwo salonów kosmetycznych i w żadnym nie zagościłam na więcej niż 2 wizyty.Natomiast w Tym salonie,przy jakości usług świadczonych przez panią Karolinę oraz atmosferze jaka wprowadza,jak szanuje klientów jestem stała klientka od ponad 3 lat.O jakości Tego salonu świadczy fakt,ze nie ma wolnych terminów na 3 miesiące do przodu.POLECAM Z CAŁEGO SERCA❤️

Hanna
@Ewa

Hej, a miałaś może doświadczenie z pozostałymi pracownikami i możesz napisać, jak oceniasz ich pracę - tez tak pozytywnie jak p. Karoliny?

@Hanna

Czy ta firma jest terminowa ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Odnova Karolina Smażyk się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Ola

Z całego serca polecam Ten salon i usługi u pani Karoliny.Pelen profesjonalizm na najwyższym poziomie.Czysto i sterylnie.Pilniki jednorazowe i narzędzia w osobnych pakietach. Tak powinno być w każdym salonie.

Pełen profesjonalizm, polecam Lubię atmosferę w Odnova Karolina Smażyk za: Kontakt z obsluga

Klientka

Super, profesjonalna usługa i mega sympatyczna atmosfera w salonie wizyta u Pani Karoli to sama przyjemność

Zostaw merytoryczną opinię o Odnova Karolina Smażyk - Łódź

Odnova Karolina Smażyk
4.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Kornela Makuszyńskiego 5 lok. 3
    93-248 Łódź