Opinie o Anna Wiącek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Nowa Słupia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Anna Wiącek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Anna Wiącek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Wiącek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Nowa Słupia

Dariusz Nowy wpis

Zarówno tu, jak i w sieci czytam, że handluje się zwierzętami. Sporo na forum o jakiś nieuregulowanych należnościach. Więc spojrzałem w KRS, ale firma działa. No więc, jak to w sumie jest, a zwłaszcza, jak z płaceniem pracownikom na czas? Nikt z zatrudnionych się nie skarży. Da się więc tu dobrze zarobić?

Artur Nowy wpis

Hmm sporo negatywów jeśli chodzi o wywiązywanie się z płatności. Głównie od klientów i kontrahentów. Mnie bardziej interesuje kwestia wypłaty dla pracowników. Osoby pracujące przy żywym inwentarzu dobrze zarabiają i terminowo? Wolałbym mieć pewność jakbym się chciał starać o prace.

Pomoc Nowy wpis

W razie problemów z płatnością polecam 786300835

Xxxxx Nowy wpis

Uwaga na (usunięte przez administratora) Anna Wiącek czekam 3 lata na pieniądze za bydło i nie ma pieniędzy nie odbiera telefonu a jak odbierze to nie może rozmawiać i się rozłącza nie polecam tej firmy sami (usunięte przez administratora)

Firma Anna Wiącek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Amelia

Jakiś rok temu pisano o niewypłacalności firmy względem kontrahentów, a jak jest z płaceniem pracownikom? Mąż chciał tutaj złożyć cv żeby skupywać (usunięte przez administratora) ale boi się niestabilności finansowej. Mógłby ktoś coś napisać z punktu widzenia pracownika?

aa_a

Nie polecam tej firmy. Radzę unikać z nimi jakichkolwiek transakcji. Obiecują płatność w terminie,a gdy on nadchodzi nie wywiązują się z umowy, zasłaniając się różnymi historyjkami.Brak jakiegokolwiek kontaktu z firmą.

A to co w ogóle się w tej firmie dzieje? Ja tutaj tylko weszłam poczytać o pracy, bo kiedyś usłyszałam o nich. Warto się zatrudniać, są jakieś problemy z pieniędzmi?

poszkodowany kontrahent

Nie polecam tej firmy. Zwlekali z fakturami po czym blokują kontakt wy tez takie jajca z nimi mieliscie?? Kancelaria ich troche przycisneła i oddali zostawie numer do pana wojtka co zajmował sie sprawą 503.313.318. Ten kraj chroni (usunięte przez administratora) musimy sami siebie wspierać!! Ktoś jeszcze chętny na założenie grupy na facebooku dla poszkodowanych??

Sandra
@poszkodowany kontrahent

Dzień dobry. Mój tata też został prawdopodobnie oszukany na prawie 7 tysięcy. Dziękuję za namiar do prawnika. Proszę o dodanie do grupy - Sandra Podgórska

Asia
@poszkodowany kontrahent

Witam, odzyskał Pan pieniądze?

Emilia

Czy firma przypadkiem nie zmieniła lokalizacji? Bo po krs pokazuje mi Raciąż. I ktoś odniósłby się do poprzednich opinii? zastanawia mnie czy faktycznie są uzasadnione skoro firma wciąż chyba normalnie działa?

Rolnik zz

Nie polecam współpracy z tą firmą. Oszust . Nie płaci fv terminie .nie odbiera telefonu . Omijać szerokim łukiem

Sprzedawca

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH KTÓRZY CHCA SPRZEDAC BYDŁO, FIRMA ANNY WIĄCEK P.H.U 26-004 Huta Nowa 96 świętokrzyskie NIE PŁACI!!!!! KUPUJĄCY BYDŁO BAWI SIĘ W OSZUKIWANIE LUDZI.

Aleksandra
@Sprzedawca

A ile Ci nie zapłacili? Zgłosiłaś to gdzieś?

@Aleksandra

Tak zostało to zgłoszone bo ja czekał na jego pieniadze nie będe

Mi również firma pani Anny Wiacek nie zapłaciła zaległosci

Patryk

nie polecam tej firmy. Zwlekali z fakturami po czym blokują kontakt wy tez takie jajca z nimi mieliscie?? Kancelaria ich troche przycisneła i oddali zostawie numer do pana wojtka co zajmował sie sprawą 503.3I3.3I8. Powodzenia!

Tomasz

proszę o kontakt do firmy

Klient

Wszystko się wyjaśniło, pieniądze są na koncie, obyło się bez nieprzyjemności

XYZ
@Klient

Co zrobiłeś że obyło się bez sądu? I po kakim czasie wypłacili pieniądze

@XYZ

Ty też masz jakieś problemy z nimi? Skoro bez nieprzyjemności to raczej dobrowolnie się skontaktowali i wyjaśnili sprawę?

XYZ
@Emilia

Czekam juz miesiąc a oni zwlekają z wypłatą. Najpierw pomylili niby numer konta a teraz z dnia na dzień maja wysłać pieniądze a tu nic .

Roman
@XYZ

Miesiąc to bardzo długo. Chodzi o zaległą wypłatę wynagrodzenia za pracę? Czy w Twoim przypadku również już się sytuacja wyjaśniła, czy nadal czekasz?

Klient

Zwleka z wypłatą należności prawdopodobnie sprawa skończy się w sądzie, omijać szerokim łukiem!

Zbigniew
@Klient

Długo już czekasz na wypłatę należności? Znasz więcej osób, które mają z tym problem ?

@Zbigniew

Ponad dwa tygodnie, niestety nie znam nikogo

@Klient

Z jednej strony to dobrze, bo szkoda, żeby wszystkich wokół (usunięte przez administratora) Ale minęły kolejne 2 tygodnie, może doszło między wami tylko do nieporozumienia?

Wierzyciel

Nie płacą za dostarczony towar.

NYPD
@Wierzyciel

Znowu? Przecież juz parę lat temu była z nim głośna afera...

@NYPD

I jak to się zakończyło

Wiktoria
@Klient

No właśnie. I jak to się przekłada na pracę u pani Anny? Kierowcy jeżdżący na skupy nie mają takich problemów?

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Wiącek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Nowa Słupia

• Jak się pracuje w Anna Wiącek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Wiącek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Wiącek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Anna Wiącek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
  • 96