Opinie o Elżbieta Witek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Eden w Magnuszew

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Elżbieta Witek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Eden. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elżbieta Witek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Eden o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elżbieta Witek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Eden w Magnuszew

Wera Nowy wpis

Hejka, tylko czy faktyczne dziś sprzedawcy musza być na jakimś B2B? ktoś tu przytoczył taki przykładowy wariant ale nie mam pojęcia na ile to jest zbieżne z aktualnymi warunkami. Kiedyś wiem, że w ofercie pisali o umowie o pracę na czas określony. Na te na stale kiedy się przechodzi?

Henia Nowy wpis

Praca za mniej niż najniższa? Jak to mogłoby być osiągalne, bo chyba nie do końca rozumiem? Kiedyś widziałam ofertę od Pani na Boh. Września. Nie wiem tylko czy dalej jest tam sklep prowadzony. może wy wiecie? od trzech już lat nie ma opinii co zaczęło mnie zastanawiać. Warto się tam przejść?

Ilka Nowy wpis
@Henia

To jest bardzo możliwe, sama niestety tak pracuję...Pracodawca zmusza cię do założenia własnej działalności gospodarczej (ZUS i US obecnie place ok 2000 zł), wystawiam fv (która pracodawca sobie odlicza od podatku jako koszt jego działalności!) - zarabiam najniższą stawkę krajową czyli 27.70 - ja do ręki dostaję ok 4700, z tego muszę opłacić sama ZUS 2000 - zostaje mi 2700...Ot, magia Januszu biznesu... Oczywiście nie należy mi się urlop, nadgodziny itd(teoretycznie urlop można wziąć, tylko każdy dzień wolnego zmniejsza twoją wypłatę, bo do zusu wpłacasz stała stawkę za cały mieś- nawet jak pracujesz tylko 1 dzień!(nie ma możliwości zawieszenia zusu na kilka dni, trzeba na cały mieś-, ale wtedy fv nie wystawiasz pracodawcy...)

Na jakie benefity można liczyć w Elżbieta Witek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Eden?

Na to że będziesz pracować jak osioł za mniej niż najniższa krajowa

cfdfcs Nowy wpis

Na nic tylko na pracowanie po niżej krajowej bez urlopu

Klient

Sklep słabo zatowarowany, przeterminowane produkty do kupienia i co najlepsze pełno koło niego pijaków. Wstyd.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Elżbieta Witek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Eden? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Elhurt Sp. z o.o.
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Elżbieta Witek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Eden?

Nbvg

Tak mają. Ale lepiej niech nie próbują bo tam się zmarnują.

@Nbvg

Dlaczego uważasz, że osoby zatrudniające się w Elżbieta Witek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Eden się zmarnują i lepiej nawet nie próbować? Forumowicze czytający Twój wpis nie będą wiedzieli dokładnie o co Ci chodziło bo nie posiadają przeważnie żadnych informacji o sklepie więc nic nie wywnioskują.

Nbvg
@Monika

Ponieważ tam płacą bardzo mało czyli wyzysk. (usunięte przez administratora) na każdym kroku bardzo dużo godzin się pracuje nie przestrzega Kodeksu pracy przedewszystkim.

Klient

Kupiłem ostatnio wedline otworzyłem w domu była obsliznieta. Chcecie mnie otruc?

Była pracownica

Tak mają ale lepiej niech nie idą tam pracować bo nikt nie zapłaci za nadgodziny i nie da umowy. I zapłaci grosze

Klient

(usunięte przez administratora) pełno przeterminowanego towaru czemu sanepid z tym nic nie robi?

hfsgji

Zarabiać mniej niż najniższa krajowa przy ponad 230 godzinach pracy ! Ktoś tu robi pracowników w wala.

klientka

Czy nie wstyd wam że sprzedajecie wędlinę po terminie? Ja się pytam gdzie jest sanepid

aaaaaa

Uciekajcie od tego sklepu przeterminowany towar sanepid nic nie robi z tym i wykonanie pracownika na calego

Zostaw merytoryczną opinię o Elżbieta Witek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Eden - Magnuszew

• Jak się pracuje w Elżbieta Witek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Eden?

Zobacz opinie na temat firmy Elżbieta Witek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Eden tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elżbieta Witek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Eden?

Elżbieta Witek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Eden
  • Bohaterów Września 1