Ipj-Paweł Janus-Sprzedaż Stolarki Budowlanej

Filtruj opinie po kryteriach:

Władysław
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Szczerzę? Najlepsza, konkretna firma, która wybrałem... Nie wiem skąd te opinie ale u mnie wszystko było zrealizowane od A do Z i na pewno polecę usługi dalej. Drzwi przyszły na czas, dodatkowo będę też realizował kwestię okienną. Wszystkie opinie są po prostu fakowe, przynajmniej tak mi się wydaje, gdyż u mnie wszystko zostało zrealizowane porządnie, a sam właściciel był pomocny. Pozdrawiam :)

Robert
@Władysław 12.04.2019 09:43

Paweł J. Sam sobie opinie wystawia ?

ADAM B
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

BARDZO ODRADZAM I NIE POLECAM, W NIEDŁUGIM CZASIE DOŁĄCZĘ OBSZERNĄ OPINIĘ W SAM PUNKT.

Bartosz P.

Zweryfikowany użytkownik

Opinia

NIE POLECAM i jeszcze raz NIE POLECAM!!!!!!!!! Zamówiłem drzwi u tego Pana dokładnie 04.2018 I niestety do dziś dnia ich nie otrzymałem. Ani pieniędzy ani drzwi nie ma, a co jakiś czas dostaję zapewnienia że już niedługo za tydzień będzie już jedzie z drzwiami tylko jeszcze nie dojechał i takie tam..... - opóźniacze Pana P. Sprawę zgłosiłem na policję, poinformuję jak coś się wydarzy - cud jakiś. NIE POLECAM i jeszcze raz NIE POLECAM!!!!!!!!!

Opinia

Czekamy na newsy od użytkowników. Ktoś ma jakieś aktualne sprawozdania na temat przedsiębiorstwa Ipj-Paweł Janus-Sprzedaż Stolarki Budowlanej w mieście Piaseczno, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Zostaw opinię o Ipj-Paweł Janus-Sprzedaż Stolarki Budowlanej - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ipj-Paweł Janus-Sprzedaż Stolarki Budowlanej