5 Dodaj opinię
counter
5 2 11 5 1

Opinie o Ipj-Paweł Janus-Sprzedaż Stolarki Budowlanej

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Czy Ipj-Paweł Janus-Sprzedaż Stolarki Budowlanej organizuje staże dla studentów?

TakNie
Fakt Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Kusi potencjalnych nabywców jego usług cenami niższymi od konkurencji o min 20 procent. (usunięte przez administratora)

Tak3Nie1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 126 dni.

Wiecie czy w Ipj-Paweł Janus-Sprzedaż Stolarki Budowlanej szukają chętnych na staż?

TakNie3
Dagmara Nowy wpis

A jakim pracodawcą jest Pan Paweł? Czy dobrze traktuje swoich pracowników ? Polecacie ?

Tak1Nie3
Konserwatysta

Wszystkich nas gubi pazerność. Stara zasada a jaka pozostaje aktualna. Pan proponuje najkrótsze na rynku terminy dostawy, wycenę niższą o ok 25% od konkurencji, (usunięte przez administratora)

Tak8Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 235 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Ipj-Paweł Janus-Sprzedaż Stolarki Budowlanej są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

TakNie3
Syliwa Olszewska

OK

Tak12Nie12
Bożena

Jestem zadowolona z Okien od Pana Pawła. Wszystko terminowo i na czas zgodnie z umową

Tak17Nie17
Kajetanowicz
 Rekomendacja

Polecam !

Tak16Nie15
Władysław
Nazwa działu: Handlowy

Szczerzę? Najlepsza, konkretna firma, która wybrałem... Nie wiem skąd te opinie ale u mnie wszystko było zrealizowane od A do Z i na pewno polecę usługi dalej. Drzwi przyszły na czas, dodatkowo będę też realizował kwestię okienną. Wszystkie opinie są po prostu fakowe, przynajmniej tak mi się wydaje, gdyż u mnie wszystko zostało zrealizowane porządnie, a sam właściciel był pomocny. Pozdrawiam :)

Tak18Nie16

Czekamy na newsy od użytkowników. Ktoś ma jakieś aktualne sprawozdania na temat przedsiębiorstwa Ipj-Paweł Janus-Sprzedaż Stolarki Budowlanej w mieście Piaseczno, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

TakNie2

Zostaw opinię o Ipj-Paweł Janus-Sprzedaż Stolarki Budowlanej - Piaseczno