UND - HAIR

Toruń

Opinie o UND - HAIR

Zuzanna

Zaciekawiła mnie jedna z dostępnych ofert pracy firmy UND - HAIR. Jest to stanowisko INSTRUKTORA COIFFANCE PARIS oraz HAIR COMPANY PROFESSIONAL http://www.undhair.pl/praca.html W wymaganiach jest znajomość produktów COIFFANCE PARIS oraz HAIR COMPANY PROFESSIONAL. Czyli jeżeli ktoś nie zna produktów nie ma szans na zatrudnienie i potem szkolenie z produktów?

tern
@Zuzanna 16.11.2017 11:21

hej to normalne żeby zostać instruktorem danej marki trzeba najpierw poznać produkty , by wiedzę na ich temat i przekazać ją dalej :)

Zuzanna

@pracownik 2015 a możesz powiedzieć, dlaczego polecasz pracę w UND - HAIR? Wpłynęła na to atmosfera, płaca czy może benefity? Pracujesz tam naprawdę długo. Rozumiem, że firma jest Ci bliska i możesz powiedzieć jakieś mocne strony pracodawcy? Podałbyś jakieś rady odnośnie rekrutacji? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Zuzanna

W tym momencie firma UND - HAIR ma dwa ogłoszenia o pracę na stanowiska: INSTRUKTOR i REPREZENTANT HANDLOWY (http://www.undhair.pl/praca.html). Oferują umowę o pracę, szkolenia i wiele innych. Czy ktoś pracował w tej firmie na tych stanowiskach i powie jak wygląda praca? Warto aplikować?

pracownik 2015
@Zuzanna 30.08.2017 18:40

pracuję od trzech lat i jestem zadowolony :-) jeżeli chcesz pracować aplikuj , polecam

Zuzanna

@fishrozumiem, że nie zgadzasz się z opinią @miłośnik fryzjerów. Co więcej możesz powiedzieć o swoich doświadczeniach z pracy w UND - HAIR?

Kimbo

dyskusja trwa szczerze powiem popracuj kolego i oceń daje tobie parę miesięcy i ocenisz sam ja popracowałem i się zdziwiłem na koniec.przykre ale prawdziwe.

miłośnik fryzjerów

Ale się dyskusja narobiła, więc sami widzicie opinie są różne . Rada sam musisz sprawdzić, a po kilku miesiącach napisz ile w plecy :) i jakie kokosy zarobiłeś

fish

panowie ja pracowałem do maja w tej firmie niestety wjechałem za granice.powiem szczerze co poniektórzy powinni mieć żal do samego siebie sami godza się na takie a nie inne warunki. nikt na sile nikogo nie zatrudnia. ja do tej pory utrzymuje kontakt z ludzmi z und hair. coz szkoda ze Pan miłośnik fryzjerów pokazuje tylko swoja niewiedze i totalny brak kompetencji. widać dla pana lepsza będzie praca w markecie choć tam uprzedzam potrzebne sa odpowiednie kwalifikacje i odpowiedzialność za powierzone mienie.

Myk 80

Witam miłośnika fryzjerów ,ja rownież rozważam prace w tej firmie bo wiem ze sie mocno rozwija a jestem z branży . Czytajac to co napisałeś mam wrażenie ze praca pH cię przerosła , w każdej firmie handlowej gdzie ci powierzają mienie odpowiadasz za to , . Mała rada dla ciebie może sprzedawca w markecie , taksówkarz ? Jest mniej wymagająca . :-)

B

miłośnik fryzjerów

najlepiej będzie jak sam sprawdzisz , popracuj kilka dni i sam sobie odpowiedz na pytanie . Pozdrawiam

NOWY

Cześć jestem zainteresowany pracą właśnie w tej firmie proszę odpowiedzieć na moje pytania - jaka jest podstawa na początek - minimalna i maksymalna premia -samochód służbowy ( jaki? i czy można używać do celów prywatnych?) GPS? -atmosfera licze na konkretne wypowiedzi pozdrawiam NOWY

ph
@NOWY 04.01.2017 12:13

Masz jakąś odpowiedź na pytania, powie ktoś coś więcej na temat tej firmy. ?

M

Powiem Wam, że od lat pracuje jako przedstawiciel handlowy i muszę powiedzieć, że wszystko tutaj wygląda naprawdę sympatycznie, na kilka rzeczy można narzekać, ale sądze, że to tylko takie gadanie które musi być w człowieku, raczej jest dobrze ostatninimi czasy

były pracownik

Oki2015 -Co Ty tam wiesz. Nie znam sprawy okradania pracodawcy, ale śmiało mogę powiedzieć, że kradniesz to Ty, tych 13 wspaniałych pracowników i Twój pracodawca, nie odprowadzając podatku od premii. I kto tu jest oszustem?? Go work jest właśnie po to, żeby wyrażać swoje zdanie na temat firmy. Nie zawsze muszą to być zakłamane pochwały.

Robi

Ja również jestem od paru miesięcy pracownikiem tej firmy. Dowiedziałem się od kolegi ze jakiś dwóch Leszczy pisze kompletne bzdury na temat firmy.zapewne potwierdza to pozostali.ph. Wkurzylem się.mam tylko nadzieje.ze te Leszcze czytaly regulamin. Gowork bo juz niedługo nie będą anonimowi!!!!!!

Oki2015

Tak jestem, tak jak 13 innych uczciwie pracujących w tej firmie , mam pytanie który z was to osoba która przywłaszczyła pieniądze od klientów i nie rozliczyła się z nich , albo sprzedawała produkty z konkurencji pracując z nami i namawiała do tego pozostałych pracowników , bądź odważny nie ukrywaj się pod Nikiem

Oki2015

Nie zgadzam się z Tobą pewnie byłeś tym pracownikem co kręcił wałki :( a firma jest na to wyczulona . Pracuję prawie rok w tej firmie jestem bardzo zadowolony zarobków i z systemu pracy, bardzo dobry program motywacyjny . Polecam !!!

Zostaw opinię o UND - HAIR - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UND - HAIR