Opinie o UND - HAIR w Toruń ul. Północna 15

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy UND - HAIR. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w UND - HAIR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UND - HAIR w Toruń ul. Północna 15

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy firma UND - HAIR udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w UND - HAIR?

Und Nowy wpis

Tak

Czy UND - HAIR zapewnia kartę multisportu?

Ex

Und Hair nie zapewnia nic. Żadnych dodatkowych ubezpieczeń, Kart Multisport, bonów na święta, prywatnej opieki medycznej, nawet artykułów wspierających sprzedaż.

Maja
@Ex

Ojej to faktycznie słabo, a może macie jakieś benefity w innej formie? Takie codzienne, typu zniżki, a nawet owocowe czwartki czy cos takiego ;)

Abc Nowy wpis
@Ex

Chyba pomyliłeś firmy . Jest dodatkowe ubezpieczenie , premie świąteczne oraz premie roczne , cały wachlarz artykułów wspierających sprzedaż . Nie ma karty multisport

Czy w UND - HAIR poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Prosze zapytać pracodawcy !!! Na to pseudo forum nikt kto jest zadowolony z pracy nie zagłąda. Tutaj piszą tylko zdesperowani ludzie, którym w życiu nic nie wychodzi a niejednokrotnie sami przedstawiciele go work nakręcający cała machinę …. Pozdrawia

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie UND - HAIR? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Irena

Jakiś czas temu firma Und-Hair poszukiwała Przedstawicieli Handlowych, których zadaniem miało być między innymi utrzymywanie długotrwałych relacji z salonami fryzjerskimi i grupami klientów. Oferowali umowę o pracę i możliwość awansu. Czy nadal jest szansa na zatrudnienie na tym stanowisku?

Iza
@Irena

Myśle ze powinna Pani napisać do firmy lub zadzwonic . Dane kontaktowe na stronie firmy .

Czy UND - HAIR organizuje staże dla studentów?

Ab

Lepiej chyba zadzwonic do firmy ...taka moja sugestia

Czy UND - HAIR zatrudnia studentów?

Kadry

Tak

Ab

Tak zatrudnia studentów

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w UND - HAIR?

Pracoahik

Zadzwon do szefa to ci odpowiem .

Agnieszka

Hej! Czy można liczyć na jakieś okresowe szkolenia w tej firmie?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w UND - HAIR?

Sugeruje wysłać cv i umówić się na rozmowę . Zależy na jakie stanowisko : reprezentant handlowy, szkoleniowiec, fryzjer ??!!!!

pracownik2018

mało profesjonalne podejście i do biznesu i do pracowników, mijanie się z prawdą, trudny kontakt z właścicielami

Pracownik undhair
@pracownik2018

Totalne bzdury , pracuję w tej firmie ponad 2 lata . Jednocześnie obrażasz 30 osób które pracują w undhair . Widocznie twoje kompetencje są mocno przeszacowane .

@Pracownik undhair

Skoro jesteś zatrudniony w tej firmie, to bardzo uprzejmie Cię proszę, żebyś napisał, jak ją oceniasz pod kątem miejsca pracy. Jaka panuje tam atmosfera i relacje między pracownikami - można liczyć na wzajemną pomoc? Jest to bardzo ważny czynnik wpływający na poziom satysfakcji. Użytkownicy planujący wysłać do UND - HAIR CV z chęcią dowiedzą się, jakie są realia.

Ulka

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z mało profesjonalnym podejściem do biznesu? Czy to szukanie dziury w całym przez pracownika?

Zuzanna

@Piotr i co zaaplikowałeś na to ogłoszenie do firmy UND - HAIR? Jakie to było stanowisko pracy? Byłeś już na rozmowie o pracę? Możesz powiedzieć na forum jak wyglądała i jak Ci poszło? Może już zacząłeś swoją pracę w tej firmie?

Zuzanna

@Piotr podejrzewam, że problem leży w tym, że wynagrodzenie to jest dość indywidualna kwestia praktycznie w każdej firmie. Dlatego nikt nie chce nikogo wprowadzić w błąd podając swoje wynagrodzenie, gdzie potem mogłoby się okazać, że byłoby inne. Pamiętajmy, że pracodawca patrzy na takie kwestie jak doświadczenie, wykształcenie kierunkowe i kwalifikacje, dlatego często stanowisko stanowisku nie równe.

@Zuzanna

Dzięki za odpowiedz , pytam bo widzę ogłoszenie.

Czytam te wasze wpisy i myśle ze chyba pisze je jedna osoba, w kółko to samo.ktos się pyta opodstawe i premie ale cisza, czeski film, żenada te wasze opinie.

@Piotr

koleś zastanów się o co pytasz ...kto ci normalny udzieli informacji....

@Piotr

weź sie do roboty bo zapytan nie bedziesz miał pieniedzy

@uffff

Uffff pracować to ja pracuje, najszczęście nie z tobą , a pieniędzy to mi nie brakuje, może tobie ,bo widzę ze jakiś próblem masz.

@anonymous

szkoda ze tyle tu nieprzemyslanych odpowiedz... ja pracuje i mam sie dobrze z kasa takze nie mam problemu wrecz nie narzekam . płaca adekwatna do mojej pracy . polecam te firme !!!!

Zuzanna

@tern pomyślałam, że jeżeli ktoś ma predyspozycje to może wstępnie będzie przeprowadzone szkolenie na temat tych produktów i potem po bliższym zaznajomieniu będzie przekazywał wiedzę dalej. Czy jest taka możliwość w UND - HAIR?

Zuzanna

Zaciekawiła mnie jedna z dostępnych ofert pracy firmy UND - HAIR. Jest to stanowisko INSTRUKTORA COIFFANCE PARIS oraz HAIR COMPANY PROFESSIONAL http://www.undhair.pl/praca.html W wymaganiach jest znajomość produktów COIFFANCE PARIS oraz HAIR COMPANY PROFESSIONAL. Czyli jeżeli ktoś nie zna produktów nie ma szans na zatrudnienie i potem szkolenie z produktów?

tern
@Zuzanna

hej to normalne żeby zostać instruktorem danej marki trzeba najpierw poznać produkty , by wiedzę na ich temat i przekazać ją dalej :)

Zuzanna

@pracownik 2015 a możesz powiedzieć, dlaczego polecasz pracę w UND - HAIR? Wpłynęła na to atmosfera, płaca czy może benefity? Pracujesz tam naprawdę długo. Rozumiem, że firma jest Ci bliska i możesz powiedzieć jakieś mocne strony pracodawcy? Podałbyś jakieś rady odnośnie rekrutacji? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Zuzanna

W tym momencie firma UND - HAIR ma dwa ogłoszenia o pracę na stanowiska: INSTRUKTOR i REPREZENTANT HANDLOWY (http://www.undhair.pl/praca.html). Oferują umowę o pracę, szkolenia i wiele innych. Czy ktoś pracował w tej firmie na tych stanowiskach i powie jak wygląda praca? Warto aplikować?

pracownik 2015
@Zuzanna

pracuję od trzech lat i jestem zadowolony :-) jeżeli chcesz pracować aplikuj , polecam

Zuzanna

@fishrozumiem, że nie zgadzasz się z opinią @miłośnik fryzjerów. Co więcej możesz powiedzieć o swoich doświadczeniach z pracy w UND - HAIR?

Zostaw merytoryczną opinię o UND - HAIR - Toruń

UND - HAIR