Opinie o Katarzyna Lepa Instal Energy w Kołobrzeg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Katarzyna Lepa Instal Energy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Katarzyna Lepa Instal Energy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katarzyna Lepa Instal Energy w Kołobrzeg

Mario Nowy wpis

W sieci wiedziałam że rekrutują co jakiś czas instalatorów systemów alarmowych, domofonów i wideodomofonów. Mam uprawnienia SEP do 1kV ale nie pracowałem wcześniej jako instalator. Robią przeszkolenie nowym i można szybko się wdrożyć albo zdobyć dodatkowe uprawnienia? Chce zrobić research zanim wyślę CV.

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Katarzyna Lepa Instal Energy w mieście Kołobrzeg? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych na temat Katarzyna Lepa Instal Energy. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

byly pravownik Nowy wpis

Pracowalem tam dwa Tygodnie szeef to totalna porazka, znecanie sie na pracownikach ja mu walnalem narzedzaimi w twarz i sobie poszedlem z budowy niech (usunięte przez administratora) powiedzial mu co nie co

Ramirez Nowy wpis

Przesadzacie z narzekaniem, nie ma idealnych firm tak jak nie ma idealnych pracowników.

Ja pracuje od dwóch lat i tyle co nabylem wiedzy to naprawdę mi się przydaje zwłaszcza że część robut robimy dla siebie po godzinach lub w weekendy za osobną kasę

Pracownik t Nowy wpis
@Andrzej

Śmieszy mnie to bo chyba sam właściciel to pisze . Takie totalne bzdury. Takie firmy się powinno likwidować. (usunięte przez administratora)

Firma Katarzyna Lepa Instal Energy w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Przedstawiciel handlowy lub grupa handlowa w branży OZE. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Pracowałem w tej firmie . Nie polecam nikomu jeżeli ktoś ma zamiar tam iść do pracy to niech omija tą firmę. Tam jest tak jak jest robota robisz do bólu tzn od rana do wieczora. Oczywiście na umowie najniższa krajowa reszta do ręki. Tylko czasami jest tak że tej reszty nie otrzymasz. Robisz całymi dniami i masz 1500 zł. A zawsze reszta później i mydlenie oczu. Szef potrafi jest bardzo nerwowy i potrafi skakać do pracowników z łapami. Moim zdaniem takie firmy ,, krzak,, powinno się likwidować albo podawać do sądu i niech płacą kary dla pracowników za ciężko zarobione pieniądze ale nie zapłacone. Ostrzegam wszystkich żeby omijać tą firmę szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Katarzyna Lepa Instal Energy - Kołobrzeg

Katarzyna Lepa Instal Energy