Opinie o Kamena Polanowo-Zdroje Tomasz Białkowski w Polanowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kamena Polanowo-Zdroje Tomasz Białkowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kamena Polanowo-Zdroje Tomasz Białkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamena Polanowo-Zdroje Tomasz Białkowski w Polanowo

Kandydat Nowy wpis

Witam,widziałem ogłoszenie na olx że Kamena Polanowo firma koło Powidza szuka pracownika na stanowisko kierowca busa,czy ktoś wie jak wygląda praca tzn chodzi o zarobki i ile godzin w trasie.

Jak dużo osób pracuje w Kamena Polanowo-Zdroje Tomasz Białkowski?

ciekawa Nowy wpis

Witam, widzę ogłoszenie do pracy do biura w tej firmie. Czy rzeczywiście nadal jest tak źle?

Aleksander Nowy wpis

Podobno pracuje się tu 300 godzin w miesiącu. Tak ktoś napisał w komentarzu. Przecież to dwa razy tyle co się powinno. Za nadgodziny chociaż dają dobrą stawkę? Można w ten sposób dorobić do podstawy?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kamena Polanowo-Zdroje Tomasz Białkowski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Ewa Dzwonkowska

Dzien dobry czy dostarczcie wodę województwo mazowieckie żuromin ?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Kamena Polanowo-Zdroje Tomasz Białkowski?

Kadrowa

Jak dobrze pracujesz to po 10 latach.

Bronisław
@Kadrowa

Szybko! Tylko 10 lat? Istnieje ryzyko, że przez to pracownikom uderzy sodówka do głowy, przecież to jakieś szaleństwo. Zazdro.

Jol
@Bronisław

W tym czasie można 15 razy pracę zmienić i się nie doczekać

Kadrowa
@Jol

Czyli świetny pracownik skoro zmienia Pracę co chwile. Nic tylko brać????????????. Jak widać na przykładzie takich portali kto tu się udziela. Sami najlepsi którzy 15x pracę w ciągu roku zmieniają i wszędzie źle i wina pracodawcy. A sami reprezentują najwyższy poziom we wszystkim - ale to oczywiście opinia ich samych. Pozdrawiam

Eden

Co raz bliżej końca działalności firmy, klienci odchodzą do konkurencji ale nic dziwnego, woda śmierdzi, butle brudne. No ale tego można było się spodziewać jeżeli prowadzi biznes osoba nie mająca pojęcia o tym, ojciec rozwinął syn przetrwonil.

wodzianka

Otrzymaliśmy wodę jako przydział w pracy w butelkach plastikowych 1,5l. Po zostawieniu zgrzewki w biurze w powietrzu unosi się zapach taniego plastiku z Chin... Nie mam odwagi napić się tej wody. Obawiam się migracji substancji szkodliwych z tego taniego plastiku do wody...

Na plus jedynie dziewczyny w biurze ładne i miłe ???? właściciel (usunięte przez administratora) na wszystko, tylko rajdy w głowie kierownik pożal się Boże pojęcia 0 o czym kolwiek 300 godzin w miesiącu to u niego i tak mało. Zdecydowanie nie polecam

Xxx

Omijać szerokim łukiem tę firmę, wyzysk w każdy możliwy sposób, a Pan kierownik chyba za bardzo się czuje na swoim stanowisku, szkoda czasu. Bez pozdrowień.

Woda niezdatna do picia, właściciel swoim zachowaniem udowadnia tylko ze jest mały (dosłownie) pracowałem rok. Szkoda czasu

(usunięte przez administratora), wysłuchiwania od odbiorców że woda śmierdzi, kierownik czy tam cięć z paluszkiem siedzi tylko w (usunięte przez administratora) Pseudo mistrza świata, wykorzystywanie za psi pieniądz po powrocie sprzątanie podwórka mistrzowi świata. Prawa ręka mistrza drugi mistrz xero pojęcia o prowadzeniu biznesu ps swój doprowadził do dna. Nie ma co pisać szkoda czasu

Dardardar

Nie polecam, brak urlopów o których dowiadujesz się dopiero bo jakimś czasie po podpisaniu umowy. Dodatkowo mobbing z strony kierownika brak szacunku mimo robicie dużo nadgodzin w okresie letnim.

Przemas
@Dardardar

Wodę kiedyś zamówiłem to odwiozłem bo butelki były mega zabrudzone, a w wodzie coś pływało, wyrzuciłem im pod bramę. WIELKI NEGATYW. Również potwierdzam wpis wyżej. Słyszałem, że woda jest lana w złych bardzo warunkach, tylko dla zmylenia oko jest czysto jak ma przyjechać sanepid fartuszki itd, a poza tym to (usunięte przez administratora) brud.

Zostaw merytoryczną opinię o Kamena Polanowo-Zdroje Tomasz Białkowski - Polanowo

• Jak się pracuje w Kamena Polanowo-Zdroje Tomasz Białkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Kamena Polanowo-Zdroje Tomasz Białkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kamena Polanowo-Zdroje Tomasz Białkowski?

Kamena Polanowo-Zdroje Tomasz Białkowski
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 13
    62-430 Polanowo