Opinie o Archeo Marciniak Damian Marciniak w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Archeo Marciniak Damian Marciniak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Archeo Marciniak Damian Marciniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Archeo Marciniak Damian Marciniak w Poznań

Nelka Nowy wpis

Co jest przyczyną zawieszenia firmy, ma to związek z tymi negatywnymi komentarzami od klientów? Mąż chciał wejść na forum i poczytać czy nie szukają ludzi do wykończeniówki, a tu takie zaskoczenie? Gdyby była opcja, że będziecie wznawiać działalność to proszę o kontakt.

Kacwawa

Kłamca, naciagacz. Omijać szerokim łukiem.

Joanna
@Kacwawa

Ja jestem bardzo zadowolona z obsługi zeszłorocznej. Skąd ten jad ?!

Były pracownik Nowy wpis
@Kacwawa

Witam. Nie wiem skąd te negatywne wpisy bynajmniej szef firmy stawał na głowie żeby załatwić pracę gonił wszystkich by było dobrze wykonane i od kilku klientów nowobogackich miał problem aby ściągnąć finanse. Taka tragiczna firma To dlaczego ciągle miał większe mniejsze prace z polecenia i to nie byle jakich osób.

Justa Nowy wpis

Widzę ze jeden kandydat także zauważył, że jedyne co to wpadały komentarze od klientów. ja natomiast zauważyłam, że firma została zawieszona na początku lutego tego roku ale z jakich przyczyn? opinie się urwały na 2 lata, wiec co było powodem?

Barbara KS. Nowy wpis

uwaga, firma (usunięte przez administratora) nie polecam omijać Archeo Marciniak z daleka

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Archeo Marciniak Damian Marciniak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Franek

Szkoda, że jedynie klienci zostawiają swoje opinie, choć bardzo dobre ale mnie interesuje praca w firmie i liczyłem na pracowników.

Klepka

Moja opinia jest bardzo pozytywna. Prace mam wykonane bardzo starannie , pomimo iż zmienił się właściciel firmy nie miało to wpływu na wykonanie prac.

Krystyna W.

Choć oczekiwanie było spore na rozpoczęcie prac , efekt finalny bardzo zadowalający. Wszystkie zlecenia wydane przez wymagające PIM Poznań , wykonane w stopniu bardzo zadowalającym.

Firma Archeo Marciniak to firma widmo, pojawia się tylko po kasę i znika zaraz po jej otrzymaniu, robota niedokończona Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Archeo Marciniak Damian Marciniak - Poznań

Archeo Marciniak Damian Marciniak