Opinie o Sklep Szafa Marzeń Jolanta Sznura w Werbkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sklep Szafa Marzeń Jolanta Sznura. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sklep Szafa Marzeń Jolanta Sznura na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Szafa Marzeń Jolanta Sznura w Werbkowice

Krystyna Nowy wpis

Polecam ten sklep, kupiłam kilka rzeczy są b.dobre gatunkowo i cenowo. Bardzo miła obsługa.

Pakowacze / specjaliści od obsługi e-sklepu są zatrudniani? Jeden Pan o pakowanie się pytał a właśnie kmin lam kiedy, że czy jeśli to sukienki to tylko kobiety pracują. :D zespół ma 50 / 50 jeśli o podział na płeć chodzi czy jak to wygląda?

Klient Nowy wpis

Sukienka bardzo wygodna, koronka miła w dotyku. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Polecam serdecznie.

Gość Nowy wpis

Siemka, ja tu przelotem. Powie mi ktoś wprost ile osób ogarnia ten cały sklep? Jak tak patrzę po opiniach sporo jest od klientek ale też inne panie pracą się interesowały. Gdy tak patrzyłem na te sukienki na stronie to trochę ich jest nastanie, więc ile osób to pakuje i wysyła? Jest szansa by sobie dorobić?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sklep Szafa Marzeń Jolanta Sznura? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Anka

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym butiku. Zamawiam regularnie i nigdy z niczym nie miałam żadnego problemu. Wręcz przeciwnie. Za co bardzo dziękuje i polecam każdemu.

Jak długo czekaliście na odzew z Sklep Szafa Marzeń Jolanta Sznura? Oddzwaniają zawsze?

Świetne ubrania w przystępnych cenach! Modne i bardzo dobre jakościowo!! Obsługa zamówienia i zwrotu łatwa i szybka. Reasumując sklep naprawdę godny polecenia:-)

Hanna

Polecam wszystkim ten sklep bardzo dobra jakość ubrań kolory ładne szybka wysyłka i fajne promocje

Renata

Jestem bardzo zadowolona , sukienki sliczne, rozmiar zgodny z opisem. Polecam.

Małgorzata

Sukienki są cudowne ! Dużo ładniejsze niż na zdjęciu ! Bardzo dobry kontakt. Zamawiałam wiele razy i nigdy się nie zawiodłam.

Bardzo słaba jakość , wystające wszędzie nitki , materiał nie przewiewny, dodatkowo produkty wyglądają w realu o wiele brzydziej. Natomiast cena bardzo wygórowana. Sukienki powinny kosztować maksymalnie 50 zł za taką jakość. Nie polecam zakupów w sklepie internetowym szafymarzen.

Weronika

Zamówiona sukienka jest po prostu boska wszystko zgadza się z opisem,paczka dotarła w ciągu dwóch dni. Polecam serdecznie. Na pewno coś jeszcze zamówię. Pozdrawiam Weronika

Zmiana statusu zamówienia 1393

Witam, proszę o informacje kiedy otrzyma zwrot środków za zwrócony towar - marynarka. Przesłane było do Państwa miesiąc temu. Numer zamówienia 139371. pozdrawiam Elżbieta Jaworska

Hanna

Pisali na forum o stanowisku sprzedawcy. Jedna pani widzę, że jeszcze bardziej interesowała się tematem. Wiadomo, dlaczego oni do tego się kompletnie nie odniósł? Widziałam, że niektóre klientki się trochę skarżyły, więc kto tutaj ogarnia te wszystkie reklamacje? Faktycznie jest ich sporo?

Angelina

Polecam wszystkim. Jestem mega zadowolona z zakupu.

Agata

Ubrania jak marzenie :)

Kinga

Wszystko się zgadza, zamówienie dotarło bardzo szybko, sukienki są przepiękne. POLECAM

Agnieszka

Zamówiłam pierwszy raz sukienkę z tego butiku i jestem bardzo zadowolona. Sukienka jest taka jak na zdjęciu i do tego bardzo fajny materiał. Na pewno jeszcze coś u Państwa zamówię. Polecam

Jestem bardzo zadowolona ze sklepu, kazda rzecz która kupuje jest niesamowita, wysyłka ekspresowa.

Szafa marzeń opinia

Sklep prowadzi sklep w sposób nieuczciwy. Sukienka która zamówiłam po jednym dniu noszenia nadaje się do wyrzucenia. Poza tym nie odpowiada opisowi. Przestrzegam by tam nie kupować ...

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Szafa Marzeń Jolanta Sznura - Werbkowice

• Jak się pracuje w Sklep Szafa Marzeń Jolanta Sznura?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep Szafa Marzeń Jolanta Sznura tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep Szafa Marzeń Jolanta Sznura?

Sklep Szafa Marzeń Jolanta Sznura
  • Marii Konopnickiej 0