Artur Gutowski Artchem

Opinie o Artur Gutowski Artchem

Roman Nowy wpis

Miałem kontakt z firmą i Panem G. Odbiór bardzo negatywny, brak szacunku ze strony właściciela, człowiek nerwowy i chaotyczny. Biuro to faktycznie klitka i warunki pracy dosyć słabe. Pan G. to dla mnie typowy B... (nie dokończę, bo nie chcę obrażać warzyw). Byłem umówiony na kontakt telefoniczny po spotkaniu. Zadzwoniłem zgodnie z ustaleniami i po przedstawieniu się usłyszałem w słuchawce tylko jakieś krzyki, których trudno było zrozumieć i na końcu, że nie będzie ze mną rozmawiać. Pytanie po co się umawia na spotkanie zajmuje mi czas, a potem tak się zachowuje. Nie wierzę pracownikom, którzy uważają, że to dobre miejsce pracy, bo jeśli właściciel jest na takim poziomie to trudno spodziewać sie czegoś dobrego.

Piotr Nowak

Byłem dzisiaj na rozmowie na stanowisko operatora wózka widłowego. W firmie jest spory ruch samochodów, dostaw. Właściciel wydawał się normalny, pytał o poprzednią pracę, doświadczenie, oczekiwania finansowe. Raczej standardowe pytania. Czekam na informacje dotyczącą przyjęcia.

Dorota Nowy wpis
@Piotr Nowak

i co, przyjęli Cię? Jeśli chodzi o wynagrodzenie to sprawiają wrażenie skłonnych do negocjacji czy raczej mają nieruszalną stawkę?

Piotr Nowy wpis
@Dorota

Tak. O oczekiwania finansowe pytali podczas rozmowy o pracę.

Barbara Nowy wpis
@Piotr

I jak przyjęli Twoją propozycję wynagrodzenia? Ogólnie to widzę, że miałeś czekać na info zwrotne. Jak tam? Bo widzę, że już etykietka pracownik, kiedy Cię przyjęli?

Klient

Pierwsze zakupy bardzo udane

Artur Z

chemia ok

Kierownik Magazynu

Obietnice i nic więcej

Nadgodziny

Pracuję w Artchemie od 2 miesięcy i jak na razie jest ok zobaczymy co będzie dalej

Maja
@Piotr

możesz napisać jak jest tam naprawdę? czy nadal pracujesz ? jak atmosfera w firmie wśród pracowników? jak kontakt z szefem ? jakie warunki finnansowe są w firmie, mozna liczyć na wiecej niz minimalnna krajowa bo ktos nizej pisal ze sa lepsze niz u konkurencji ?

Karolina Kuc

Bardzo dobry kontakt z firmą. Zawsze chętnie pomogą i doradzą, dostawy na czas. Polecam

Chemia bardzo dobrej jakości w konkurencyjnych cenach. Polecam

Mariola

Polecam! Ludzie, atmosfera na wielki +.

Zbigniew T.

Byłem w dniu wczorajszym na rozmowie kwalifikacyjnej i mam pozytywne odczucia Rozmawiałem z właścicielem i wszystko zostało przedstawione Warunki finansowe bardzo konkurencyjne Pozostaje czekać na informacje od firmy

Jako osoba pracująca w firmie nie mogę się zgodzić z większością komentarzy. Zwykłe kłamstwa. Nie miałem sytuacji żebym został (usunięte przez administratora)przez szefa, a komentarze związane z mobingiem i obrażaniem to już kabaret.

Ciekawa jestem, czy w tej firmie pracuje się przez 8 h, czy raczej często zdarzają się nadgodziny. Jeśli są tutaj jacyś pracownicy firmy, to proszę o napisanie informacji w komentarzu. Często pracujecie w godzinach liczbowych? Będę wdzięczna za informację od was i pozdrawiam.

Magda

Da radę się wdrożyć w jeden dzien?

Dominik

Skusiłem się oferta pracy znaleziona w internecie. Pojechał, porozmawiałem poobserwowałem. Haos i bałagan. Obietnica dobrych zarobków może i kusi jednak gdy człowiek nie chcę pracować dłużej niż 8 godzin nagle kontakt i ostateczne z finalizowanie rozmowy o pracy znika. Dzwoniąc nikt nie odbiera telefonu lub mówi że oddzwoni i nic. Nie polecam szkoda czasu. Takich tragicznycj warunków pracy jeszcze nie widziałem.

TG
@Dominik

na jakie stanowisko aplikowałeś ? Rozmawiałeś z panem G ?

Julia

@NiePolecamOdradzam to jakie jest faktyczne wynagrodzenie ?

NiePolecam
@Julia

Śmiechu warte, a obiecywane premie i podwyżki to tylko kłamstwa aby przyciągnąć kogokolwiek do pracy. Poza tym żadne wynagrodzenie nie jest w stanie zrekompensować tego co tam się dzieje! Jeśli chcesz pracować w normalnej firmie to omijaj artchem z bardzo daleka.

NiePolecamOdradzam

Odradzam każdemu kto chciałby zacząć współpracę z tą firmą. Mobbing, wyzwiska zarówno do pracowników jak i klientów, oszustwa i krętactwo. A obiecywane wynagrodzenie to kłamstwo.

Tacik

Czasami warto przemyśleć czy jesteśmy rzeczywiście dobrzy a firma nas nie docenia? Myślę, że firma jest dobra ,ale wymagająca.

Tati

Jako byly przedstawiciel handlowy w artchemie odradzam pracę. Wieczne pretensje o wszystko, praca w brudnym biurze a raczej klitce scisniete 5 osób. Milion zadań i ciągłe dokladanie nowych. No inajwazniejsze. Kiepskie wynagrodzenie. A szef to kretacz

Czy zarobki są Twoim zdaniem na odpowiednim poziomie? Jestem ciekaw czy szef po kontroli zmieni swoje podejście co do nadgodzin w firmie, daj znać czy coś się poprawi w tym temacie.

Gość007

(usunięte przez administratora) muł i wodorosty. Nie polecam! Kto spróbuje, szybko przekona się...

Krzys

(usunięte przez administratora) nie polecam pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Gutowski Artchem - Świdnik

• Jak się pracuje w Artur Gutowski Artchem?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Gutowski Artchem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artur Gutowski Artchem?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Artur Gutowski Artchem?

Kandydaci do pracy w Artur Gutowski Artchem napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Artur Gutowski Artchem