Opinie o Devcomm Ict Marek Mędrek w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Devcomm Ict Marek Mędrek, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Devcomm Ict Marek Mędrek o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Devcomm Ict Marek Mędrek w Lublin

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Nie polecam.Wynagrodzenia mniejsze od kasjerek w Biedronce.Jakiś Galimatias rodzinny bardziej niż firmą bym to nazwał.

Konrad

Firma nieduża, ale sporo pracy, w tym nowe projekty. Jest okazja, żeby się wykazać i sprawdzić. Dużo można się nauczyć. Szczególnie to jest wazne dla ludzi młodych, na studiach, albo tuz po studiach - w dużych firmach, przez pierwsze lata jest się tylko wyrobnikiem. Dla mnie to było najważniejsze. Firma jest OK

Michał

Firma OK, poleciłem wielu znajomym. Możliwość rozwoju w przyjaznej atmosferze. Widzę jednak, że konkuencja nie do końca uczciwa - stara się tutaj popsuć wizerunek. Proponuję nie sugerować się wpisami - sprawdzić samemu. Nie będziecie żałować :)

Michał

Z Pewnością
@Michał

Z pewnością się przekonasz :))

Seriously
@Michał

Może warto przestać pisać sobie pytania i dawać na nie odpowiedzi?

@Seriously

A gdzie Ty w tym wątku pytania widzisz? Bo nie bardzo rozumiem.xd

Dwubiegunówka
@Kamila

Tak czasem bywa

@Dwubiegunówka

W sensie, że u mnie? :(

Karolina Nowy wpis
@Michał

A jakie konkretnie są możliwości rozwoju tutaj? Opiszesz je?

Psycha sitting

Szef chyba sam sobie wystawia tutaj oceny 5.0, żeby usatysfakcjonować samego siebie. Struktura firmy niszczy psyche MOBBING na pierwszym miejscu. Jeżeli pracodawca nie ma psychy niech sie zastanowi nad sobą a nie niszczy ją swoim pracownikom. Szkoda, że po czasie widzę co to było za (usunięte przez administratora) i z chęcią bym sytuacje zgłosił do odpowiednich organów

Iza
@Psycha sitting

To jakie te niefajne zachowania u was występują? Może podasz konkrety, bo bez dowodów to tak cieżko wierzyć

Odp Psycha Nowy wpis
Kandydat
@Psycha sitting

I dlatego zaczęli sprzedawać kartofle rolnikom ….Zgadzam się z Tobą.

Iza
@Konrad

O, to chyba można nabrać niezłego doświadczenia. Jakieś szkolenia też wchodza w grę?

@Iza

w tej firmie nowi ludzie pracują od razu w zespołach z doświadczonymi programistami i w ten sposób się uczą, dla mnie to najlepsza nauka. Z tego co wiem szkolenia zewnętrzne nie są problemem, wewnętrzne są stale

Real talk

+1 Nowy wpis

Kamila Nowy wpis
@+1

A to co w sumie ma oznaczać?

MM

Pracując tam trzeba uczyć się szybko lubić współpracowników tak szybko odchodzą.

Tomek
Kandydat
@MM

Jak wygląda proces rekrutacji?

Zenek Kapusta
@Tomek

Przychodzisz rozmawiasz z szefem - koniec rekrutacji

@Zenek Kapusta

True

@Zenek Kapusta

A o czym konkretniej się z nim rozmawia tu i ile to trwa?

Tak szybko przyjmują? xd

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Devcomm Ict Marek Mędrek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konstruktor
(25 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Katarzyna

przekonać się że jest tam dobrze czy źle, rozwiń wypowiedź bo nie wiem czy chcę się przekonywać ? ;)

MM^2
@Katarzyna

Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... Ziemniaki :)

@MM^2

A to ciekawe, zwłaszcza te ziemniaki...xd A gdybyś miał to ująć dosłownie jednym zdaniem? ;p Bo tu trochę ciekawy nawet monolog z tego wyszedł ale jakiś taki deczko niejasny Podsumowując polecasz czy nie?

Devcomm Ict Marek Mędrek właśnie rekrutuje w mieście Lublin. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Piotrek

Rozczarowany.Brak podstaw by nazwać „firmą” Nic się nie dzieje, brak ambitnych projektów.

Marek

@ukraina twierdzisz ze jest problem z organizacja pracy?

Ukraina

Dodam jeszcze tylko ,ze tam sam pracuje Pan Marek.,bo nie potrafi zarządzać zespołem.

Waga

To nie jest firma.Za duże słowo Firma. Mozna powiedzieć jednoosobowa działalność.Facet jeden ciągnie wszystkie sroki za ogon.

Uwaga na praktyki i staze

Koledzy i koleżanki jeśli planujecie odbywać w tej firmie staże to odrazu rezygnujecie. Byłem tam i to jest zmarnowany czas.Nuda ,brak zainteresowania.Atmosfera agonalną.Az żal było zaczepiać uśpionej Pani Agnieszki.

Byłeś pracownikiem firmy Devcomm Ict Marek Mędrek w miejscowości Lublin? Oceń ją jako pracodawcę? Dodaj komentarz. Twoja szczerość buduje lepszy rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Devcomm Ict Marek Mędrek - Lublin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Devcomm Ict Marek Mędrek?

Zobacz opinie na temat firmy Devcomm Ict Marek Mędrek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Devcomm Ict Marek Mędrek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Devcomm Ict Marek Mędrek
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Warszawska 102 lok. 4
    20-824 Lublin
  • NIP: 9461905933 REGON: 432488518

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Devcomm Ict Marek Mędrek