Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe Adrian Cygan w Brzezina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Adrian Cygan. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe Adrian Cygan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowe Adrian Cygan w Brzezina

VHS Nowy wpis
Klient

Pan Adrian Cygan z miejscowości Brzezina to nieuczciwy człowiek. Sprawia wrażenie kulturalnego i sympatycznego, ale nie dajcie się zwieść. Nie polecam współpracy.

KDS Nowy wpis

Adrian Cygan MENAGER Antycafe wynajął od nas mieszkanie na okres 3 miesiący. Po 2,5 miesiąca się wyprowadził, a właściwie to UCIEKŁ nie zapłaciwszy za 2 miesiące! Wymigał się od opłat wymyslając historię o chorym na koronawirusie ojcu i wyjezdzie do rodzinnego domu. Adrian twierdzi, że nie posiada konta w banku stąd bardzo chętnie podpisuje umowy gotówkowe. Współczujemy wszystkim, którzy się z nim zetkną w przyszłości. Jesli (usunięte przez administratora) raz to nie zawaha się przed kolejnym. Krótko: (usunięte przez administratora)

Nick Nowy wpis
Klient
@KDS

Miałem podobną historię z wyżej wymienionym panem, potwierdzam, że to (usunięte przez administratora) i kłamca. Przez 2 miesiące wynajmował mieszkanie, wymyślając cały czas wymówki tłumaczące opóżnienia w płatności. Ostatecznie wyprowadził się, nie zapłaciwszy.

Jak wygląda atmosfera i praca w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Adrian Cygan w miejscowości Brzezina? Czekamy na nowe info odnośnie pracy! Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe Adrian Cygan - Brzezina

Przedsiębiorstwo Usługowe Adrian Cygan
1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Willowa 20
    55-330 Brzezina
  • NIP: 9131618389 REGON: 363332940

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Przedsiębiorstwo Usługowe Adrian Cygan