Opinie o Pasja Pracownia Fryzjersko-Kosmetyczna Agnieszka Zioła w Ząbkowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pasja Pracownia Fryzjersko-Kosmetyczna Agnieszka Zioła. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pasja Pracownia Fryzjersko-Kosmetyczna Agnieszka Zioła o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pasja Pracownia Fryzjersko-Kosmetyczna Agnieszka Zioła w Ząbkowice Śląskie

Maja Nowy wpis

Jeszcze dwa lata temu kilka klientek skarżyło się na brud i nieład w salonie, do tego niestety nie były zbytnio zadowolone z usług. Po roku jednak salon przenieśli na inną ulicę i chyba coś musiało się zmienić, bo Panie zaczęły się pozytywnie wypowiadać a nawet chwalić, że jest czysto. Czy do teraz każdy utrzymuje, że faktycznie była to zmiana na lepsze? Już nie zdarza się, żeby panował nieporządek lub żeby usługa została niedbale wykonana? Był ktoś ostatnio i może ocenić?

Kaja Nowy wpis
@Maja

Te Panie się rozdzieliły , i są osobno każda ma swój salon , z tego co wiem ????. Jak były razem to nie mam pojęcia bo różne opinie były . A Pasja przeniosła się na Kosciuszki i ja jestem bardzo zadowolona z usług czysto profesjonalnie i wesoło.

Magda Nowy wpis

Salon ,brak profesjonalizmu Skad te dobre opinie????? Wlosy poprawiane ,bo niestety Pani Agnieszka nie dala radę zrobić normalnie za 1 razem Brud (usunięte przez administratora) ,myślę że trzeba tam sanepid,z poniedziałku się tym zajmę Ceny z kosmosu ,z porównaniem w innych miastach 100 zl drożej. Nie Polecam nikomu

Kaja Nowy wpis
@Magda

Chodzę do tego salonu od maja i czytam opinie z niedowierzaniem . Ale każdy ma swoje zdanie . Od kąd robie tam włosy nigdy nie wyszłam nie zadowolona i zawsze jest czysto i wszystko sprzątane po każdym kliencie , niech pani uwierzy czy nie ale spędzam tam dość długo czasu bo mam dość długie i gęste włosy i wszystko widzę. A ceny No moim zdaniem ten salon ma najniższe ceny w Ząbkowicach . A chodziłam do wielu.

Karina

Widzę ze zrobiło się głośno o Salonie PASJA . A wiedz napisze tak , poszłam tam pierwszy raz na wizytę bo dużo moich koleżanek poleca żeby się samej przekonać co tak ten salon zachwalają . I się na własnych włosach przekonałam . Miła pani fryzjerka z ogromna wiedza uwierzcie lub nie ale przyjechałam z Wrocławia i powiem tak jaki Wrocław duży tak nie ma tam tak profesjonalnego fryzjera jak ta P. Agnieszka . Możecie pisać opisywać ale kto nie był ten nie wie ale warto naprawdę warto iść na wizytę do tej pani ona ma to coś i wkłada w ten zawód wielkie serce włosy się jej słuchają jak pracuje to w oczach tej pani widać jak kocha swoją prace . Fryzjerzy powinni się uczyć od tej młodej Kobiety zawodu !

Anita

Jestem na Tak super Pracownia wspaniała atmosfera ! P. Agnieszka super fryzjerka i jest bardzo czysto i świeżo ! Włosy robi cudownie i zawsze jest miła dla każdego ! Nawet dla spóźnialskich czyli mnie ???? przyszłam spóźniona prawie 30min a Pani mi powiedziała ze każdemu może się zdarzyć i mnie przyjęła ale oczywiście musiałam zaczekać ???? ale to normalne jak się ktos spóźnia to czeka na swoją kolej hihi uwielbiam ten salon ❤️

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Pasja Pracownia Fryzjersko-Kosmetyczna Agnieszka Zioła.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Od Kiedy salon znajduje się na Ul. Kosciuszki w Ząbkowicach Śląskich mogę powiedzieć ze obsługa na bardzo wysokim poziomie ! Pani Agnieszka z pełnym uśmiechem podchodzi do każdej klientki i indywidualnie przeprowadza rozmowę jeszcze nigdy nie usłyszałam tyle pytań ze strony fryzjera ???? byłam w wielkim szoku jak profesjonalnie to wszystko działa tak właśnie powinno być ! Słyszałam dużo opini o salonie na Rynku w którym wcześniej pracowała z inna Panią i faktycznie nie były ciekawe ze względu na ta druga Panią co tam pracowała , nie chce nikogo oczerniać ale napewno z rozmów nie poszła bym do Tamtej fryzjerki . Czytałam opinie pań które tu zostawiły komentarze i byłam w szoku strasznym czy to napewno o tym salonie jest pisane ????. Jak wchodzę do salonu jest zawsze czysto i pachnąco pełna dezynfekcja po każdej pani a uwierzcie siedziałam tam 4 godziny i P. Agnieszka cały czas sprzątała. Nie widziałam żeby usiadła i odpoczęła . Wiedz ja polecam bardzo salon PASJA na Kosciuszki tam naprawdę można poczuć rodzinna ciepła atmosferę żadna nie siedzi i nie patrzy w sufit albo w podłogę tam można się pośmiać porozmawiać i naprawdę No brak mi już słów żeby wam opisać jak jest tam przyjemnie ! A efekty na włosach bomba jest tak wszystko zrobione perfekcyjnie ze wszystkie moje koleżanki poszły do P.Agnieszki i są tak samo zachwycone jak ja !

Najwspanialszy salon Jaki można wybrać , pierwsza wizyta i strzał w dziesiątkę a nawet w setkę . Pani Agnieszka rewelacyjna fryzjerka polecam każdemu ! Nazwa PASJA to prawdziwe odzwierciedlenie pracy ! P. Agnieszka świetnie słucha co chce się zrobić na głowie doradzi i odradzi ! A nawet ba powie co jest warte swojej ceny a co nie . Uratowała moje włosy po niezłych przejściach z innych salonów w Ząbkowicach . Jeżeli szukacie fryzjerki z powołania to właśnie tu w tej PASJI znajdziecie wspaniała uczciwa i rzetelna fryzjerkę z powołania !

Mam identyczne zdanie jak Pani Ola. Strasznie brudno. I faktycznie strzyżenie leży. Nie jestem zadowolona, na pewno już nie wrócę.

Ola

Byłam w tym salonie i pierwsze co mnie uderzyło to ogolnie rzeczy biorąc nieład i brud.Po ķątach pełno kłaków , panj po kliencie nie odkarza sprzetu. Okno chodź wielkie się nie uchyla. Duszno jak cholera. Panie nie uchylaja drzwi żeby było czym oddychać. Moze i ładnie farbują ale z cięciem już różnie bywa. Osobiście więcej tam nie wrócę.

Zostaw merytoryczną opinię o Pasja Pracownia Fryzjersko-Kosmetyczna Agnieszka Zioła - Ząbkowice Śląskie

• Jak się pracuje w Pasja Pracownia Fryzjersko-Kosmetyczna Agnieszka Zioła?

Zobacz opinie na temat firmy Pasja Pracownia Fryzjersko-Kosmetyczna Agnieszka Zioła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pasja Pracownia Fryzjersko-Kosmetyczna Agnieszka Zioła?

Pasja Pracownia Fryzjersko-Kosmetyczna Agnieszka Zioła
  • Bohaterów Getta 16