Opinie o Marcin Janczewski Zabezpieczenia Poznań w Wiry

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Marcin Janczewski Zabezpieczenia Poznań. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marcin Janczewski Zabezpieczenia Poznań o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Janczewski Zabezpieczenia Poznań w Wiry

PP Nowy wpis

Praca i zakres zadań, wynagrodzenie ok. Polecam

Dawid Nowy wpis

Pracodawca,którego moge polecić. Niezle zarobki,super atmosfera i ekipa. Mało takich firm na rynku w Poznaniu.

MM

Pracodawca 10/10. Atmosfera super, wynagrodzenie jest ok, wiedza i rzeczy, których się uczę przydają się na wielu płaszczyznach. Polecam bardzo!

Mieczysław
@MM

Ile już tu pracujesz? I co możesz powiedzieć o samych zarobkach?

Mieczysław Nowy wpis
@Mieczysław

Zarobki są wysokie. Ale nikt przecież nie napisze tutaj Tobie ile zarabia.

Danuta Nowy wpis
@Mieczysław

Podpisuje się jakaś deklarację poufności i dlatego?

najgorsze miejsce pracy z jakim można mieć do czynienia. Wiele zachowań podchodzących pod (usunięte przez administratora). Dodatkowo jesteś pod stałą obserwacją kamer i słyszysz pretensje za częste uśmiechanie się, bo to już znaczy, ze przez chwilę nie pracujesz. Nie polecam

Danuta

W sumie to jakie konkretnie zachowania masz na myśli? I z tym uśmiechaniem to w czym problem?xd W jakim kontekście sytuacyjnym to?

Prosimy nie pisać kłamstw i bzdur. Osobę anonimową ( być może konkurencja ), prosimy o usunięcie nieprawdziwych opinii. Nasza ekipa nie zmienia się 2 lat, z ostatnim z pracowników mamy kontakt do dziś na stopie koleżeńskiej. Bzdury i kłamstwa, aż głowa boli:) Nie wiemy, kto mógł wymyśleć coś takiego.

@Danuta

Komentarz na górze, jest nieprawdziwy, napisany przez konkurencje. Prosimy o usunięcie nieprawdziwej, krzywdzącej opinii. Ekipa Zabezpieczenia Poznań, jest stała od ponad 2 lat, z ostatnimi z pracowników, mamy kontakt do dziś, na stopie koleżeńsko, przyjacielskiej. Bardzo szanujemy ludzi, bo to oni budują firmę, bez nich prowadzenie firmy nie miało by sensu, dodatkowo jesteśmy małą ekipą. Nie wiemy, jak ktoś mógł wypisywać takie bzdury i co siedzi w ludziach:)

MM

Mam zupełnie inne odczucia:) Polecam.

Danuta
@Marcin

Dziękuję za naprostowanie, też widzę, że już tamten Pan nie odnosi się do waszej odpowiedzi, więc chyba faktycznie nie ma co do czego tu mieć wątpliwości?

Sebastian

Z czym prawda, z tym kamerowaniem pracowników? Zastanawiam się, czy nie brać ich pod uwagę, ktoś wie czy będą w najbliższym czasie przyjmować?

@Marcin

dokładnie, ekipa jest stała, z byłymi pracownikami mamy kontakt do dziś:)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Marcin Janczewski Zabezpieczenia Poznań? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Były pracownik Bartek

Polecam pracodawcę. Prace zmieniałem ze względu przeprowadzki. Bez problemu dogadasz się z kim trzeba. Pracowałem ok 3 lata,bez jakichkolwiek problemów czy to z wypłata,czy jasnością zadań. Dla malkontentów, zawsze coś może nie grać,polecam.

Beata

Ponoć w tej firmie jest rozwojowo. Ktoś tak napisał. To oznacza, że są jakies organizowane ambitniejsze szkolenia, które własnie pomagają w rozwoju? :)

Urszula

Marcin Janczewski prowadzi sklep z zabezpieczeniami. W ofercie firmy są urządzenia IT jak i systemy alarmowe. Aktualnie pracodawca poszukuje kilku pracowników, którzy mogą się zgłosić poprzez wysłanie CV na adres mailowy. Możecie napisać, czy można w tej firmie liczyć na stabilne zatrudnienie?

anonimowo

Rozwojowo, sporo wiedzy ale jeśli ktoś chce przyswajać i się rozwijać to będzie zadowolony. Od roku stabilny pracodawca co jest rzadkością w dziś czasach.

Olek

Jak wyglada rekrutacja w firmie? Czy trudno dostać tu prace?

Mateusz

Stabilnie, pieniądze na czas . Pracuje się dobrze i są wspólne posiłki integracyjne na koszt firmy :)

IZ

Pracuję drugi miesiąc. Po poprzednich pracach, chyba trafiłam we właściwe miejsce:) Młodzi ludzie, i tutaj każdemu się chcę pracować, bez zrzędzenia i narzekania:) Mam nadzieję,że zagoszczę na dłużej.

D.W

Rzeczowa i konkretna firma. Współpracuje na zasadzie stałych zleceń graficznych. Zawsze faktura płacona na czas, miły kontakt. O pracy stacjonarnej się nie wypowiem bo mieszkam na drugim końcu Polski , ale raz będąc przejazdem odwiedziłam siedzibę i wypiłam bardzo dobra kawę :)

Mik.Meiss

Możliwość pracy Home office w podbramkowych sytuacjach,dobry kontakt z góra. Wypłata na czas,idzie zarobić. Praca urozmaicona. Lubię atmosferę w Marcin Janczewski Zabezpieczenia Poznań za: Młode grono ludzi,stale coś się dzieje.

Kaczorowski.M

Duże wymagania względem kandydatów.Rozmowa kwalifikacyjna rzeczowa. Młode grono i szef .Nie wiem jak się pracuje bo rekrutacja w toku .Z zewnątrz wyglada fajnie.

Alicja
@Kaczorowski.M

Zechcesz proszę napisać, jak dokładniej przebiegła rozmowa rekrutacyjna do Marcin Janczewski Zabezpieczenia Poznań?Jakie pytania są zadawane kandydatom? Z ilu etapów się składa i na którym konkretnie jesteś? Po rekrutacji koniecznie napisz, czego konkretnie dowiedziałeś się o tej firmie. Będę wdzięczna.

Mikołaj

Dobra atmosfera pracy i warunki. Polecam. Pracuję.

Patryk Lyj

Dużo zadań i obowiązków ,młode grono .Jak ktoś lubi e-commerce to sporo się nauczy. Polecam.

KR

Praca stabilna,wypłata na czas. Atmosfera jest ok. W końcówce miesiąca zawsze można wyczuć presję,ale finalnie mogę polecić. Z szefostwem idzie się dogadać, nie ma problemu z wzięciem urlopu.

Kuba W

Pracowałem krótko jednak bardzo dobrze wspominam. Fajna atmosfera i dużo się nauczyłem .

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Janczewski Zabezpieczenia Poznań - Wiry

• Jak się pracuje w Marcin Janczewski Zabezpieczenia Poznań?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Janczewski Zabezpieczenia Poznań tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcin Janczewski Zabezpieczenia Poznań?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marcin Janczewski Zabezpieczenia Poznań
4.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Żabikowska 29c lok. 4a
    62-051 Wiry