PHU HARMAX - ŁOŻYSKA

Bydgoszcz

Opinie o PHU HARMAX - ŁOŻYSKA

KLIENT

Witam chciałem podkreslić tu na forum ,że spotkałem się z bardzo fachowym doradztem i miłą obsługą w firmie Harmax na ulicy Grunwaldzkiej w Bydgoszczy , pracuje tam pan ,który zna się na łożyskach jak nikt inny w Bydgoszczy ,do tego jest bardzo miły i bardzo kontaktowy ,nie ma dla niego spraw nie do załatwienia - stara się pomóc wszystkim swoim klientom . Jest to dla mnie najlepszy sklep w tej branzy , ceny są bardzo przystępne dla każdego .Polecam ten sklep wszyskim ,którzy są związani z motoryzacją !

Zostaw opinię o PHU HARMAX - ŁOŻYSKA - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU HARMAX - ŁOŻYSKA