Opinie o Zofia Gertig Zag Invest w Mrowino rokietnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zofia Gertig Zag Invest. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zofia Gertig Zag Invest o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zofia Gertig Zag Invest w Mrowino rokietnica

Irena Nowy wpis

Mój zakupiony u nich odkurzacz przestał działać .Mam jeszcze gwarancję, ale nie mogę się dodzwonić. Gwarancja mija mi w pażdzierniku. Niewiele go używałam, bo tylko do samochodu i to rzadko. Ceny mają obłędne ,Dałam się namówić ,a dziś są w sklepach takie same za ceny 5x niższe.

Zoja Nowy wpis

Jedna wielka ściema,towar otrzymaliśmy ale po powrocie do domu pofatygowałem się i sprawdziłam ceny,jeden wielki szok bo taka mate masującą można kupić za 1000 zł a nie za 10,000zl.Inne produkty też są tańsze,za wszystko w sklepie zapłaciłabym okolo5,000 zł a nie 11,000 . Młodzi ludzie którzy wciskają kit nie mają skrupułów,nie wiedzą o tym że dobro wraca dwujnasup a zło się zemści prędzej czy później.WSTYDZCIE się,wasi rodzice nie mają powodów do dumy.

Kris Nowy wpis
@Zoja

Dokładnie są swaniakami mam nadzieję że tym m) ody noga się podwinie i będą żałowali że są tak nieuczciwi

Karol Nowy wpis

Faktycznie szefostwo aż tak zle traktuje swoich pracowników ?

Umowa na pokaziepl

Jeśli masz problem z odstąpieniem od umowy, lub jesteś straszony przez sprzedawcę skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem 518 668 552.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Zofia Gertig Zag Invest? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Agata

Czyli mówicie ze firma nie jest w porządku dla pracowników,

były
@Agata

Jeśli masz chociaż odrobinę poczucia godności to sumienie nie pozwoli Ci tam pracować. Już po samej rozmowie z właścicielem można szybko ocenić, że to hiena nie człowiek i prędzej czy później prokuratura dobierze się mu do du...ska, albo któremuś z rozżalonych klientów puszczą nerwy po stracie oszczędności.

Małgorzata
@były

Czy możesz wrócić na to forum i napisać coś więcej o rekrutacji i warunkach pracy sprzedawców? Przyznaję, że w sieci nie ma ani ofert pracy, ani zbyt wiele informacji o samej firmie Zag Invest. Jak Ty się dowiedziałeś o naborze do takiej pracy?

mexx24

ale ja się nie dałem nabić w garnek . podpisałem umowę z premedytacja, potem podpisałem kredyt załatwiony od ręki na telefon na 13000 zł za 10 rożnych "super" produktów wszystko odebrałem na miejscu wraz z Tabletem jako nagroda za udział w tej parodii. potem na drugi dzień zadzwonili z banku aby potwierdzić dane do kredytu. więc oświadczyłem ze się wycofuje bo nie mam zdolności kredytowej itd. pani z banku nagrała telefonicznie nasza rozmowę i wycofanie się z kredytu. potem zadzwoniłem do tej firmy że produkty czekają na odbiór u mnie w domu bo nie wskazano mi gdzie odesłać w razie rezygnacji więc niech sobie odbiorą , Listem poleconym wysłałem im wycofanie się z umowy . aktualnie od 2 miesięcy cisza nikt nie zabiera tych "super produktów" za 13 tys zł. nikt mnie nie nęka. olali to a ja ich mam "gdzieś" gdzie słońce nie zagląda. Była to jakaś nowa firma tej krętaczki Zofii Zag z Mrowina.Tak tłusto są zarobieni że nie chce im się przyjechać po te swoje zabawki. Poczekam jeszcze trochę a potem wystawie na allegro dla biednych. ha ha ha

Kola
@mexx24

A jaki bank do Pani dzwonił?

Małgorzata
@Kola

Pracujesz w Zag Invest, czy też dzwonili do Ciebie z ofertą? Pytam, bo zastanawia mnie, jak kondycja tej firmy. W necie za dużo o nich nie ma.

Andzia
@mexx24

Prosze uwazac na tych ludzi wczoeaj pojawili sie w Dzierzoniowie w jednej z restauracji gdzie promowali produkty firmy valenti torinto. Wyciskarka,cudowny garnek,mata masujaca ,odkurzacz,odswierzacz itp gdzie od reki pisali umowy i oferowali kredyt na kosmiczne sumy..ok10tys zl..przestrzegam przed ta firma new life zwlaszcza starszych ludzi..bo o maly wlos sama bym zostala nabita w butelke...

były

Po pierwszym przeprowadzonym pokazie odszedłem, gdyż nie miałem sumienia w tak bezczelny sposób naciągać starszych osób na towar, który jest kilkunastokrotnie przepłacony. Do tego faktycznie potwierdziły się informacje iż klienci po odesłaniu towaru nie otrzymywali zwrotu zaliczek, a towar ten jest sprzedawany dalej. Z daleka od tych zwyrodnialców.

Uzyskaj legalną pożyczkę tutaj

Szukasz finansowania biznesowego, finansów osobistych, kredytów hipotecznych, kredytów samochodowych, studenckich, konsolidacji zadłużenia, niezabezpieczonej gotówki, kapitału podwyższonego ryzyka itp. ... Jesteś we właściwym miejscu, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. E-mel: creditmidland@gmail.com whatsapp: +48732104284 Midland Credit Home

Teresa

Kupiłam sprzęt od tej firmy, miałam dostać harmonogram spłaty rat oraz umowę z bakiem, minęło już ponad dwa miesiące. Nic do mnie nie dotarło. Może jest ktoś kto miał podobną sytuację. Na umowie jest podane konto w banku PKO, ale nie wiem czy spłacać raty na nie, skoro miałam otrzymać osobną umową z bankiem. Może ktoś mi podać do jakiego banku spłaca raty za zakupiony sprzęt od tej firmy? Z góry dziękuje za pomoc.

Damiana
@Teresa

Witaj (usunięte przez administratora) ta firma przecież to Pollana Med chyba już wszyscy o tym wiedzą, wiec jedynym bankiem, w którym mogą być do spłacenia raty to Plus Bank chyba, że jakimiś cudem firma ma umowę z nowym bankiem - inBank.

T
@Damiana

Firma działa też pod nazwą New Life, "bank" z którym współpracują (Inbank) przysyła sms z prośbą o wpłatę raty na nr rachunku, który po sprawdzeniu w google wyświetla się jako Santander. A New Life ma swoje konto właśnie w Santanderze. Ciekawe?

Inao

Czy przypadkiem nie jest to jakaś kolejna nazwa firmy? Moja mama rok temu tak samo wygrała garnki i inne sprzęty ale umowa była podpisana z firmą Omega S.C. Z początku można było się z nimi skontaktować ale jak tylko uiscila mama cała kwotę za garnki mate noże i odkurzacz pioracy. Kontaktu brak. Mama oprócz umowy niedostala nic. Miała dostać fakturę na zakupione sprzęty. Do dziś nic nie otrzymała. Pomijam fakt tego że garnki dostała niekompletne. Nr telefonu firmy jest taki sam 731634444 jak w niektórych postach stąd moje pytanie. Wygląda na to że trzeba będzie iść z tym do sądu..

Sebastian

Przedstawi ktoś pokrótce sytuację pracowniczą w Zag Invest? W internecie brak informacji na temat tego ,czy są aktualne oferty pracy. Wie ktoś z pracowników coś na ten temat? Czekam na info.

F.D.S

Kupiłeś ? Chcesz oddać ? Nie wiesz jak się za to zabrać ? Skorzystaj z NASZEGO doświadczenia !!! Fundacja Daje Siebie- ORGANIZACJA KTÓRA POWSTAŁA Z MYŚLĄ O KONSUMENTACH po to, by pomóc im w rozwiązaniu niekorzystnej umowy, podpisanej na pokazach / prezentacjach. Fachowa pomoc, skuteczne odstąpienie, anulowanie kredytu !!! Więcej dowiesz się na stronie www Daje Siebie com lub pod NUMEREM TELEFONU 729-960-160 (od 11 do 20)

janusz130548@wp.pl

Naprawdę nic nie można się dowiedzieć choć miałem 2 nr tel.731634444, 791035647 -pierwszy raz zgłasza się jako DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA a innym razem jako INFOLINIA , -drugi to podobno menager firmy /(usunięte przez administratora)/ ale tu SKRZYNKA ZAPEŁNIONA I NIE PRZYJMUJE TELEFONÓW,

Obecnie coś dzieje się w firmie Zofia Gertig Zag Invest w mieście Mrowino rokietnica? Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Oczekujemy na nowe sprawozdania odnośnie Zofia Gertig Zag Invest, napiszcie co u nich słychać!

janusz130548@wp.pl

Naprawdę nic nie można się dowiedzieć choć miałem 2 nr tel.731634444, 791035647 -pierwszy raz zgłasza się jako DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA a innym razem jako INFOLINIA , -drugi to podobno menager firmy /oszukańczej/ ale tu SKRZYNKA ZAPEŁNIONA I NIE PRZYJMUJE TELEFONÓW,

Henus1953@wp.pl

Uważajcie na frmę Zag Invest najpierw oszukują potem nie można się z nimi skontaktować nie podają nr. Telefonu i adresu e_mailowego

Fundacja

Kupiłeś ? Chcesz oddać ? Masz takie prawo !!! I możesz z niego skorzystać. Możesz zgłosić się do : - Rzecznika Praw Konsumentów -UOKiK - Fundacji Daje Siebie www.dajesiebie.com Fundacja - pomożemy Ci w SKUTECZNYM ROZWIĄZANIU UMOWY Pomożemy Ci odzyskać wpłaconą zaliczkę !!!

lidlad
@Fundacja

Uprzejmie prosze o pomoc w odzyskaniu dokonanej wpłaty Zakupiłam bez zastanowienia sprzęt do masowania który tak naprawdę to droga zabawka za 13 tysięcy. Odeslalam ten sprzęt ale teraz nikt nie odbiera telefonu , chociaż wcześniej zanim odeslalam przekonywano mnie do zakupu I z kwoty 13 tyś zeszli do 1700 zł. Jednak ja zrezygnowałam I odeslalam zgodnie z zapisem w umowie że mam takie prawo odesłania w ciągu 14 dni. Kilka razy rozmawiałam z Panią z działu sprzedaży która upewniala mnie że otrzymam wpłaconą zaliczkę . Niestety od pewnego czasu telefon milczy . Nie ma z kim rozmawiać. Proszę o pomoc w odzyskaniu wpłaty w kwocie 1000 zl. ADELA LADZINSKA

Jejek

20.08.18 r. odesłane garnki (w terminie 14 dni od zakupu) i cisza...

wygrałem garnki odkurzacz matę na fotel ale musiałem zakupić matę masującą za 7 tysięcy ale zakup na raty wyszedł ponad 13 tysięcy więc to jest tylko naciąganie starszych ludzi

Bogusława
@anonymous

Dobry wieczór! Ja również zakupiłam podobny asortyment i jak się okazało, ze mogę zrezygnować z kosztów kredytu zdecydowałam się na spłatę przelewem w dwóch ratach na konto firmy.

Pomagamy

Podpisałeś umowę i chcesz ją rozwiązać ? Pomagamy rozwiązać umowy i odzyskać wpłacone pieniądze. Telefon 518 668 552 Pomożemy

Kto pomaga?
@Pomagamy

pomożemy - MY ? czyli kto ? kogo Pan Pani reprezentuje?

agnes
@Kto pomaga?

No właśnie ? Kto pomaga i za ile? bo to chyba oczywiste, że nie za darmo

chce moje pieniądze

To chyba nie jest zbieg okoliczności że obecna Zag Invest działała wcześniej pod nazwą Pollana Med. Adres ten sam Mrowino Towarowa 12. KUPIŁEM OD NICH W LIPCU I ZASTANAWIAM SIĘ CZY ODDADZĄ ZALICZKĘ . !!!

Aloe
@chce moje pieniądze

Niech sięPan zwróci do fundacji (usunięte przez administratora)bo oni zajmują się pomaganiem konsumentom. W walce sądowej również

Justyna
@Aloe

Firma ZAG INVEST oddała mi wpłacone pieniądze na konto w terminie. Kontaktowałam się pod numer telefonu infolinii, który jest podany na umowie : 792675000. Bez problemu załatwiłam wszystkie formalności.

Zostaw merytoryczną opinię o Zofia Gertig Zag Invest - Mrowino rokietnica

• Jak się pracuje w Zofia Gertig Zag Invest?

Zobacz opinie na temat firmy Zofia Gertig Zag Invest tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zofia Gertig Zag Invest
  • Łąkowa 20