Opinie o Anna Gadzała Ag Balustrady w Łęczna

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Anna Gadzała Ag Balustrady. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Anna Gadzała Ag Balustrady na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Gadzała Ag Balustrady w Łęczna

Konrad Nowy wpis

Polecam pracodawcę! Szefostwo bardzo miłe. Przyszedłem bez doświadczenia i wszystkiego zostałem nauczony. Elastyczny grafik pracy. Mam dwójkę dzieci i nigdy nie było problemu, żebym mógł zacząć później lub skończyć wcześniej pracę. Co do pieniędzy - wszystko na czas, możliwe zaliczki. Wszystko było zgodne z początkowymi ustaleniami. Jeszcze raz gorąco polecam.

Darko

Potwierdzam wszystko pięknie ładnie na początku jak właścicielom trzeba obiecują usmie jaja się itd co do czego brak szacunku nie płacą na czas zwlekają kłamią itd. Warunki pracy jak w domu publicznym (usunięte przez administratora) brak organizacji wszystko na siłę (żadnych rysunków dla spawaczy jak se wymyślisz wymierzysz to zrobisz) ogólnie poza ludźmi którzy tam pracują to katastrofa (jak można pisać ofertę pracy i kłamać ze super warunki jak to zupełnie nie tak) odradzam współpracę mówią że rejestrują a co do czego wszyscy na czarno robią tragedia malarnia tak jak mój przedmówca pisał nic nie jest ok wszystko na siłę zapylenie ogromne zero bhp opał leje się po podłodze farba wszędzie szkoda pisać. Odradzam próbę podjęcia tam pracy 3 miesiące będzie ok później tragedia.

Grzegorz Nowy wpis
@Darko

Zgadzam się w 100% na początku wszystko pięknie. Jak trzeba zostać to oczywiście nie ma żadnego dodatku do nadgodzin. Jeśli chodzi o wypłaty około 200 zł zawsze jest mnie ponieważ coś się nie zgadza w twoich godzinach gdzieś musiała być pomyłka haha i tak w koło. Sprzęt warunki tragedia.. W dwie osoby trzeba wynosić gotowe Balustrady które ważna około 200 kg. Warsztat nie posiada żadnych norm bhp . Jeżdżąc na montaże trzeba się szykować na 12 h każdego dnia bez dodatków oczywiście. Osoba nie odpowiedzialna nie szanującą pracowników, nie polecam tej firmy a miało być tak pięknie

Grzegorz Nowy wpis
@Darko

I jeszcze jedno. Prosisz o dzień wolny a przy wypłacie widzisz 100 zł mniej ponieważ przez ciebie firma traci i Dostaje minus ????

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Gadzała Ag Balustrady - Łęczna

• Jak się pracuje w Anna Gadzała Ag Balustrady?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Gadzała Ag Balustrady tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Anna Gadzała Ag Balustrady