Opinie o Drew-Dach Gałat Grzegorz w Borzechów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Drew-Dach Gałat Grzegorz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Drew-Dach Gałat Grzegorz o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drew-Dach Gałat Grzegorz w Borzechów

marek Nowy wpis

nie mają pojęcia o remontach brak doświadczenia dom grozi zawaleniem brak kontaktu nie polecam marek

Adam Nowy wpis

Jakość dobra wykonanie również Chłopaki wyrobili się w terminie Szef konkretny i pomocny Polecam gorąco Adam

Aleksander Nowy wpis

DOBRA FIRAMA Wszytko na czas, szef to bardzo otwarty i mądry człowiek znający się na rzeczy Wszytko w terminie i porządnie wykonane

Danuta Nowy wpis

Firma dobra, jakość zadowalająca, terminowi wykonali pokrycie na budynku mieszkalnym. wszystko ok polecam :))

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Drew-Dach Gałat Grzegorz spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Janusz z Niedrzwicy

W 2022 zleciłem dla Drew-Dachu wykonanie zadaszenia typu wiata z ich materiałów. Drewno dostarczyli w terminie, jakość OK, konstrukcja wykonana fachowo, pokrycie ,orynnowanie i podbitka również. Robota skończona terminowo. Trochę drogo ale w granicach przyzwoitości. Polecam

Magdalena
@Janusz z Niedrzwicy

To dobrze, że się sprawdzili. A na ile czasu dostał Pan gwarancję?

Honorata

A co sądzą na temat firmy pracownicy? :P Dużo tu opinii klientów, a mój maź chce aplikować... trochę martwi mnie ten alkohol o którym piszecie, ale jeśli nikt nikogo do niczego nie zmusza to spoko :)

borzechów

kupiłem u nich laty na dach i co się okazało - większość z nich była połamana a cena więcej niż 2 zł. za metr . Ilość również się nie zgadzała . W tartaku nie umieli napisać faktury Z mojej obserwacji firma się cofnęła o pół wieku .

inwestor

To prawda szef - ha ha - pięknie czaruje do momentu otrzymania zaliczki . Nie ma umówionych terminów , pracownicy smakosze trunków procentowych z pierwszej łapanki . Nie było dnia żeby nie byli na rauszu . Jak zamawiałem więżbę w tartaku to tam dopiero się napatrzyłem na fachowców . Pracownicy w przedziale wieku może 13 lat do 70 . Normalny film KONOPIELKA .

klient

Firma piękna w nazwie , a tak naprawdę to wielka porażka . W tartaku bałagan a zamówienie oddane mocno po terminie , jakość więżby mizerna . Brygada budowlana non stop na bani włącznie z szefem . Na budowie pozostało moc butelek i puszek po piwie . Nie polecam . Jest wszystko ok, do momentu wpłacenia zaliczki .

Zostaw merytoryczną opinię o Drew-Dach Gałat Grzegorz - Borzechów

• Jak się pracuje w Drew-Dach Gałat Grzegorz?

Zobacz opinie na temat firmy Drew-Dach Gałat Grzegorz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drew-Dach Gałat Grzegorz?

Drew-Dach Gałat Grzegorz