Opinie o Marek Marciniak Różdżkarstwo i Psychotronika w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Marek Marciniak Różdżkarstwo i Psychotronika. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marek Marciniak Różdżkarstwo i Psychotronika o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Marciniak Różdżkarstwo i Psychotronika w Poznań

Mirek Nowy wpis

Czy właściciel zatrudnia obecnie kogokolwiek w swojej firmie? We wcześniejszych wpisach nie ma o tym wzmianki, raczej wspomniany jest bezpośredni kontakt p. Marka z ludźmi korzystającymi z jego usług. Czy zatem jest to jednoosobowa działalność?

Jola Nowy wpis

Wszystkie pytania odnośnie zatrudnienia zostały bez odpowiedzi, więc proszę podsumujcie jak to wygląda z pracą w tym miejscu. Interesuje mnie praca jako instruktor pilatesu, czy to dobre miejscu? Ile godzin w tygodniu tak mniej więcej musiałabym poświęcić?

Hmmm czy to jest jednoosobowa działalność? Tak wskazuje krs, ale czy oznacza to też, ze nie ma tu pracowników? Zastanawiałam, się czy wysłać cv do firmy... Interesują mnie takie rzeczy joga, magia itd. Czy wiecie coś, jakie są tu stanowiska albo gdzie wysłać cv?

Zenon

nawet po kilkadziesiąt tysięcy złotych niektórzy potracili bo robił mieszanki ziołowe czyli bełtugi i brał za to duże pieniądze a to nie działało , bio energio terapia nie dział bo nie ma na to dowodów ,

No to ma Pan wyrobioną opinię ogólną. A co o pracy tutaj Pan wie? Co Pana sprowadza akurat na wątek tej konkretnej firmy? Wie Pan cokolwiek o tym, by właściciel zatrudniał ludzi do pomocy w pracy, choćby w umawianiu wizyt? Cokolwiek o tym, jaką umowę można uzyskać oraz jaką stawkę? No chyba, że przyłączy się do dyskusji ktoś mający wiedzę o pracy tutaj?

Czy po rozmowie w Marek Marciniak Różdżkarstwo i Psychotronika rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
rysiek śmigły

Talent i metoda. Grozby i złudne obietnice czyli metoda na uzdrowiciela , jasnowidza . Można się oczywiście wyśmiewać z naiwności że są ludzie które potrafią przekazać duże pieniądze człowiekowi którego widzą pierwszy raz na oczy , jednak sprytny (usunięte przez administratora) umie tak pokierować rozmową że ludzie stają się bezbronni wobec jego manipulacji , ma do tego talent , nie stosuje przemocy a samym gadaniem potrafi sprawić że dostaje od obcych ludzi do ręki duże sumy

tadek ciachoski

metoda kija i marchewki jaką stosują uzdrowiciele polega na tym że kij to grozby wypowiadane w stronę rozmówcy zapadnięcia na ciężką chorobę i rychłą śmierć , natomiast marchewka to obietnica cudownego uzdrowienia , zaklęcia , modły . stosując tę metodę kija i marchewki uzdrowiciele mimo wszystko koncentrują się na sferze profanum czyli całkiem przyziemnej chęci zdobycia gotówki i biżuterii

stacho

bioenergio terapia brak dowodów że to działa , nieraz można usłyszeć opinie że dział ale to są opinie naganiaczy którzy współpracują z nimi dla osiągnięcia korzyści materialnych

@stacho

powymyślali takie określenia jak operacje fantomowe , bioenergio terapia , egzorcyzmy , różdżkarstwo po to żeby ludzi z pieniędzy okradać

Sebek
@wasyl

To takie Twoje ogólne przemyślenia, czy masz coś konkretnie do tej firmy, że piszesz na jej temat? Jeśli kojarzysz cokolwiek na temat firmy i jej spraw, to może wiesz, czy właściciel sam prowadzi biznes, czy korzysta też z pomocy pracowników? A najlepiej gdyby dało się dowiedzieć - od Ciebie lub kogoś znającego firmę - ile płacą i jakimi umiejętnościami trzeba dysponować, chociażby przy obsłudze klientów?

@wasyl

jak by taki cudotwórca był to by już dawno nobla dostał , za dużo mniejsze rzeczy ludzie dostali , jak na razie nie dostał jak i wielu podobnych jemu to znaczy że kłamie tak logika podpowiada mi , czyli nie wierzcie w takie rzeczy

stacho

nie ma czegoś takiego jak [ materace terapeutyczne ] , materace są wygodne albo nie , dodanie słowa terapeutyczne wcale nie oznacza że są lepsze , osoba która chce wyprowadzić kogoś w pole wymyśla różne nazwy przeważnie

Bolesław

a kto powiedział że żyły wodne szkodliwie promieniują , bez wody niema życia ,

Zenon

oni wydają pisma i piszą tam kłamliwe opinie jak to choroby potrafią wyganiać po to żeby zwabiać ludzi na tak zwane uzdrawianie i wyciągać od nich pieniądze , jak kto uwierzy jemu to może sporo pieniędzy z tracić , maile nawet uzdrawiające wysyła oczywiście za odpowiednią opłatą , niektórzy sporo pieniędzy tam stracili i nic nie zyskali i afery z tego się zrobiły

Wasyl

on mówi że machaniem ręką wygoni chorobę , nonsens

Izabela
@Wasyl

A rozwiniesz tę poradę? O jakiej chorobie mowa i czy tutaj nie ma sugestii odnośnie treningu?

@Izabela

czarami nie wygoni się choroby , nie oszukujmy się

@Izabela

metodą na spalenie włosów ani na jajko choroby się nie wygoni nie oszukujmy się

Łucja

Nie widzę tutaj żadnych komentarzy od pracowników. Czy oprócz właściciela są zatrudniani inni ludzie? Trzeba mieć ukończone specjalne szkoły lub kursy ? Jakie w ogóle są wymagania i na co głównie stawia właściciel?

kazimierz
@Łucja

a gdzie dowody że to działa ? certyfikat to sobie samemu można narysować

Jurek

on żadnych materacy terapeutycznych nie robi tylko kupuje najtańsze pisze że terapeutyczne i kilka razy drożej bierze

Jeży

Uzdrowiciele którzy za pomocą magicznych sztuczek rzekomo odganiają choroby .Dla uzdrawianych to kosztowna praktyka . Po wizycie szamana tracą oszczędności życia .

Danuta

musicie uważać na tego człowieka bo możecie z tracić pieniądze mam wątpliwości co do jego postępowania

Bożena
@Danuta

Możesz napisać coś więcej? Jakie wątpliwości? O co dokładnie chodzi? Nie wypłacają pensji? Czy może piszesz jako klient?

Bożena

Taki mail to jakiś rodzaj usługi oferowanej tutaj? Ten pan zatrudnia osobę jako asystenta do takich prac czy sam to wszystko robi? Chętnie się dowiem bo szukam pracy w okolicy.

Kazimierz

Wpadłem, by ustalić, czy ta firma zatrudnia pracowników, czy jest to samozatrudnienie? Może ktoś pomóc i napisać, czy chociażby osoba do obsługi klientów / pacjentów, miałaby tu sposobność podjęcia pracy? Poza danymi adresowymi firmy, nie ma nic o niej nawet w KRS. Więc właściwie należałoby zapytać wpierw, czy firma działa jeszcze?

Tadek

żaden uzdrowiciel jeszcze nikogo nie uleczył z chorób ale zapłatę pobrał i za co ?

stanisław

on zabobonami wygania chorobę , a co choroba to zając że przestraszy się i ucieknie

marian

nie polecam , to nie jest żaden lekarz wiec odradzam , powinien nim zająć się prokurator za takie praktyki

Urszula
@marian

Co masz na myśli, że nie jest? No to teraz mam jeden wielki znak zapytania, pierwsze słyszę o czymś takim.

@Urszula

wypisuje recepty ?

Izabela
@marian

A skąd pewność, że nie ma do tego uprawnień? Teraz to nawet pielęgniarka może wypisać z tego co kojarzę, więc lekrzem byś chyba nie trzeba?

@Izabela

pielęgniarce nie wolno wypisać recepty

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Marciniak Różdżkarstwo i Psychotronika - Poznań

• Jak się pracuje w Marek Marciniak Różdżkarstwo i Psychotronika?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Marciniak Różdżkarstwo i Psychotronika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marek Marciniak Różdżkarstwo i Psychotronika?

Marek Marciniak Różdżkarstwo i Psychotronika
  • Górna Wilda 75 lok. 5