SZER PREMIO

Łódź

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 4 ocen.

SZER PREMIO
6 4 6 1

Opinie o SZER PREMIO

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w SZER PREMIO? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Kef

Marian ma sporo racji, ale to kwestia nastawienia i tego w jaki sposób podchodzimy do psrawy, o tym trzeba mysleć najmocniej

Marian

Premio Szer, to jedyny warsztat który odwiedzam i który cenię. Tutaj mnie nie oszukują, naprawy wykonują zrzetelnie i zawsze w omówionym terminie.

Adam

Polecam. Miła obsługa i bardzo indywidualne podejście do klienta. Widać, że nie przechodzą obojętnie wobec problemów klienta i nie bagatelizują żadnej usterki. Jestem zadowolony!

Andrzej

Jestem zadowolony z wykonanej naprawy. Muszę przyznać, że po raz pierwszy skorzystałem z usług tego serwisu, ale nie żałuję, bo takiej precyzji, takiej skuteczności i takiego doświadczenia w motoryzacji dawno nie widziałem. Pozdrawiam!

Edward

Wysoka jakość świadczonych usług i dobra cena ewidentnie mnie przekonuje. Dodatkowym atutem jest terminowość, na którą nie mogłem liczyć w innych warsztatach samochodowych, jak również indywidualne podejście do klienta. Cieszę się, że trafiłem w ręce takich profesjonalistów, a właściwie mój samochód :)

Zostaw opinię o SZER PREMIO - Łódź

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SZER PREMIO