Opinie o Piotr Rudnik Zakład Ogólnobudowlany w Chojnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piotr Rudnik Zakład Ogólnobudowlany. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Piotr Rudnik Zakład Ogólnobudowlany na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Rudnik Zakład Ogólnobudowlany w Chojnik

Łukasz Nowy wpis

Widze spore niezadowolenie większości... no cóż... ja powiem od siebie, że praca czesto się przeciągała to fakt, ale suma sumarum, trzeba powiedzieć że firma solidna i jak wejdzie na budowę to robią już do końca, jeśli ktoś szuka dobrych fachowców, i przystępnych cenowo, to mogę szczerze polecić bo jednak większość opinii tutaj jest trochę przesadzonych. Współpracę oceniam na 8/10, czasami trzeba było czekać miesiąc , ale stosunek ceny do jakości pozytywny.

Janina Nowy wpis

Firma masakra, nie pojawia się na budowie, nie dokańcza etapów, nie dawać mu żadnych pieniędzy, omijać szerokim łukiem, nie polecam, ogólnie (usunięte przez administratora) !

Ewelina Nowy wpis
@Janina

To u Ciebie była taka sytuacja, że usługa nie została zrealizowana do końca? Na jakim etapie się zatrzymał? Przepadły Twoje pieniądze, czy jak ta kwestia wyglądała? Przecież chyba łączyła Was jakaś umowa? Widzę że nie tylko Ty masz taki problem ciekawe z czego to wynika... Czy ktoś tu pracuje oprócz właściciela?

Aga

Żenada i strata czasu. Facet do dziś nie pojawił się na budowie. Nie oddzwania. Omijać szerokim łukiem.

Jolanta Nowy wpis
@Aga

A od kiedy powinien być?

Aga

Firma nieprofesjonalna. Facet umawia się na pracę, a później nie pojawia się na budowie. Telefonów nie odbiera!!! Strata nerwów i czasu.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piotr Rudnik Zakład Ogólnobudowlany? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Bożena

czy jak ustali sie tutaj termin robót na pismie to wtedy jest szansa na jego dotrzymanie?

Muszę potwierdzić to co przeczytałem w poniższych postach. Strasznie niesłowni. Opowiadają niestworzone historie. Ustalenia odnośnie terminów nic nie znaczą. NIE POLECAM.

Przemek D

Brak słów. Ciągle jakieś problemy!!! To nie widzą wymiarów, to zmarnowany materiał, albo ich nie ma!!! Nie polecam. Skończyłem juz współpracę i wziąłem inną firmę. Z nimi nie da się współpracować.

Inwestor

Nie polecam tej firmy. Krzywe ściany, zbrojenia niezgodne z projektem, schody wchodzące na drzwi, wymiary okien, każde inne. Marnują materiał na potęgę! Przy zwróceniu uwagi odpryskliwi. Kompletny brak rzetelnego podejścia do tematu. O wykonaniu czegokolwiek na czas nie będę wspominał - nigdy niczego nie zrobili na czas.

Maria

Nigdy nie dotrzymują słowa. Budowanie z nimi to najgorsza kara. Wywaliliśmy ich przed stropami. Kierownik budowy powiedział nam, że oni nie potrafią trzymać sie projektu i on się nie podpisze pod ich pracą. Działają bez planu. Jedno wielkie zamieszanie

Widzę, ze sporo osób przejechało się na tej firmie. Też z nimi budowałem. Jedna wielka udręka i ciągłe problemy. Najgorsze, że opuścili budowę z częścią mojego sprzętu. Wywaliłem ich bo juz nie mogłem patrzeć na to olewatorskie podejście do tematu.

U mnie zniknęli po wybudowaniu ścian działowych (niezgodnie z projektem!!!). Wcześniej zrobili więźbę dachową. Teraz okazało się, że więźba jest tak krzywo zrobiona, że nikt nie chciał sie podjąć układania płaskiej dachówki. Firma z Długołęki po obejrzeniu więźby zrobionej przez Rudników kazała zgłosić to do sądu. (usunięte przez administratora)

Basia

Rozstaliśmy sie z nimi po wybudowaniu ścian parteru. Bardzo żałujemy tej współpracy. Prace wykonywane bardzo niestarannie. Mąż cały czas zwracał im uwagę na wymiary i dokładność. Nie polecam tej firmy.

Witek

Budowałem z P.Rudnik dom. Nikomu nie polecam. Szef nie interesuje się zupełnie swoimi pracownikami, którzy robią co chcą. Nie wiedzą jak czytać projekt. Popełniają masę błędów, których nie ma jak naprawić. O marnowaniu materiałów napisały wcześniej inne osoby, a ja to potwierdzam. Kompletny brak profesjonalizmu (oni nawet nie znają znaczenia tego słowa). Mógłbym wymienić jeszcze masę inwektyw pod ich adresem ale szkoda nerwów. Nigdy w życiu nie wybrałbym ich po raz drugi. NIE POLECAM !!!

Rafał i Katarzyna

Szkoda że dopiero teraz tu weszliśmy. (usunięte przez administratora) Same nerwy i straty związane z opóźnieniami. NIE POLECAMY !!!!!

Ola

Nie polecam. Wybraliśmy ich niby z polecenia... Nie dokończyli budowy i zniknęli. Potem dowiedzieliśmy się, że poszli bo ktoś dał "5zł" więcej więc olali naszą budowę. Ustalenia z nimi są nic nie warte. Ci ludzie nie mają za grosz honoru. Trzymajcie się od nich z daleka.

Inwestor Azalia

Nie polecam tej firmy. Współpraca z nimi i zlecenie im budowy to najgorsza rzecz jaka mnie spotkała w ostatnich latach.

Agnieszka

Firma przedstawia dobre oferty tylko po to aby wejść na budowę. Zaczyna prace po czym znika na kilka tygodni. Nigdy nie wiadomo kiedy wrócą. Kiedy już przyjdą to wykonują prace byle jak, byle szybko. Kiedy dostaną pieniądze za etap, znikają. Niczego nie można z nimi zaplanować. Nie polecam. Zwykła amatorszczyzna

Wojtek Z.

Nie polecam !!! Takie firmy nie powinny mieć prawa budowania czegokolwiek. Obiecują umowę, której nigdy nie dostarczą. Nie wystawiają Faktur, rachunków. Pieniądze chcą tylko w gotówce. Ginie materiał, kleje i cement z placu budowy. Dogadują się z lokalnymi dostawcami/hurtownikami z Oleśnicy aby dopisywali wyimaginowane materiały. Jakaś paranoja. Unikajcie ich.

To co wyprawia ta ekipa "ekspertów" to porażka. Oni doprowadzą kiedyś do katastrofy budowlanej! Kierownik budowy swoje, a oni swoje. Za grosz nie potrafią czytać projektu!!! Kłamią, kombinują, robią wszystko na odpiernicz, wyjątkowi bałaganiarze. Szkoda na nich czasu i nerwów. Niby kuszą niską ceną ale ostateczny koszt zawsze jest wyższy.... Nie polecam

Daria

Nie polecam. Nigdy nie kończą pracy na czas. Jakość wykonywanych przez nich prac dramatycznie niska. Krzywe ściany, pomylone wymiary z projektu. Dla zainteresowanych podeślę zdjęcia ich niedoróbek. Trzymać sie od nich z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Rudnik Zakład Ogólnobudowlany - Chojnik

• Jak się pracuje w Piotr Rudnik Zakład Ogólnobudowlany?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Rudnik Zakład Ogólnobudowlany tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Rudnik Zakład Ogólnobudowlany?

Piotr Rudnik Zakład Ogólnobudowlany

Piotr Rudnik Zakład Ogólnobudowlany