Opinie o Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski w Komorniki

Młody z Grodziska

Siema , w Olimpic robiłem interesy już ponad 10 lat temu i robię do dziś! Kupiłem u nich i zamieniłem pełno aut i zawsze pasowało i było git, polecam ! Młody z Grodziska , pozdro dla Sławola

Sebo

To ktoś z firmy odpisuje? Bo rozglądam się za zmianą roboty i lepszą kasą, na stanowisko mechanika samochodowego. Czy Wy również dysponujecie warsztatem i naprawiacie? Dajcie znać, jak są stanowiska pracy wyposażone w narzędzia i jaką pensję bym u Was miał od początku?

Karo Nowy wpis

Raczej nie za wiele padło tu odpowiedzi odnośnie pytań o pracę, więc jakby jeszcze ktoś to czytał to chciałbym się dowiedzieć czy w grę wchodzi etat sprzedawcy. Mam doświadczenie i zastanawiam się ile pensji mógłbym dostać na start z tego tytułu. Czy w komisie pracuje się też w soboty?

Dorota Migdałek Nowy wpis

Po wstępnych oględzinach zdecydowałam się sprawdzić auto na stacji diagnostyki po czym zakupiłam autko i jestem zadowolona

Dawid Nowy wpis

Zakup nissana udany , to już drugie zakupy w Olimpic , zadowolenie 100 procent , dziękujemy i pozdrawiamy Dawid z Anna

Młody z Grodziska

Sebo Nowy wpis

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Klient

To już 3 auto zakupione w Olimpicu , zawsze jesteśmy zadowoleni , możemy z czystym sumieniem polecić Olimpic auto handel

Darek

Konkretny gość , odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Zamiana aut przebiegła doskonale !!! Polecam

Kubol Szczecin

Dymitro

Zapaliłem Forda Fokus który jest dobry samochód i sprzedawca jest uczciwy polecam

Kubol Szczecin
@Dymitro

Uwaga !!! MEGA KONKRET !!! Obsługa na najwyższym poziomie , szczera rozmowa , zakupiona Brema lata śmiga doskonale , polecam każdemu a te złe opinie na bank piszą niedorajdy życiowe , pozdrawiam kogo trzeba Kuba

Hanna

w sumie to forum pracownicze a dość sporo różnych opinii od klientów tutaj padało... A wiadomo jak praca tutaj obecnie wygląda? Praca typowo dla Panów pewnie głównie tu jest ale jestem ciekawa czy znalazłoby się coś dla młodej dziewczyny bez większego doświadczenia? Są tu jakieś prace biurowe może?

Dx

Nasza firma kupiła w Olimpic na przestrzeni lat kilka aut osobowych i 2 szt dostawczych , zgodnie uważamy ze warto polecić komis aut używanych Olimpic ze względu na rzetelność i uczciwe podejście dla strony kupującej , pozdrawiamy DX.

Chłopaki z wybrzeża
@Dx

A my kupiliśmy motorówkę i skuter wodny i se (usunięte przez administratora) po Bałtyku sprzedam z Olimpicu heeeee

No
@Dx

5 gwiazdek !!! Brawo Olimpic !!!

Tak

Tak

Rafał
@Dx

Czyli już jesteś stałym klientem można powiedzieć. Jak kupuje się u nich kilka aut to dają jakiś rabat? Można się dogadać w sprawie ewentualnej gwarancji chociaż na pierwsze miesiące używania samochodów?

Dx
@Rafał

Dogadać się można bez problemu generalnie ze wszystkim , rabat mamy ;)

Ihor

Dzień dobry komis uczciwy auto dobry stan fajnie jedzie i wygodny my zadowolone i będą wracać

Witam . Jakiś czas temu niestety zakupiłam auto od tego Pana .Jedna z najgorszych decyzji w moim życiu . Osoba sprzedająca umie robić reklamę to fakt opis auta na stronie internetowej to byl po prostu hit jakie ono jest świetne , wspaniałe nie widziałam jeszcze tylu słów wspaniałości o czymś w jednym ogłoszeniu . Ale fakt faktem pojechaliśmy je obejrzeć. Pan nakręcony swoją gadką ledwo dał dojść do słowa typowy tak zwany handlarz mimo wszystko zdecydowaliśmy się na zakup . Sprzedający twierdził że wszystko było robione , auto jest bez wad jedyne co to dwie rzeczy o których faktycznie nas poinformowal że trzeba zrobić ale w tym przypadku była tak zwana gwarancja do wyjazdu za bramę . Dwa dni później auto popsuło się na środku miasta było wciągane na lawetę . Wyszło bardzo dużo wad związanych z zawieszeniem oraz silnikiem same części wyniosły mnie dwa tysiące nie mówić o robocie oraz straconych nerwach . Najlepsze że to nie wszystko mechanik przy naprawie wykrył kolejne wady . To auto to jest jedna wielka porażka po naprawie jednego psuje się drugie właściwie jeździłam nim jakieś trzy dni maksymalnie bo przez resztę nie nadaje się do jazdy . Nie dajcie się zwieźć na piękną gadkę sprzedającego .

Maja
@Anonim

No ale reklamować można zawsze, próbowałeś tego skoro takie wady znalazłeś?

xxx

W czerwcu zakupiłam samochód w tym komisie . W ogłoszeniu było napisane ,że stan jest idealny.Pan na miejscu zachwalał ze olej wymieniany był na czas , że poprzedni właściciel bardzo dbał o auto . Po ok miesiącu użytkowania okazało się ze 1l oleju schodził po zrobieniu ok 1000km . Wymieniliśmy olej sprawdziliśmy parę rzeczy i po tygodniu samochód zaczął się grzać gotować . Okazało się że padła uszczelka pod głowicą w momencie naprawy okazało się , że części są przemielone , są luzem. W tym momencie.Tego na pierwszy rzut oka nie widać. Chcę ostrzec wszystkich przed współpracą z tym panem.

Alicja
@xxx

No to kiepsko jak to nie zostało powiedziane od razu. A jakie auto zakupiłaś i za ile?

Nicek
@xxx

Witam , czy ja dobrze zrozumiałem że po ponad miesiącu użytkowania i po serwisie olejowym poszła wam uszczelka pod głowica ?? Prowadzę warsztat koło Warszawy i absolutnie nie bronię tego sprzedawcy auta ale próbuje się doszukać jego winy w tym wszystkim , a jeśli jakieś części były luzem przy zdejmowaniu głowicy to wnioskuje że pękł pasek rozrządu a to nie wymieniliście rozrządu po kupnie tego samochodu ? Pisze dlatego że znam takie przypadki z autopsji z życia i z mojej pracy i w większości to są awarie z winy użytkowników aut a nie z winy tych co sprzedają , jaki sprzedający auto tuż przed jego zbyciem wymieni oleje , rozrząd czy sprzęgło itp … nikogo nie bronię i nie oceniam , pozdrawiam Adam.

Dorian
@Nicek

Bo nowe by chcieli za ułamek ceny nowego , głupi ten naród nasz i wymagania maja a groszem nie śmierdzą pajace

Diana

Kupiłam cytrynkę c3 ;) i jestem mega zadowolona , autko śmiga jak szalone ;)

Hotel24

Biznes zrobiony , fajna atmosfera , konkretna obsługa

Olga
@Hotel24

A jak ceny? :D Konkretna obsługa, czyli ze potrafią doradzić?

Hotel24
@Olga

Ceny jak wszędzie , doradztwo profesjonalne , nam zawsze dobrze doradzają bo wymieniamy u nich auta co średnio 2 do 3 lat , generalnie firma godna polecenia , pozdrawiamy zespół HOTEL24

Kacper
@Hotel24

Mi tam pasuje kupować , zawsze mogę zostawić swojego w rozliczeniu i odjeżdżamy innym

marta85

auta ze (usunięte przez administratora)przebiegiem, wyglądają słabo w rzeczywistości, lecz na zdjęciach pięknie :( (usunięte przez administratora)

Roman
@marta85

Skąd wiesz że coś było kręcone z przebiegiem? Jak to odkryłaś? Czy to tylko domysły?

Tadeusz
@marta85

Co ty wypisujesz kobieto ??? Znam ta firmę i współpracujemy już niemalże 20 lat , akurat przebiegi sprawdzają jak nikt inny , pobierają raporty płatne pełne o każdym aucie , nawet sprawdzają w serwisie ASO , każde auto akurat pod względem przebiegu jest sprawdzane , wiec daruj sobie wypisywanie kłamstw i nie oczerniaj uczciwej firmy !

Artur
@marta85

Marta 85 to nikt inny jak podstawiony współpracownik portalu z opiniami , mieliśmy firmę z branży ogumienia samochodowego i często mieliśmy z takimi praktykami do czynienia a wyglądało to tak : najpierw pojawiała się negatywna opinia na danym portalu a nagle dzwonili z danego portalu czy chcemy mieć wgląd i zarządzać sami danym portalem ( mieć na nim konto i samemu segregować i przepuszczać lub usuwać dane opinie ) za kilka stow miesięcznie - ŻENADA !!! Wiec proszę się nie martwić i robić swoje , pozdrawiam Artur.

Olo
@Artur

Potwierdzam opinie Artura , u nas było identycznie , tez potem dzwonili i proponowali możliwość akceptacji wystawionych opinii za kilka stówek miesięcznie , oczywiście zostali odesłani w kosmos

Szczerość
@Olo

Tez potwierdzam , sami piszą i psują reputacje a potem nagle dzwonią i dają możliwość PŁATNEJ OBSŁUGI KONTA czytaj dają możliwość wymazywania niepochlebnych opinii za pieniążki

Dario

Kupiłem w olimpic komisie już dwa auta , jedno za gotówkę teraz niedawno i wcześniej zostawiłem auto i dopłaciłem do innego , ogółem jestem zadowolony i mógłbym polecić komis Olimpic , na plus ze uczciwie wyceniają auto jak kupują lub przyjmują w rozliczeniu.

Olimpic
@Dario

Bardzo dziękuje

Łukasz

Właściciel Sławomir jeden z ludzi w tym interesie uczciwy i w każdej chwili pomocny. Polecam każdemu kto szuka auta. Kakretnie, uczciwie, solidnie. Te tępe (usunięte przez administratora) tylko piszą negatywnie co by chcieli za darmo lub za bezcen. Serdecznie polecam.

Olimpic
@Łukasz

Dziękuje !

Fela

Witam wszystkich , chciałabym zaopiniować firmę Olimpic , mianowicie rekomenduje Komis Olimpic i wystawiam ocenę bardzo dobra , z auta jesteśmy zadowoleni w 99% , pozdrawiamy i życzymy sukcesów zawodowych

Ilona
@Fela

Bardzo dziękuję, że napisałeś swoją opinię o Auto Handel i cieszę się, że jesteś usatysfakcjonowany z ich usług. A jak oceniasz ceny samochodów?

michu

byłem na oględzinach auta u tego gościa, po rozmowie telefonicznej zapewniał że auto jest w przyzwoitym stanie, to co zastaliśmy na miejscu to jeden wielki ulep lakier wyglądał jak by był malowany w szopie spreyem przez pijanego lakiernika, auto matowe, każdy element inaczej wyglądał, wstyd by było takie coś kupić, blachy nie spasowane, lampy pomalowane razem ze zderzakiem, sprzedający to gbur, (usunięte przez administratora) bez kultury, (usunięte przez administratora) który podchodzi z pogardą do klienta, mówiąc ze auto za 10 tysięcy nie musi ładnie wyglądać tylko ma jeździć mi to by było wstyd komukolwiek sprzedać omijajcie tego cwaniaka z daleka, stracone 170 km w jedną stronę a te pozytywne opinie to chyba on sobie sam wystawia :))) PORAŻKA

robot
@michu

Potwierdzam opinie micha .pan bardzo nie sympatyczny ,traktuje klienta jak intruza.

Gmina
@michu

Sorry ale dobrze ci powiedział ... za kilka tys auto ma dobrze jeździć a nie wyglądać przynajmniej w takiej kolejności , może ci to powiedział po prostu zbyt dosadnie to już faktycznie nie powinien ale nie wiem nie było mnie tam koło was , pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski - Komorniki

• Jak się pracuje w Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski?

Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski
4.9/5 Na podstawie 122 ocen.
  • Poznańska 99
    62-052 Komorniki