Opinie o Auto Vanessa Sławomir Tomasik w Blękwit

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auto Vanessa Sławomir Tomasik. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto Vanessa Sławomir Tomasik o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Vanessa Sławomir Tomasik w Blękwit

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jaki jest styl zarządzania w Auto Vanessa Sławomir Tomasik?

ryszard8 Nowy wpis

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Korzystne oferty dla kupującego. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.

No siemka, dla mechanika to jaka tam stawka w ogóle jest? Teraz w sensie, bo tylko jakieś ogłoszenie znalazłem z 2017, to chyba 2000 jakoś podawali czy od tej kwoty, no ciekawe czy poszło do góry coś teraz. Mam nadzieję,bo to to nawet nie minimum dzisiejsze

Beata Nowy wpis

VW Tiguan zarezerwowany do soboty, kiedy umówiłam wizytę w serwisie i poprosiłam o zdjęcie aktualnego przebiegu okazało sie, że auto sprzedane. Moim zdaniem ściema.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Auto Vanessa Sławomir Tomasik? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Mariuszd1961

Nie polecam, auto wystawione w ogłoszeniu było na miejscu droższe o 3000,00 zł. W ogłoszeniu rocznik 2019 a w rzeczywistości kwiecień 2018. Niemiła obsługa, sprzedający tłumaczył różnicę cen dodatkowymi opłatami celno - skarbowymi, twierdząc że w ogłoszeniu jest to napisane, niestety po sprawdzeniu u niego w biurze takich zapisów nie było. Zdecydowanie nie polecam, kilka komisów w jednym miejscu.

Typowy polski handlarz

Przejechałem 900km, aby na miejscu okazało się, że auto malowanego z boku o czym przez telefon nie poinformował. Nie próbujcie się złapać na tanią handlową bajerę, że ta druga powłoka lakieru jest grubości banknotu czy dowodu osobistego. Warstwa lakieru pokazywała 1100-700-400. Nie polecam!

Rozczarowany

Facet przeklina juz przy rozmowie telefonicznej. Opowiada bajki o właśnie sciąganych samochodach. Jak pytasz o szczegoly samochodu, który Cię interesuje dowiadujesz się, że wczoraj sprzedany. A tak naprawdę nadal wiszą zdjęcia na otomoto. Zwykła ściema. Szkoda nerwów. Zdjęcia to wabiki. Treść ta sama do każdego opisu. Żenada.

Grzegorz

Nie polecam, auta na vabia. Niemiła obsługa

Dori

Jeden samochód, dwie ceny tego auta i kilka komisów w tym samym miejscu

Nikoś

Jeśli ludzie są zadowolenie z pracy to nie powinno dziwić, że tak rzadko zaglądamy na to forum pracownicze.

Antek

To forum dla pracowników i nie bardzo rozumiem dlaczego klienci akurat tu zostawiają uwagi?

Megic

Jak dla mnie ok. Polecam! Z właścicielem oraz pracownikami idzie się dogadać

Wszystko to prawda. Informacje o sprzedawanych samochodach zupełnie mijają się z prawdą. Facet sprzedaje pojazdy wyremontowane po wypadkach a w ogłoszeniach pisze, że wszystkie BEZWYPADKOWE w 100%.

Zbigniew- Szczecin

Potwierdzam opinię powyżej pana z Zakopanego. Pan Tomasik jest zwykłym oszustem, a jego ogłoszenia są niewiarygodne. Nie polecam nikomu zakupu samochodu z tego komisu.

Kazimierz - Zakopane

Ogłoszenia na stronie nie aktualne. umieszczone na tzw "Wabia" . Przed przyjazdem dzwoniłem z pytaniem czy oferta aktualna. Usłyszałem Tak , oczywiście. po przejechaniu 700km, auta nie było. Moje sugestie dla Auto Vanessa Sławomir Tomasik: Niewiarygodny

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Vanessa Sławomir Tomasik - Blękwit

Auto Vanessa Sławomir Tomasik