counter
1 2 5 5 1
firma Nowy wpis

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Oszust !!! odradzam współpracę, nie płaci za zamówienia.

prawnik Nowy wpis

Jako prawnik mam na niego wyrok do zapłaty dla mojego klienta. Ale egzekucja okazała się bezskuteczna. Człowiek niesolidny. Nie spłaca długów i nic nie ma.

dostawca Nowy wpis

Właściciel Firmy bardzo niesolidny. Zalega z płatnościami za towar od grudnia 2015 roku. Przy każdej rozmowie telefonicznej obiecuje, że już zapłaci, a pieniędzy na koncie nie widać. Mamy końcówkę roku 2018 Chcąc prowadzić działalność gospodarczą, trzeba się ze swoich zobowiązań rozliczać Udaje cwaniaka i żyje na koszt innych.

Pani M Nowy wpis

Witam. Bylam pracownikiem(usunięte przez administratora). Jest to czlowiek niekompetentny i bardzo nie slowny. Z wyplata zawsze przedluzal, obiecywal np ze bedzie w srode a w srode wciaz znikal lub wogole nie zaczynal tematu. Skonczylo sie tak, ze ja wraz z kolezankami nie otrzymalysmy wyplaty od kwietnia. Wiecznie jedynie obiecuje ze zaplaci np w piatek i ze mamy byc spokojne - gdzie oczywiscie znowu zero kontaktu. Ogolnie(usunięte przez administratora)osobiscie jest bardzo dobrym czlowiekiem, lecz jako pracodawca jest nieudolny i strata czasu jest wogole zatrudniac sie w miejscu pracy. Najbardziej przykre jest jak znika towar, a zero wyplaty a do tego wciaz sie chwali czego to nie kupi badz nie kupil. Dodatkowo godziny pracy byly rozne ( nie stale) zazwyczaj mowil ze skonczymy o 15 a praca przedluzala sie np do 18... Jednakze jesli chodzi o produkty ktore tworzy, to sa robione z pasja , sa piekne i smaczne.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Nie widać zbyt wielu komentarzy o przedsiębiorcy P.P.H.U. Sławex Sławomir Olczak w mieście Lisków, może ktoś z pracowników da znać co u nich się dzieje?

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Sławex Sławomir Olczak - Lisków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad