Opinie o Kancelaria Podatkowa Wojciech Michalak w Nowa Ruda

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Podatkowa Wojciech Michalak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Podatkowa Wojciech Michalak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Podatkowa Wojciech Michalak w Nowa Ruda

Patrycja Dobosz Nowy wpis

Pan Michalak to najlepszy doradca podatkowy w okolicy. Doświadczenie i podejście do klienta wzorowe. Szczerze polecam.

Ryszard Powielnik Nowy wpis

Byłem klientem p. Wojciecha Michalaka przez ponad 5 lat. Zawsze pomagał mi w trudnych sytuacjach w kontaktach z fiskusem czy zusem. Jego pracownicy też są bardzo kompetentni, grzeczni i zawsze pomocni. Pan Michalak jako doradca podatkowy na runku noworudzkim jest bezkonkurencyjny. Zawsze i każdrmu polecę p. Wojciecha z czystym sumieniem

Andrzej Nowy wpis

Polecam - kompetentna firma. Jestem klientem od wielu lat. Pan Michalak to doradca podatkowy, który zna się na rzeczy.

Maria Nowy wpis
@Andrzej

A jak wyglądają jego kompetencje odnośnie zmian wynikających z wprowadzenia Nowego Ładu? Zajmowaliście się wspólnie już tym całym tematem?

Przedsiębiorca

Kancelaria Podatkowa p. Michalaka to najlepsza tego typu firma w Nowej Rudzie. Byłem klientem wiele lat i nigdy się nie zawiadłem. Miałem wiele kontroli z us, zus i zawsze wszystko było ok. Wystarczy zapytać w urzędzie skarbowym kogo w NR polecają jako księgowego. Zawsze pada nazwisko p. Michalaka. Niestety musiałem zamknąć firmę i zakończyć współpracę. Jednak zawsze będę polecał p. Wojciecha.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kancelaria Podatkowa Wojciech Michalak odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Edyta

Ktoś z komentujących wie, czy jest tu praca dla księgowej? Żadnych naborów w sieci nie widać, tylko z 2018 roku przez PUP, z pensją... 2,800,- brutto. W czasach Nowego Ładu w księgowości nie zarabia się tyle, więc może się dowiem, ile realnie teraz w biurze płacą.

Klientka

Polecam! Kompetencja i wiedza.

Stały klient

Najbardziej kompetentna Kancelaria Podatkowa na lokalnym rynku. Jestem klientem od ponad 25 lat. Właściciel to przede wszystkim DORADCA PODATKOWY. Polecam zdecydowanie. Wielu moich znajomych rozlicza się u Pana Michalaka. Ilość klientów których rozlicza mówi sama za siebie.

były klient

Jako były klient decydowanie nie polecam. Totalny brak kompetencji właściciela. Wiedza czerpana z internetu. Biuro utrzymało się na rynku tyle lat jedynie z powodu braku konkurencji i znajomości w urzędach oraz dzieki kompetencji pracowników. Pozdrawiam p. Barbarę oraz p. Juliana oraz dziękuje za pomoc

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Podatkowa Wojciech Michalak - Nowa Ruda

• Jak się pracuje w Kancelaria Podatkowa Wojciech Michalak?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Podatkowa Wojciech Michalak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kancelaria Podatkowa Wojciech Michalak
  • Rynek 13