MG Service Maciej Grzegorczyk

Adres: Emila Zegadłowicza 5 lok. 4, 50-228 Wrocław

NIP: 8951592122 REGON: 021877787

MG Service Maciej Grzegorczyk

Opinie o MG Service Maciej Grzegorczyk

Może ktoś z osób pracujących powie nam co nowego u nich? Czekamy na info od Was na temat firmy MG Service Maciej Grzegorczyk w miejscowości Wrocław.

Zostaw opinię o MG Service Maciej Grzegorczyk - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MG Service Maciej Grzegorczyk